Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuuurczeeeeproblem

czemu nikt do mnie nie dzwoni?? poradzcie jak cos znalezc

Polecane posty

Gość kuuurczeeeeproblem

od ponad tyg wysylam aplikacje woekszosc do butikow i nic :( czy naprawde juz do niczego sie nie nadaje powoli popadam w kompleksy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrsrsrsrrs
nie martw sie nie tylko Ty tak masz,po prostu mieszkamy w takim debilnym kraju i tyle...pomysl moze o wyjezdzie,bo w Polsce czlowiek tylko nabawi sie kompleksow i wpadnie w depreche pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuurczeeeeproblem
masz racje wiesz mam 21 lat szukam takiej normalnej pierwszej pracy ;/ i ani za sprzedawce mnie nie chca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuurczeeeeproblem
chcialabym probowac tutaj a pozniej wyjechac ale marne skutki nie spodziewalam sie ;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuurczeeeeproblem
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajaja
na sprzedace to trzeba miec predyspozycje, a moze ty ich nie masz? najlepiej chodz z CV w ręku i osobiście sie pytaj o robote bo czasem tak jest ze nie ma ogloszenia a osoba do pracy by sie przydała, osobisty kontakt najlepszy. pomysl tez o jakiejs innej branzy? moze jako kelnerka sie sprawdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuurczeeeeproblem
ale skad oni wiedza ze sie nie nadaje?? choc dostalam telefon i mam sie stawic na rozmowe w restauracji hotelowej o co moga pytac?? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie będziesz tańczyła. Tancerka, to najlepsza robota dla dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaa
ale jej doradzxiles;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu." - Konfucjusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa mi peka
Bardzo czesto jest tak ,ze pojawiają się oferty pracy w których jest napisane do kiedy nalezy składac swoje cv i po tym terminie sa umowiane na spotkania . Nie sadzisz ,ze po kazdym otrzymanym cv duza firma wysyła pracownika na rozmowe ? Poczekaj , na pewno sie ktos odezwie . Sprawdz co napisałaś co napisałaś w CV i jaki jest Twój List motywacyjny , moze warto go zmieniać ? Bez obaw ktoś się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×