Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

salut nie wiem gdzie ta zazdrosc ja ci zycze powodzenia;) mnie nigdy nikt nie holuje bo mam mocną głowe :classic_cool: a jak juz czuje ze mam dosyc to wracam tylko taxi. przytulanko masz racje rano trzeba wstac tak gdzies po 12:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no amigo-----dobij mnie---podobno to akt miłosierdzia;) a muszę wstać w środku nocy, tj. gdzieś tak o 6 rano;) a Ty sobie bedziesz smacznie chrapał:) ten świat jest źle urządzony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktos musi pracowac zebyy spac ktos mógl jak to uczyli w szkole:P a tak szczerze to nie lubie 2 zmiany😭 ty o 3 juz po pracy a ja dopiero zaczne😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze naprawde musisz wstac rano to przytulam jeszcze raz na dobranoc🌼🌼👄i zycze miłych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przytulę
sam też wymagam przytulenia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przytulę
dzięki to tylko ulotna chwila, ale lepiej:P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i myslisz ze ja tak szybko ciach Cie przytule .. i pozwole uleciec ..?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze i tak polazlas ..nawet bez przytulasa ..😤..:P se tez ide co tu tak sam bede siedział :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teri22
salut-ale ja jeszcze jestem, nie chce mi sie spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dawno mnie nie było;) goracy okres u mnie się zbliza;) wiec tak tu jestem w kratke... jakieś newsy? ooo, troche ich jest, ździebko;) kompletnie weny nie mam, wiec tak na chwilke wstąpiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby juz wszyscy spali? ;) choć u mnie to chyba marnie dzisiaj z prowadzeniem mniej lub bardziej sensownego dialogu... wiec pozostane przy monologu, który na \"sensownosci\"swej pewnie niewiele zyskuje;) przytulam was wszystkich na dobranoc 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ulotna 🌻 jakze miło Cię zobaczyć "na żywo";) 🖐️ nom, dyzur, taki kruciutki bo też poducha czeka i po ciezkim dniu sie do mnie usmiecha .. rety, chyba już majaki mam;) wiec długo nie posiedze;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×