Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

przepraszam ze tak dłudo (problemy sprzetowe) bardzo brzydko w moim miescie bardzo nudna choc z tym walcze do domu daleko jestem z przyjaciołmi to nie jest az tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio urwanie głowy i masa spraw do pozałatwiania jakoś nawet nie mam zbytnio czasu na kafeteryjne głupotki;) i o zgrozo już robię się senna....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest łatwo tym bardziej ze modem sie zawiesza i trzeba resetowac i tak biegam co chwile po 2 pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chwilkedopiero zauwazyłem bo zabiegany jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo----przynajmnie kondycję ćwiczysz;) nie to co ja....;) ulotna----tu nikt nie ma za wiele czasu a i tak przesiaduje całymi dniami;) ale co tam.....:) buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad rok doje rade spokojne ;) mamy dom na 4 4 sypialne salon duza kuchnia tak ze warunki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci amigo ze podziwiam, nie wiem czy bym się zdecydowała na wyjazd... moze na razie tak pisze, póki co trzymaja mnie tu studia, ale w tych czasach to nawet one nie dają mi zadnej gwarancji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojechałem w ciemno tez sie troche bałem ale mogłem niewiele stracic i wiele zyskac na razie jest srednio ale zaczyna sie poprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też podziwiam amigo....mnie co prawda studia juz nie trzymają, ale przyjaciele....nie wiem, gdzie musiałabym się znaleźć żeby wyjechać....Ale też nigdy nie mówię \"nigdy\".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego podziwiac ja cały czas mysle zeby wracac bo lubie Polskę moje miasto reszte towarzystwa ktore zostało . najgorsze jest to ze tutaj bardzo szybko mija czs nie jest to dzien za dniem tylko tydzien za tygodniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko - bo na pewno decyzja o wyjeździe nie jest łatwa złwaszca jak sie jedzie w ciemno, ale dla niektórych okazuje sie jedynym pewnym wyjsciem wsród tylu niepewnosci i kretych sciezek zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo----tu też szybko mija...za szybko....:) a podziwiam odwagę, ja nie wiem czy bym się zdecydowała, chociaż los potrafi być przewrotny...:) trzymajcie sie kochani, ja juz zmykam bo jutro (upss-dziś) muszę rano wstać. dobrej nocy, kolorowych i megaprzyjemnych snów i do jutra..? No myślę:) papapapapap🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne ale powiedzcie lepiej co u Was ciekawego :) bo ciagle to o mnie czuje sie jak gwiazda tanca z gwiazdami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×