Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

Witajcie Wpadłam tylko przelotem,żeby powiedzieć dobranoc i życzyć kolorowej nocki...:) Mam nadzieję,że jutro uda mi się zagościć tu na dłuzej;) No, to śpijcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwieżdżone ja już od 6-tej na nogach..a szósta rano to dla mnie noc..;) pocieszający jest jednak fakt, że za 5,5 godziny WEEKEND, więc może w końcu się wyśpię? Eeeee...marzenia....;) miłego dnia kochani:) zajrze póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko 🌻 oj, dla mnie to też srodek nocy;) ale jakby nie było, wielkimi krokami zbliza sie weekend i to podobno strasznie goracy Tobie też miłego, i wszystkim 🖐️ 😘 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie spie ..ale co sie bede chwalil..:P popatrze na rozgwiezdzone tak ulotnie ..;):P i moze sen przyjdzie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa to boli królowa jakabys nie wiedziala .. a Ciebie poprostu łeb nap.....:P:D::D: soory nie chialem tak drastycznie ..;P i nic nie bylo prze zemnie ..:P sama chlałas ..sama cierp ..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film przytulanko ..film ..:P i nie taki by sie przytulac ..;) ciekawy, jak ktos lubi takie filmy ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut--ale mi pojechałeś....ja chciałam być miła, a może nawet trochę dowcipna... no cóż....nikt nie jest taki jakim chciałby być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko ..nie ma to jak byc soba ..;) nic nie udajesz ..a ludziska i tak maja to gdzies ..:P i nie pojechalem ..czytasz to co sama chcesz przeczytac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok od degustacji glowa bolała ...? wiec jaka to degustacja , ja sie grzecznie pytam ..?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut----czytam, to co mam przed oczami... a jestem jaka jestem , co nie zmienia faktu ,że źle mnie osądzasz.. wystarczy,że raz napiłam się za Twoje(notabene) zdrowie, a już zarzuty,że chlam...oj nieładnie... ale obrażalska nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko ..sama mnie osadzasz .. nie wspomne ze zle ..(bo winny sie tłumaczy) ale troszke dystansu nie zaszkodzi ..;) wszak to forum ..zabawa ,relaks ..inaczej tego nie odbieram ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie osądzam...ja czytam....ale jak jużwspomniałam,obrażalska nie jestem... więc...\"myslę,że nie stało się nic...\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×