Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

nie che sie zaglebiac w ta degustacje .. bo sie zgubimy . sa potrawy (w co nie watpie ) .. takie nie nasycajace nas ..;) ale my tu chyba nie o tym mamy gadac ..:P zreszta ja tu na chwilek dzis ..;):D a co do bzrdury nie masz racji ..ale .. pózno juz ..nie bede Ci przekonywał ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie???? spróbuj....chociaż pewnie zaraz wykręcisz sie zmęczniem;) każdyma swoje zdanie...może? co nie znaczy,że nie może się przekonać do czyjegoś innego.....:) oj salut--chyba jesteś dziś jakos wrogo do mnie nastawiony... zły dzień..czy ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przytulanka ..jakos mnie tak widzisz .. a ja nic na to nie poradze .. jam łagodny jak baranek ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa...jasne.... wszyscy tak mówicie.....;) ale jak już wspominałam gdzieś tam wcześniej..i tak Cię lubię..:) choć jakiś przekorny dzis jesteś..a może nie dziś? może z natury?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wykrecam sie ..zeby jasne bylo .. wszak sen pieknym bywa czasem ..:) i rano trzeba wstac ,nikt za mnie tego nie zrobi ..;) i nie sadz prosze ze ja wrogi .. juz taki jestem ..;)..DRAN ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko ..to natura ..czytaj wyrzej ..:P znikam ..spij spokojnie ..juz mnie nie ma .. jesli urazilem to nieswiadomie .. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym,że ja lubię takich drani...;) więc salut--- zeby wszystko było jasne---obrażona nie jestem, chociaz nie sadzę,żeby specjalnie Cie to obchodziło...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo, rozgwieżdżone---również przmiłych, przefantastycznych i prze...snów:) dobranoc.... ps.jutro będzie lepiej?????? napewno....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut, ulotna -> kope lat ;) miło was zobaczyc 🌻 przytulanko -> bedzie, pewnie ze bedzie jaka zażarta dyskusja;) się tu toczyła za moimi plecami kiedy słodko spałam;) a dziękukę , były kolorowe:P;) ta reklama H&M mnie dobija jak nie ta rozwijanka, to packi nietoperki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny własnie włączyli mi internet widze wczoraj było ciekawie;) ja wczoraj zjadłem kławiature;) jak cos to jutro będę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani ehh wieczór panieński..;) na szcęście nie mój....;) śpijcie zdrowo, kolorowo i dobrze,..:) no już jutro postaram się być....wy też, mam nadzieję.... dobranocka, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż nikt mnie nie przytulał ani o to nie prosiłam pozwilę sobie zacytować największego mędrca Stumilowego Lasu: \"jak miło że mnie przytulasz\" Kłapouchy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeelooooo wszystkim:) rozgwieżdżone, ulotna, amigo czukerka też witam:) ło matko, takam zalatana,że nie mam czasu na kafe wstąpić:( teraz też wpadłam na chwilkę, bo ciężko pracuję, a przynajmniej staram się robić takie wrażenie;) zajrze z wieczorka albo i z nocki:) póki co, miłego dnia wszystkim nieobecnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna nic nie umknie Twojej uwadze....;) oj przytulałam, przytulałam...:) z braku laku i sałatka grecka może być;) zwłaszcza,że uwielbiam...mmmhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na walizkach przytulanko.... ale jakoś nie mam głowy do pakowania i pewnie zrobię to na ostatnią chwilę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie narobiłam;) i też bym chętnie zmajstrowała, ale hmmm....jakby składników brak;) no bo z samych pomidorów to raczej grecka nie wyjdzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciszej troszke gadajcie ,bo ludzi porzadnych budzicie ..:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×