Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

trzymaj się ulotna:) i pamiętaj: jak tylko podłączą Cię do netu, to zajrzyj tu do nas koniecznie:) miłej podróży....\"do zobaczenia\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba nie zdązyłem :( powodzenia ulotna ;)🌼 odezwij sie kiedys i oczywiscie masz przytulasa odemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję przytulanko:) a ja wam życzę słodkiego miłego życia🌻 jak tylko dorwę sie do netu, to coś do Was skrobnę:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tylko przez chwilke:( przytulanko 🌼 co u Ciebie słychac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to się porobiło..... miałam wypadek, dlatego mnie nie było przez dwa dni:( ale zyję, mam się całkiem dobrze ( co chyba widać;) ), tylko samochód skasowany:( no ale coś za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze na tym topicu wszyscy sie juz znają i przytulaja!! czy mam rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już na prawdę się ulatniam...w końcu rano trzeba wstać...no wiecie ..fryzjer... manicure... pedicure... kosmetyczka... trza piknie przywitać obcą ziemię, no nie:D przytulam na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek
wypadek przykro mi :( ale chociaz dobrze ze Tobie nic powaznego sie nie stało !!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten domek to ja wpisałem hasło bo padam ze zmeczenia ale juz zmieniłem witamy wszystkich \"nowych\" z ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy się magnezu nałykaliście u licha:D? no nie mogę stąd odejść!!! coś mi nie pozwala😭 przyznać się , ale to już! kto to taki sprytny jest, no kto:D? ehhhh...rano trzeba wstać...a kto rano wstaje, ten już dawno spać powinien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jestem zły na siebie bo lubiłem to hasło ulotna przytulanko jak sie czujesz po wypadu byłas w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście tylko przez dwa dni i niemalże uciekłam przez okno stamtąd, brrrrrrr a teraz wypoczywam w domku, co jest o wiele przyjemniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko zycze cii bardzo szybkiego powrotu do zdrowia 🌼 no teraz to chyba ze szpitali trzeba uciekac?:o ale to długie siedzenie przed komputerem zdrowe nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra teraz to ja już na prawdę stąd wychodzę- żeby mnie zatrzymać nie pomoże nawet magnes neodymowy ;) :D przytulaski dla Wszystkich:) papapapa i nie rozrabiać mi tu, tylko grzecznie konwersować:) pa Robaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna przytulaski:) amigo---jeśli chodzi o lekarzy to pomimo strajku są w porządku, ale współlokatorki.....koszmar.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siedzenie przed kompem moze i nie jest zdrowe, ale za to jakie przyjemne...;) wiem jednak,że zmęczony jesteś, ja zresztą też..... więc co? hop do łóżka?;) hmmm...znowu dwuznacznie zabrzmiało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współlokatorki ha ha trafic na dobre to jak trafic w totolotka ulotna ja dzisiaj juz długo nie dam rady ale jutro mogł bym cała noc masz duzeeego przytulasa i🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo----oj to już chyba szóstka w totka bardziej prawdobodobna;) trzym się cieplutko i do jutra w takim razie:) przytulam również:)kolorowych.....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi fajnie a i pomysł chyba dobry ;) Ciebie przytulanko takze przytulam bardzo mocno 🌼 👄]i dobracoc a moze do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanko!!! ale stracha napedziłaś tym zdaniem o wypadku:( dobrze, ze juz wracasz do siebie i że to nic bardzo powaznego🌻 (mam nadzieje) masz ode mnie taaaaaaaaaakieeeeeeegoooooooooo !! :) 🌻 ulotna chwilo -> spóźniłam się? :( chciałam takze zyczyc Ci powodzenia:):):) niech nowa rzeczywistosc przywita Cię samymi wyjatkowymi chwilami:) ;) i odezwij sie do nas jak tylko bedziesz mogła, czekamy z niecierpliwoscią 🌻 amigo-> a jak tam Twoje oferty pracy? mam nadzieje, ze wszystko ułozyło sie po Twojej mysli:) i ze pogoda u Ciebie tak piekna jak u nas;) ps. jakbys się nie wygadał to by nawet nikt nie załapał ze to magiczne słowo :P ;) salut-> cosik dawno Cię nie było;) hmmm u mnie w sumie tez z frekwencją róznie bywa, pozdrawiam Nefrit -> witamy cieplutko:) dla wszystkich gorace pozdrowienia:) Kochani ...weekend za pasem:) spadam na razie, paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×