Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

przytulasie ..to po prostu dostaniesz to co chcesz..;) i to z usmiechem na dobranoc ..pasuje ..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolikkkk..spokojnej przede wszystkim.. a czy bedzie lepiej ..moze .. ale napewno nowy dzien ..;) przytulasie w zamian ..dawaj 6 cyferek na wygrana w totka ..:D:D potrafisz..?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchem bede jak juz padne na tym łez padole .. teraz liczy sie kasa..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulasie ,powiem tak ..moje potrzeby duchowe ..sa tylko moje ..;) wiec nie bede sie tu obnazal ..:P no wiem ze niby ekschibicjonizm w modzie .. ale ja lubie zatrzymac cos dla siebie ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj salut--wszyscy wiedzą,że potrzeby duchowe mają zazwyczaj związek z...hmmmmmmmm..... ale też wszyscy tu obecni wiedzą, że jakby co, to salut milczy jak grób...:) a ja-poniewaz to szanuję- już nie wnikam... i tak dziś( zaznaczam DZIŚ) nic z Ciebie nie wyciągnę:) w związku z powyższym postanowiłam dać Ci spokój:D happy..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przutulaku ..ja mam to do siebie ,ze milcze ..i w ciszy przytulam.. no tak mam.. nastrój te sprawy .. i powiem wiecej nie tylkko dzis ze mnie nic nie wyciagniesz..;) czy szczesliwy ..?..zalezy ..od ..;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut--jesteś mistrzem w porozumiewaniu się monosylabami, niedopowiedzeniami i .................nie będę kończyć...... założę się,że na drugie masz \"Tajemniczy\":D ale niech Ci będzie...DZIŚ.... idę spać i Tobie radzę to samo, jeśli chcesz być jutro świeży jak pierwsza wiosenna truskawka;) dobranoc..śnij dobrze...papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i .......dobrze nie koncz ..bywam ciekawski ..ale nie DZIs..:P a ..i zeby bylo jasne ..nidy nie mialem nicka TAJEMNICZY ..chyba czas pomysle o tym ..;D:P dobranoc ..przytulaku .. i zapomnialas o przytulanku ..:p ja tradycyjnie na dobranoc ..dla potrzebujacych i nie tylko ..;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście,że przytulam:) myślałam,że nie muszę juz tego pisać, bo to wpisane jest w moje \"ja\":) bądź co bądź PRZYTULAM mocno i.......hmmmmm........ dobranoc salut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja bede tak swieza jak zeszłoroczna truskawka bo godzina już późna;) a widzę ze sie niestety spóźniłam na przytulańsko:( przytulanko:) w trawie piszczy stara bida;) nic dodać nic ująć;) hehe chyba pora spac, powinam sie przechrzic na dobranockę, bo ostatio trafiam na chwile takie, gdize juz nic tylko spokojnej życzę i kolorowej;) :P i wystarczajaco dłuuuuugiej nocy, abyśmy wszyscy wstali wypczęci i pełni zapału do przezywania kolejnych dni w radosnym oczekiwaniu... weekendu oczywiscie:D:D:D:) paaaaaaaa, przytulasy, przytulam raz jeszcze, BUZIAKI:D:D:D no to spięeeeeee, 🖐️ :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm salucie
przeczytałam od tyłu salut...tulas...baardzo poduszkowate słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ..,ze nawet nie zwrocilem na to uwagi ..;) ale dzieki ..nawet sie usmiechnalem ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm salucie
miło mi że udało mi się troszeczkę Cię rozweselić...mój dziszejszy dzień też był do d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ..nie zawsze jest swiatelko.. a usmiech byl ..przyznaje sie bez bicia..:D spostrzegawcza jestes..:) jako ze ja tu od tulasów ..i nick na wspak pasuje ..wiec tulas..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
a co ja ci psuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm salucie
dajesz... więc biorę ;) 👄 tulasie w podzięce dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulasie ...?nie pasuje ..:D:P ale biez jak daja ..;) dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszystkie tulasy:) hehe, dobre .. hratuluję równiez spostrzegawczosci i fajnie ze udało Ci sie wywołać uśmiech na twarzy saluta:D dobra robota:to ja też śle takiego pokrzepiajacego przytulasa:) przespisz sie, to co było dzisiaj juz minęło, jutro nastanie nowy dzien:) dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×