Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamanka

nie było nocy poślubnej, nie ma związku

Polecane posty

Gość jakaś porypana
niedowartościowana laska robi z was polewkę a wy się nabieracie:-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy tego przebrania sie w ślubne stroje uczepiłyście? :-0 chcieliśmy z Darkiem by było tak jak powinno być tamtej sobotniej nocy. żeby jak najbardziej oddać klimat nocy poślubnej. tak ciężko wam to zrozumieć? :-0 i naprawde darujcie już sobie to obrażanie mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mogłas sie jeszcze nie myć przez kilka godzin tak jak po weselu. oddałoby to klimat nocy poślubnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj fuj fuj
mamanka? co, Nowy Sącz?stamtad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykadełko 00
Nie wiem o co tu chodzi? O obowiązek małżeński? U was to pewnie będzie obowiązek !!!!!!!!! Dla mnie i mego męża to czysta przyjemność i to 15 lat po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz przeczytalam ten topik w calosci ale się usmialam,nie wiem czy to prowokacja (ale myśle że tak) mimo to dobre naprawde dobre to bylo, aż dodalam sobie do zakladek i bede go czytac na poprawe nastroju ha ha ale mamanka nie ma co-czy to chłop czy baba-zrobila kariere na kafeteri ze hej ha ha pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotany D
O moj Boze nie mam nawet 14 cm co ja teraz biedny zrobie... Zadna mamanka(ten chcialem powiedziec sluzaca) mnie nie zechce ;( . Mamanka uwielbiam Was. Od dzisiaj zwracam sie do Was w 3 osobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj mezczyzna
teraz wreszcie moj chlopak zrozumial dlaczego calymi dniami siedze na cafe... A dzis jak to czytal nie mogl sie oderwac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanka czemu zniknęlaś??? fajnie się czytało ten topik:))))) napisz co tam w waszym gniazdku słychowac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje, żyje :-) dlaczego miałby nie żyć? może któraś ,kiedyś skorzysta z zamieszczonych tutaj porad? :-) pozdrawiam was z rana moje drogie i zapraszam na łyk kawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ktoś jeszcze się wypowi
e??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeee
bo fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×