Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość a ja jestem do niczego
no ale teraz Alex musiałby się wypowiedzieć, a on tylko wpada, rzuca bombę i ucieka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi, starego wyjadacza sie pyta jka mu sie republika podoba! Zreszta nie gadamz toba! I wiem gdzie jest krejzol, ale nie powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wszystko jest naprawdę pokręcone\" TGIF \"dzięki Bogu, dziś piątek\" THX ...A dziś to się będzie działo....bo jest sobota..!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
widzę, widzę. cóż, nie będziemy sie narzucać. phii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. jesien nadeszla. Do wiosny tylko miesiecy.Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa69
ale mnie nogi napier ...dzielaja wrocilam z poprawim masakra!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluchy jestem szczeliwa, jutro znowu jade na rozmowe kwalifikacyjna. Moze nic z tego nie wyjdzie, choc bym chciala, ale zawsze to jakis ruch w interesie :P Znowu trzymajcie kciuki. Bardzo bardzo bym chcila bo inaczej za jakis czas zostane bez gorsza przy duszy. Buuuuuuuu Chcialam tez napisac, zejestem dumna z mojej kolezanki. Dalam jej na pewne zadanie tylko godzine, a pieknie sie z niego wywiazala. Tylko tyle moge napisac, bo to tajmnica. A i jeszcze jedno, to straszine fajna babka. :) Na dodatek ja znacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s jem ostatnio duzo zoltego sera. Myslicie ze mi wzrosnie holesterol/ Cholera nie chce miec sklerozy na stanosc :/ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
widać ci wapnia brakuje, nie martw się o CHolesterol. Hmm w zasadzie to się martw bo od papierosów się podnosi. A tak w ogóle to mną się na kafee i tak nikt nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem do niczego ----> osrało cie? co zaśza bzdury pleciesz? Jeszcze przez ciebie sie musze wyrazac niestosownie! :D ..............................mmmm...........................................................................mmmmmmm.........................................................mmm.........mmmmmmmmm........mmmmm.....................................mmmmmmm...mmmmmmmmmmm...mmmmmmm.........................mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....................mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......... .mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....................mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.............................mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......................................mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..............................................mmmmmmmm....mmmmmmmmm..............................................mmmmmmmmm.....mmmmmmmmm..........................................mmmmmmmmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, chcilam ulepic kwiatka, ale mi sie nie udało! Tylko sie zdenerwowalam ze nie mam zdolnosci i wyobrazni! Wyszla wielka kupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 dni nie mam okresu. cycki sa nabrzmiale i cholernie bolace, spac nie moge!!! nie moge skakac, bo bola. w ciazy nie jestem na penwo/. co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
22 dni spóźnienia czy cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za roznica. 22 dni spoznial mi sie okres, dzis dotalam:) brzuch boli... czesc alex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×