Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość krishna
a ja mam dość tej cholernej samotności!!!!!!! uff już mi trochę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asassello ---> to niby mam być ja??? Dla mnie Alex Mahone to postać bardzo ciekawa on właściwie ma dwa oblicza zmienia je w zależności od sytuacji .....Ale naprawdę sądzę iż jest bardzo rodzinny i gdyby nie popełnił błędu i nie związał się z sprawą Linca to pewnie by teraz spokojnie żył z rodzina. Właściwie nie ma nic dla nie go ważniejszego. W głębi duszy jest dobrym człowiekiem to sytuacja w jakiej się znalazł zmusiła go do takiego postępowania gdy miał zabić świrusa widać było w jego oczach że nie chce zmusić go do samobójstwa i ,a już dość zbrodni. Jest bardzo mądry i cwany ogólnie jest podobnej inteligencji co Michael Scofied.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech druga noga pozostanie tajemnica :) Alebo zachecam do czytania Mistrza i Malgorzaty. Co to Alexa Mahone - tez go lubie. Wydaje mi sie, ze nie zwiazal sie ze sprawa Linca dobrowolnie. Juz wczesniej uczestniczyl w \"grze\". Jego beznadzije sytuacja ma swoje poczatki w przeszlosci (--> truposz w jego ogrodku). Moja ulubina postacia byl jednak Abruzzi. Szkoda ze juz go nie mozna ogladac. Musze przyznac ze 3 sezon mnie troche rozczarowal. A Alex Mahone kojarzy mi sie z toba Alex tylko i wylaczie przez imie :) Pozdrowienia dla all. Pogoda mnei dobija. Dzisiaj ide walczyc z faldkami tluszczu. hehe nigdy nie zapomne jak krejzol opisala mnie jako pania przy kosci :P (wg swego wyobrazenia) hihihihi Z wlosami tez cos smieszneog bylo o ile pamietam :P Krejzol- milej randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze jedno, bo pisalam strone wczesniej ze prison mi sie podoba a tu ze mnei rozczarowal. Wyjasniam :P : Nadal trzyma w napiciu, lubie bohaterow, czuje sie z nimi zzyta :P:P ale pewnie rozwiazania, teraz jak o tym mysle z perspektywy czasu mi sie jednak nie podobaja. Mowie o fabule. Nie zdradze jednak o co mi chodzi, bo moze niektorzy jeszcze nie widzlie tych odcinkow co ja i moglabymich niezle wkurzyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ JOHN ABRUZZI Numer więźnia: 11846 Ulokowanie: Główna komorka, skrzydło, cela 96 Przestepstwo: Morderstwo ( 2 krotne ) oraz nawamianie do innego morderstwa ( 2 krotnie ) Wyrok: 120 lat Do końca wyroku: 115 lat. Możliwość warunkowego zwolnienia: brak możliwości warunkowego zwolnienia UWAGI: Bos Chicagowskiej mafii John abruzzi jest wiezniem o najwiekszej \"złej\" slawie, sława ta siegnela nawet za mury wiezienia Fox Rivier - każdy morderca czy drobny złodziejaszek chcac jakos przetrwać musial prowadzić z johnem\' interesy. Mozna powiedziec ze John zarzadzał wiezieniem od wewnatrz dzieki swoim ukladom oraz pieniadzom wplacanym na konta strazników. Abruzzi był zamieszany w sprawy kilku morderstw oraz został osadzony za popelnienie dwoch zabójstw. Jako dobry szef Abruzzi milczac i niezdradzajac rodziny mafijnejj został osadzony w Fox Rivier. Jedyne czego pragnšł to zemsta ( zabicie ) Otta Fibonacciego, który na poczatku nieswiadomie pracował dla mafii i zaczol zeznawać przeciwko niej. Aby móc sie zem�cic postanawia przyłšnczyc sie do Scotfielda i pomóc mu w przygotowaniach do ucieczki w zamian za informacje gdzie przebywa Fibonacci. Niewatpliwie John Abruzzi jest jedna z barwniejszych i ciekawszych postaci w serialu. UWAGI DOTATKOWE : Zarejestrował wizyty z Philip-em Falzonem ( wspolpracownik \"biznesowy\" ), Anthony Smallhouse ( inny współpracownik ), Marry Abruzzi ( żona ), Nicole Abruzzi - ( córka ) i Johnem Abruzzi Jr. - ( synem ). Został przydzielony do komorki przemysłu więziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam - c......kto powie co z tą nogą u Asasello się stało... Asasello ----> tak łatwo nie spławisz mnie....:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
ee to topik od narzekania, prison jest gdzie indziej:D nogi mnie bolą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem do niczego! Ty brzydaku! Zabraniasz gadac o prison! Troszke musimy :) Eh danow zaden mezczyzna- aktor nie wywarl na mnie takiego wrazenia jak Peter Stormare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, powiem o nodze:) Nie wiem co sie z nia stalo hihi, bo walizka była wlasnością niejakiego Popławskiego :P, który to po jej (walizki) otwarciu dostałw łeb od Asasella tą jednonożną kurą. Potem zaś kura stracila druga noge :) Teraz lece spac bo jestem okrutnie zmeczona. Zycze wam kochani dobrej nocy. P.S mam dola, boje sie ze nie znajde roboty. teraz nawte ciekawych ofert nie widze! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} :-D Dięki...Asasello -->no to - c... dla ciebie .....:) nie trać wiary,ta praca jest bardzo blisko ciebie,rozejrzyj się dokładnie w swoim otoczeniu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dziś na imprezę:P A jutro dziewczyna z holandii z wymiany przyjezdza do mnie na tydzien:P ciekawe jak sie z nia doagadam:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo kochani. Mam paskudny humor, chyba kumulacja trosk i zmarwien :( tych zawodowych i z zycia prywatnego. Moze jutro bedzie lepiej. Calusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
krejzol super masz:D po angielsku się spokojnie dogadacie:D i zostaje używanie odnóży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
bola mnie plecy od siedzenia przy kompie, okres sie zbliza brzuch mi nawala!!!!pogoda zwalona , mam dola!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotkowa, co tak rzadko zagladasz na narzeklanie? :) Milo cie widziec:) alex co ty robisz o takich poganskich godzinach przy kompie (04:58)?? Hmm.. moe to zwiazane z tą twoja tajemniczą dzialalnościa zawodowa? Chyba nigdy sie nie dowiem! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, jeszcze jedno, dzieki za pocieszenie odnosnie pracy:) Nie wiem czemu ale zaczyna ogarniac mnie strach. Tak czy siak musimy sobie jakos dawac rade kochani. Dobrze ze tutaj mozemy narzekać do woli :). Powiem wam ze walizka kasy (porządnej) rozwiazalaby wiekszosc moich problemow. Byc moze w koncu trzeba bedzie sie ruszyc za granice. Tylko boje sie tej \"bezdomnosci\" tam. Zreszta sama nie wiem co mam robic ze swoim zyciem. Papa biegbe spac ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do domu o 10. fajnie bylo posprzatalam boje sie ze sie nie dogadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
łeb mi pęka !!!!! sprzatam bo dzis bibke robie !!!!!pozdrawiam narzekaczy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg z deszczem, ciemno. Chetnie bym sie napila jakiegos alkoholu, ale nie moge, bo rzucam fajki:) idzie nawte ok:) Chyba wyjde dzis gdzies, na soczek:) Choc najchetniej poszlabym potanczyc. Juz tak dawno nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
okres, brak weny, dol i to konkretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
weny przybylo jedno dzielo ukonczone , ale nadal okresssssssss i ta pogoda zaje......bana:(:(:(:(:(:(:(:( caluje was mocno na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkowa666666
☻♥♦♣♠ heheheh dobre zaloba hm po moich glonojadkach co sie urodzily i niestety zdechly a juz je pokochalam biedactwa, po zolwiu wodnym , po zolwiu londowym, po trzech krabach i tysiacu rakach co je mialam .....pokoj ich duszy!!+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Czesc biedactwa,pogoda wam nie pasuje....:-D A to pech...:-) ♫♫♫♫♫♫♫♫♫ :-) U mnie świeci słońce i jest na termometrze jakieś 22\'C :-p Ucałowanka w czółko od tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×