Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

{{{🖐️}}} Asasello --->najleprzego w dniu wczorajszych urodzin...:) Nie życzę Ci byś wśród błota Odnalazł bryłkę złota Lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie Znalazł serce, które cię zrozumie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 👄 !!!!! Ty chyba jestes jasnowidzem, co? :):) Dziekuje, sliczne zyczenia, oby sie spelnily:):):) A ja jestem do niczego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex na miescie gadaja, ze nie masz co na siebie wlozyc :D:D:D A moze to tylko pogloski?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja zalamana wpadlam :( Nawrocila mi sie choroba jelita, mialam spotkanie fajne a ciagle bolalo mnie jelito, zoladek i pol nocy spedzilam na kiblu :(:(:( Normalnie nie wyobrazacie sobie jaka to choroba i jak czlowieka wykancza :( Nie chce mi sie nic, a mialam jechac dzis na wodeczke i balety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy powodem do narzekań mogą byc bolace zatoki i ból głowy..., ale matrwi mnie , za moje dorosłe dziecię wybrało sie w podróż pociagiem bez ciepłej bielizny ,w cieniutkich spodniach, co za lekkomyslnośc przy takich mrozach. Mój mąz znowu ma krędziołka , bo kipi złoscia i jest dokuczliwy , to łagodnie powiedziane....Pozdrawiam, takze tych , co powodów do narzekan nie mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Babcia Drypcia ---> na zatoki polecam sinupret (Tabletki). A bielizna jest fajna termoaktywna, tez o takiej mysle - dla kobiet i mezczyzn. chyba do kupienia w alpinusie itp sklepach. Sa koszulki i cos a\'la kalesony. Super w gory i na wielkie mrozy. Troche kosztowne z tego co wiem. Tez sie musze tematem zainteresowac :D Ide na piwko wieczorem. Wypije wasze zdrowie maluchy! buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinupret? Ale czy lek jest takze p.bólowy? Bo tak przy okazji to bolimnie też głowa, ucho , zatoki, no i szyja, nie wiem co bardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli zoladek i jelito, choruje na zespol jelita drazliwego, biegunki mnie atakuja pare razy dziennie z silnymi bolami brzucha, naglym \"musem\" wyproznienia sie i olbrzymia iloscia gazow. Tego chyba nic nie przebije, bo mi sie zyc odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to choroba nieuleczalna :( Z kazdymi nawrotami ocjawy sa coraz gorsze :( Mozna brac leki i one pomagaja troche, ale jak widac to i tak wraca i to szybciej niz moze sie wydawac. Nie mam sil, a tak dobrze rok sie zaczal :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem do niczego - dziekuje Ci bardzo, mam nadzieje, ze ta choroba jednak da mi spokoj i bede mogla normalnie funkcjonowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro, zjawiam się i znikam , bo jestem niedysponowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×