Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość DianaH.
To ja tez ponarzekam sobie. Zostawil mnie wczoraj facet. Niedawno sie poznalismy to fakt, ale ja sie juz jakos zaangazowalam. Nienawidze sie za to, mam teraz nauczke. Siedze i sie doluje chociaz staram sie o tym nie myslec za bardzo jednak sie nie da. Kurwa jakie to zycie jest chamskie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra-ja tez chce.Urósł mi brzuch po świetach,nie chce mi sie uczyc do egzaminów,caly czas brakuje mi na cos kasy i czuje sie niedoceniona.Chcialabym,zeby ktos mnie lubił,potrzebowal i chcial ze mna przebywac(tak jak Wy z Asasello).Nie wierze w siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc malulchy 🖐️ tiaa oni mie wcale nie lubia dranie :D! Natalko, fajnie ze tu zagladnelas. Ciekawa jetem co zamierzasz, pojde zobaczyc na tw. top. Ja znowu przypomnialam sobie stary temat o escape i wczoraj walczylam:) za chwile teaz ide bo nie daje mi to spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,zaglądnęłam,bo ja tez jestem narzekadlem małym :):D A mój topik sobie jest,dzis rano napisalam tam \"co nie co\"... A ja teraz z innej beczki-chce,zeby moja mama wreszcie byla wolną kobieta,a nie opiekunka swojego meza-dzadka 79 letniego,a tym samym mojego ojca alkoholika. Jest taka ladna,a taka zniszczona i smutna :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki w escape mnie wkurzyly na maksa! Wrrrr. Świeta byly fajne :) a jutro do pracy... Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po operacji kolana, powinnam ćwiczyć, bo teraz jest najważniejszy okres na to, czy moja droga wróci do dawnej sprawności, a za cholerę mi się nie chcę...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
Glupio tak tylko narzekac, ale mi sie nic nie chce. Facet mnie podlamal, ja bym tylko spala i spala, sluchala muzy i chcialabym sie zamknac w domu bez nikogo, pozbyuc sie domownikow i zachlac sie jak swinia, pouzalac nad sobie i zeby na drugi dzien jak wstane bylo juz dobrze. Czuje sie obzarta po swietach, mam duzy brzuch, zrobilam wielka kiche na baletach bo zalam sie na maxa i mi glupio... Moje zycie ostatnio jest do dupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh nikt mnie nie kocha. nikt mnie nie chcę. umrę w cnocie. przegrałam życie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje zycie tez jest ostatnio do dupy (do duzej dupy, mozna by rzec do dupy słonia) :D:D Ale moze bedzie lepiej... A moze gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex zagraj ze mna w escape! Wszyscy pouciekali, a ja sama nie dam rady chyba! Juz w swieta taki jeden milolaj mnie tak zdenerwowal...! ze ho ho! No ael dalam rade :D Kolezanka mnie wspierala :D Szkoda ze a ja jestem do niczego nie ma. Stesknilam sie za nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
Asasello daj jakies fajne escape'y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum tarara bum
mi sie nic nie chce, nie chce mi sie uczyc do sesji mam wszystko i wszystkich w dupie, nie mam nikogo kto by mnie pocieszyl, zycie mnie rozczarowało swoim bezsensem i brakiem jakiegokolwiek celu... nic mnie nie przekonuje ze jest inaczej, wszystko dązy tylko to bezsensu i w kazdym potencjalnym sensie zawsze odnajduje bezsens... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×