Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Oj, nie kapituluj! Stukaj kochanienka, bo a nuż i widelec bedzie tam majatek bezcenny....Starodruki...pierscionki chciwej sasiadki...winka przechowywane w tajemnicy przed zonka...kto to wie...Nawet w szescioletnich budynkach bywaja niespodzianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóz ty tak marudzisz jakbys byla na narzekalni? :D Ehh ja jestem zmeczona jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Czesc Alex :D {{{🖐️}}} Jakto dorbze ze koniec tygodnia... lalalallala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuuopyyt
tez zdycham w kaciku.widmo udaru i zawalu krazy nad moja glowa.mam 34 lata i mysle ze lekaz nas wysle do psychiatry.w jakim kacie zdycha sie Tobie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuuopyyt
sorry nie lekaz tylko LEKARZ.mowilam ze zdycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje maluchy! {{{🖐️}}} Profesorka --> grypa? bbrrr... zdrowia zycze!!! A ja jestem --> zyjesz? Cala reszta ---> calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziendoberek 🌼 ............widze,ze topic upada 😠 ajc...nie ladnie :P Jak tam przygotowania przed swietami? Mnie dopadla angina, dzis ide na rozmowe o prace ech.....zyc nie umierac ahaha.....aa jutro 1wszy dzien wiosny..........WIOOOSNA, MILA , SEXI I RADOSNA :D :classic_cool: tiaa a u mnie za oknem bialo:P chociaz dzis slyszalam w \"Dzien dorbry tvn\" ,ze dzis jes 1wszy dzien wiosny ehehe wiec juz zglupialam:P Milegoooo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×