Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość a ja jestem do niczego
a co do przygotowania się nt firmy to masz racje - ludzie wiedzą wtedy, że podchodzisz poważnie do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
a lilia narzekaj do woli, my to lubimy i dlatego tu siedzimy:) teraz ja pełnię dyżur:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... W piątek rano jadę nad morze, już raz ten wyjazd przekładałam z powodu pogody, a tu znowu czapa, bo cały czas pada, a jak nawet nie pada, to jest zimno!! :( Dlaczego mam zawsze pod górkę?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
no nad polskim morzem tak zwykle jest. lepiej jedź do krynicy górskiej;) tam ma być pogoda jeszcze ok 2 tyg. zresztą wiesz - lipiec jest w Polsce miesiącem największej sumy opadów o ile dobrze pamiętam. można liczyć na cud jeszcze. zresztą zalezy jak chcesz urlop spędzić - jeśli tylko leżeć i się opalać to kicha rzeczywiście ale można i inne rzeczy przecież robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
a dokąd jedziesz to może wspólnie obmyślimy jakiś ciekawy plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
hmmm zaraz zobaczymy co w Miedzyzdrojach można robić poza oglądaniem gwiazd. i zobacze stronę z prognozami pogody. z tego co pamiętam to nad morzem często były "przetarcia" pogody i nawet jak był tydzień zimna to zawsze jakiś dzień czy dwa na opalanie się znalazł. pogoda nad woda tak jak i w górach jest nieobliczalna:) zaraz napisze ci moją prognozę;) może moje wieszcze talenta się po raz kolejny sprawdzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
hej asa - ratujmy dziewczynę - ma urlop a taka zdołowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja juz mam deszczowy urlop nad morzem za soba :/ wrrr, oby tobie pogoda sie udala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asasello :) Dziękuję, będę wdzięczna za tę prognozę, może dasz mi cień szansy na słoneczko ;) Dlaczego ja mam zawsze pod górkę? Rok temu też była taka pogoda jak teraz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem do niczego tyś sie chcila pod lodz wynosic ze swego pieknego miasta???/ niebieska lilia a ty z jakiego regionu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
wiesz co weszłam na www.twojapogoda.pl i widzę, że ma być ciepło - ok 23-25 stopni. wprawdzie niby deszcze ale zwykle tak jest że wiatr przewiewa chmury i jest czas na opalanie się. wazne, ze to nie jest 15 stopni. pamiętam, jako dziecko ze 3 razy byłam z rodzicami w jarosławcu po dwa miesiące - stawialiśmy przyczepę kempingową. tak jak pisałam wczesniej - pogoda taka jak w górach - trochę tak i trochę tak - szybko się zmieniała więc nie ma się co martwić. i jedna drobna informacja - najbardziej prawdopodobna prognoza pogody w polskim klimacie nie przekracza 6 najbliższych godzin. i srednio co dwa tyg. pogoda się zmienia jakby "całkowicie". tyle wyniosłam z fakultetu przed matura z dobrym wykładowcą uniwersyteckim:D a jak zajrzysz na stronę międzyzdrojów to zobaczysz, ze zawsze coś się znajdzie do zrobienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
asa - ja się Z ŁODZI WYNIOSłAM dwa lata temu DO KRAKOWA i nigdzie dalej sie nie wynosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ślicznie :* Wiem, że pogoda zmienia się co dwa tygodnie, ale boję się, że ja wrócę i ona akurat się poprawi... Ale trudno, trzeci raz nie zmienię terminu, bo po prostu nie mogę... Taki los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wkurza mnie ze do kazdego postu trzeba to haslo wpisywac. Szkoda ze nie mozna sie zalogowac i juz! Jeszczemi jakos net dzis zwalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
no niebieska no, taki klimat, jak to ktos kiedyś stwierdziła Pan Bóg zrobił nam kawał morze na północy i zamiast ciepła jest zimno, góry na południu i jest błoto. nie pamiętam kto to powiedział i jak dokładnie, do dupy jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
przyjeżdżaj lilia, brak mi znajomych. ci co ich znam mają swoje rodziny i zajęcia i nikt nie ma czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe powiedzenie prawdziwe :) Ale chociaż mamy to morze i te góry, jest gdzie jechać, pomimo fatalnej pogody.. PS: Mnie też drażni to wpisywanie hasła za każdym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
kurcze a wiecie że w kraku dzisiaj pierwszy raz od półtora tyg. było chłodniej? tak to 30 stopni, ewentualnie powyżej. koszmar. dobrze, ze w łodzi byłam w ub. tygodniu, tam chociaz były zmiany temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
dlatego pisze na pomarańczowo:D a jak wejdzie podszywacz to cos wymyślę. chociaz komu by nasz topik przeszkadzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
ja nie znosze upałów. dla mnie 25 stopni to jest lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×