Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość a ja jestem do niczego
sa branże w których istnieją obostrzenia, mogą też być wewnętrzne przepisy ale takich ogólnych to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracocholik
cociaż się dziwię bo nasi Kaczyńscy pracują w pierwszej lini pokrewieństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracocholik
chociaż miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
moga sobie firmy takie przepisy przyjąć ale to wszystko zalezy od włascicieli czy szefostwa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje dzis ostro w gardło,a niech tam co mi szkodzi żyje sie tylko raz... Po mnie to nawet koniec świata:-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
co się stało krejzol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
ale jestem zła, strasznie zła i wszystko mnie wkurwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz moj chlopak, zranil mnie. krecilismy ze soba 2 miesiace. teraz to zamienila sie w cos bardziej glebszego. mial zawody strazackie wczoraj. w sobote napisał mi sms, ze przyjedzie do mnie w niedziele ale to zalezy od zawodow. zdenerwowalam sie, bo znowu jestem na drugim planie. napisalam mu to ze to nie sa rownorzedne wartosci, powiedzial ze mam racje, przyjedzie do mnie. spytal czy ide na festyn jutro tzn. wcziraj, napisalam ze nie ide. spytal sie mnie potem czy wrocilam do domu nie odpisalam juz. zdenerwowalm sie, smutnom i bylo. cala niedziele sie nie odzywal, widzialam ze zmianial opisy na gg tylko. byl na festynie-nie napisal zebysmy razem poszli. mogl spytac czy plany mi sie zmienily. nie powiedzial jaki byl wynik zawodow, jego kolega mi powiedzial dopiero wieczorem, bo myslal ze moj A. powiedzial mi. placze teraz bo olal mnie. zaangazowalam sie, myslalam ze on tez... i co robic...on sie nie odzywa, ja tez sie nie odezwe do neigo. zranil mnie . czuje sie zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
oj krejzol, krejzol. musisz nauczyć się jednej rzeczy o facetach. na pierwszym miejscu jest praca - pasja. kobiety, rodzina itp. sa na drugim. samiec musi się realizowac bo kapcanieje. po drugie to sama narozrabiałas. powiedziałaś, ze nie idzisz na festyn - miał cię moze ubłagac? nie odpisałas na smsa to i on się nie odzywał. nie gwiazduj krejzol tylko zadzwoń i idźcie na spacer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie do neigo odzywac. nie powinien tak napisac w taki sposob. kurw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
cóż - jak chcesz to się dąsaj ale to do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo maluchy! Dajcie troche energii! Spac sie chce! Pogoda tez jakas marna, pod chmurka. Piwa bym sie napila, ale nie mam dzis z kim :) A ja jestemdo niczego przyjezdzaj do mnie.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdychaczka
fajnie ze tu moge ponarzekać. jejku jaka jestem brzydka ,gruba, mam zniszczone wlosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie mam chłopaka od dwuch lat:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ci narzekacie
no własnie po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
Alex ja mam permanentnego doła. Masz jakies konkretne powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
fajnie masz, ze coś robisz. ja się za nic nie moge wziąć a już zwłaszcza za szukanie pracy. tak sobie klepie biede na 1/2 etetu - to jest dopiero dóóół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×