Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

{{{🖐️}}} Rozmowa kwalifikacyjna na kierunku: nauki polityczne. Profesor rozmawia z kandydatką. - Co pani wiadomo na temat programu ekonomicznego dla Polski? Dziewczyna milczy. - No to co pani wie o polityce społecznej rządu? - Dziewczyna milczy. - A wie pani chociaż, kto to jest Donald Tusk? A nazwisko Kaczyński z jakim urzędem w Polsce się pani kojarzy? Dziewczyna milczy. - A skąd pani pochodzi? - Z Bieszczad, panie profesorze. Profesor podszedł do okna, wygląda na ulicę, chwilę się zastanawia i mówi do siebie: - k****, może by tak wszystko p******nąć i wyjechać w Bieszczady...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę w tym temacie po raz pierwszy: wkurwia mnie przed świąteczne sprzątanie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pingwina wkurwilam :D a bieszczady piekne Ja chetnie posprzatam przed swiatami :D Planuje to w przyszlym tygodniu. Zimno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przychodzi pijany chłop do domu. Zamknął drzwi, i na całe gardło z progu krzyczy: - Przyszedłeeeeeemm! Ostrym ruchem nogi, zrzuca lewego buta, ten ulatuje w koniec korytarza, potem, rzuca prawego, który zostawiwszy na suficie ślad podeszwy, pada na podłogę. Silnie klnąc pod nosem, i czepiając się rękoma ścian, przechodzi do kuchni,gdzie wywraca stół, taborety i bije naczynia. - Ja kuu*rrwa przyszedłemmmm! Następnie, przechodzi do pokoju, zrzuca z półek wszystkie książki, wywraca telewizor, bije kryształową wazę. I znowu na całe gardło: - W domuu jestemmm! Przechodzi do sypialni, zrywa z łóżka prześcieradło, rzuca je na podłogę i depcze nogami. - Przyszedłeeemm... W domuuu jeestemmm! Nareszcie opadłszy z sił, pada plecami na łóżko, i wzdycha:....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi. Jeden z tych kolesiów do drugiego: - Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace. - No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace. Łysy się odwraca, a koleś: - Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam... Łysy: - Żaden Krzychu, ku...a, dotknij mnie jeszcze raz to Ci j**...e! - i się odwraca. Na to ten pierwszy koleżka do drugiego: - Stary, świetnie to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz. - No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace. Łysy zjeżony się odwraca, a koleś: - Krzychu, no kur...a, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie pamiętasz mnie? Łysy: - Kur...a, nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przyp....dole, że się nie pozbierasz! Zaczyna się podnosić, żeby wylutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi: - No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodź do pierwszego rzędu i ogladajmy... Łysy niezadowolony, ale idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają. Pierwszy koleś znowu do drugiego: - Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000, że go trzeci raz nie klepniesz. - No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi. Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb. Łysy się odwraca, na maksa napięty, a koleś: - Krzysiu, to ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napier...lam, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz!...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec roku szkolnego,dzieci przyniosły pani wychowawczyni prezenty. Marysia, której mama ma kwiaciarnię przyniosła pudło. Wychowawczyni potrząsneła i zapytała: -Kwiaty? -Ojej, skąd pani wie... Kolejny był Marcinek, którego tata ma cukiernię. Wychowawczyni potrząsneła prezentem i spytała: -Czekoladki? -Tak, jak pani zgadła? Następny w kolejce bił Jasio,którego tata miał sklep monopolowy. Wychowawczyni obejrzała pudełko, lekko przeciekało...:( Polizała....:p i spytała: -Wino? -Nie... Polizała jeszcze raz: -Koniaczek? -Nie... -Likierek? -Nie, proszę pani. Chomik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie żona z mężem i nagle przy drodze dostrzegają potrąconego skunksa. Zatrzymują się i żona bierze zwierzaka do samochodu. Mówi do męża: - Kochanie on cały się trzęsie. - Włóż go między uda, będzie mu ciepło. - A co ze smrodem? - Zatkaj mu nos....:D:D:D {{{🖐️}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesymista mowi: ten to juz nigdy nie stanie:( Optymista: ale za to jak pieknie zwisa! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak dużo kobiet ma udawany orgazm? - Dla tego, że tylu facetów robi im udawaną grę wstępną. - Dlaczego mężczyznom tak trudno nawiązuje się kontakt wzrokowy? - Piersi nie mają oczu Przychodzi facet do sex shopu z zamiarem kupienia gumowej lalki. - Chciałby pan mężczyznę czy kobietę? - Kobietę poproszę. - Czarną czy białą? - Białą. - Chrześcijankę czy Muzułmankę? To pytanie zbiło faceta z tropu: - A co to ma do rzeczy? Przecież to tylko gumowa lalka! - Muzułmanki czasem wybuchają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem doniczego, gadalm dzis o tobie i o pracy, polecalam cie :D Moze cos z tego wyjdzie? Napisz wicej niebawem gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiekło facetowi życie, postanowił się powiesić... Zmajstrował stryczek, przymocował go do żyrandola, wlazł na stołek, wsadził głowę w stryczek, patrzy, a tu na szafie niedopita flaszka wódki stoi! - Co się ma wódka zmarnować? - pomyślał sobie. Wysunął głowę ze stryczka, przystawił stołek do szafy, patrzy, a tam jeszcze zapomniane pół paczki papierosów. - O! - pomyślał - i życie zaczyna się układać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądze ze charakter mojego szefa i sposob jego zachowania sa scisle zwiazan z jego wzrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrr a ja wlasnie zapomnialm kupic fajek. Trza leciec. P.s a ja jestem do niczego, kup dzis jakis trudnek:D a tez kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Janie,drzwi do windy otwiera się w prawo czy w lewo? -W prawo,panie hrabio. -O cholera,znowu zjechałem na dół zsypem... -------------------------------------------------------- ------------------------ Hrabia. -Janie,czy u nas w ubikacji są dwa sznurki,czy jeden? -Jeden. -W takim razie znowu załatwiłem się pod zegarem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak odprowadza swoją dziewczynę do domu po imprezie. Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny: - Kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła laseczkę... - Tutaj? Jesteś nienormalny? - Noooo, tak szybciutko, nic się nie stanie... - Nie! A jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakiś sąsiad i mnie rozpozna... - Ale to tylko \"laska\", nic więcej... kobieto... - Nie, a jak ktoś będzie wychodził... - No dawaj nie bądź taka... - Powiedziałam ci, że nie i koniec! - No weź, tu się schylisz i nikt cię nie zobaczy, głupia... - Nie! W tym momencie pojawia sie siostra dziewczyny, w koszuli nocnej, rozczochrana i mówi: - Tata mówi, że juz wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobię, a jak nie, to tata mówi ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie rekę z tego j**anego domofonu bo jest 3 w nocy do cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stewardesa dostała polecenie od kapitana, by w sposób dyplomatyczny i delikatny poinformowała pasażerów o tym, że samolot ma awarię i za kilka chwil się rozbije. Stewardesa wychodzi do pasażerów i pyta: - Czy wszyscy maja paszporty? Pasażerowie z entuzjazmem odpowiadają: - Taaak! - W takim razie niech wszyscy je podniosą i zamachają nimi do mnie. Pasażerowie podnoszą paszporty w górę i radośnie machają. - A teraz wszyscy rolujemy paszporty nad głową, rolujemy... ciaśniutko, ciaśniutko... Pasażerowie entuzjastycznie zwijają dokumenty, ciaśniutko... - A teraz niech wszyscy wsadzą sobie je głęboko w d**ę, żeby zwłoki dało się łatwo zidentyfikować.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W starej wieży na pustkowiu siedzą sobie nocą trzy wampiry i grają w karty. Grają, grają, noc mija i zrobili się głodni. Jeden mówi: - Grajcie we dwóch, ja idę cos wrzucić na ruszt. Długo nie trwało i wrócił. Usta umazane krwią... - Znacie te wioskę na południe stad? - Tak - No to już jej nie ma. Wyssałem ich co do jednego... Drugi wampir wstaje: - Dobra, teraz wy grajcie a ja napełnię żołądek. Długo nie trwało i wrócił. Usta umazane krwią... - Znacie to miasteczko na zachód stad? - No... - Nikt już tam nie mieszka, hehe..., be-ek! Trzeci wampir wychodzi, rzucając w drzwiach: - Teraz ja, niedługo wracam. Wraca jeszcze szybciej niż tamci. Ociężale wchodzi do komnaty. Twarz cala we krwi. - A ty gdzie byłeś!? - Nigdzie. wyj**ałem się na schodach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka niestety z londynem nic nie wyslo, kolega napisal wlasnie smsa ze on i ta matka z corka ida gzdies na wigilie, a on tych ludzi nie zna. Poza tym uwazam ze ta twoja kolezanka to wieksza dupa niz ja! myyysli i myyyysli i myyyysli a moze jkaby sie juz spotkakli to by cios z tego wyszlo!No szkoda :( papa, kurde jeszcze 1 h w robocie mojej ukochanje. Kup cosik na wieczor :D uciekam etarz stad!!1 Bo mi leb urwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×