Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość krejzolka i miś
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} - Płaci pani mandat! - mówi dwóch policjantów, zatrzymując samochód, jadący z nadmierną prędkością. - A czy nie mogłabym zapłacić w naturze? - Co to znaczy: \"w naturze\"? - No, wiecie, musiałabym zdjąć majtki i wam dać... Policjant odwraca się do kolegi i pyta: - Potrzebne ci są majtki? - Nie! - Mnie też nie...:) Pijany chce się odlać i szuka swego małego w gaciach, szuka z lewej, szuka z prawej i za nic nie może go znale?ć. - Ku**a mać, z tymi babami! Nigdy nic nie odłożą na miejsce! Nauczycielka pyta dzieci: - Jaki jest największy przedmiot, który można wziąść do buzi? Dzieci mówią: gruszka, banan, pączek... Gdy przyszła kolej na Jasia, ten mówi: - Lampa! - Jak to, Jasiu? Chyba coś ci się pomyliło? - Nie, proszę pani. Jak wieczorem mama idzie spać, to mówi do taty: Zgaś lampę, to wezmę do buzi...............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Szkoda, ze krejzol i kotkowa nie zagladaja na narzelaknie. Jakos tak tu ostatnio spokojnie. Kiedys byl ruch. Wszyscy chyba zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytęp:) Moj antywir nic mi nie mowi, ale w swieta musze zrobic deferagment. i skan. Niecierpie tego! Poza tym moj kom juz jest dziadkiem i zastanaiam sie co zrobie jak padnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex wywal ciasteczka dopóki się nie rozlazło paskudztwo. Kochani Wszystkiego Naj naj naj, żeby nam się wiodło! Żebyśy na Narzekalni spotykali się tylko towarzysko:D ja wyjeżdżam do strefy bezinternetowej więc składam dzisiaj:D NNNNNAAAAAJJJJLLLLEEEEPPPPSSSZZZEEEEGGGGOOOO!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo:) Zegnalam sie dzis z moimi ludzmi. Beczalam jak dzikus. A mialam sie za takiego twrdziela... :P P.s za kadra (z malymi wyjatkami) nie uronilam łzy :D:D A ja jestem do niczego! Wesolych swiat! Niech sie spoelnia Twoje marzenia. Reszcie narekaczy nie zyczejeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Cześć maluchy....:) Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku....Życzy Alex380.... 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Łeb
ej po co narzekacie ziomy, są ferie nie czeba iść do siupy, jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GwiazdaAnita
Narzekam: NIE LUBIE SWIAT! JEST ZIMNO! MAM JESZCZE DUZO ROBOTY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis Wigilia... :) Mam nadziej, ze kazdy z Was jest teraz w gornie blikich i przyjacioł, wokół osób ktore kocha. Zycze Wam, aby ten dzień był pełen radości. Niech w Świeta w Waszych sercach zagości milośc i spokój, które bedą trwać i trwać.... Usmiechajcie się często. Asasello 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznym wieczorem beda zyczenia imienne, ale musze nad nimi pomyslec:) ja jeszcze w parcy. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×