Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

ja dopiero co do domu sciagnalem...chwila w wannie... a tu widze plaza :) cos komus tu obiecalem, wiec lada chwila przejde do aktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zade nick nie wchodzi
ja na chwilke to moze cos jeszcze obejrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie majac na wzgledzie cenzure musialem bestie przydusic :P chwile kombinowalem zeby jak najmniej pokazac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiszonek - oczywiscie na slowo ;) popelnilem tez rzut zada, ktorym po chwili zastanowienia nastroju psuc nie bede...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak pań nie przybywa w zabawie. A ja jako człowiek z niedowagą (nie tak duza ale jednak) co miałbym pokazać?. Na siłownie idę od sierpnia (minimum 8 miesięcy na widoczne efekty). Narzekam (troche) na sylwetką ale nie na genitalia. Była fotka z erekcją, było hardkorowo, ale jest cenzura :-( Zabawa na razie nie poszerza horyzontów, ale może to sie zmieni jak więcej pań zobaczy ten topik. Dlatego dobrze jak tu dyskutujecie, jest wyświetlany (tylko tytuł to same pierwsze litery) ale spokojnie, samo sie potoczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.....śledziliśmy trochę wasze posty....fajna fota FLIPIFLAP;)a teraz idziemy lulu bo dzisiaj nasza ostatnia noc:(.....jutro rano moje kochanie jedzie do domciu i znów będę tęsknić....pozdrawiamy wszystkich i może jutro coś jeszcze wrzucimy....tylko że już nie razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem z powrotem :-) Posladków ? He, he. Moja była kiedyś powiedziała że chciałaby mieć takie jak ja. Dziwnie sie poczułem bo nie wiedziałem czy to traktować jak komplement czy wręcz przeciwnie. Trochę zgupiałem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono Pani Cenzor :) miłej zabawy również :) no i pozostałe Panie się pospały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Cenzor takie subtelne zdjecie wstawila... no i jak tu posladki teraz pokazac?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLIPIFLAP-świetny jestes! nie pomylilam sie co do ciebie widzac twoje wczesniejsze fotki.To jest naprawde wyjatkowe, ale nie do konca!Chyba wiesz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHH3 - dzięki... to było na Twoją prośbę :) wiesz...zawsze musi pozostać jakieś niedopowiedzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cchodzilo mi o ta fotke na ktorej zakrywasz dlonia swojego penisa!Wlasnie ta byla dla mnie bardzo ciekawa.Nie ta z twoja pupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×