Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

dupiszonek no przeciez ze nie pokazywalas...:) uuuula - ale zgadywanka....a nawet dwie zgadywanki....mniaaamusne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo na pomarańczowo : jaki rewanż ? ? Tu faceci pokazywali (byłem pierwszy) swoje foty z erekcją. Nie wszyscy chodzą na siłownie . Niektórzy nie mają czego pokazać w wersji ocenzurowanej (lub jak ja - jeszcze nie. Teraz przy 182 cm, 74 kg). Zasady cenzorskie wykurzyły z tego topiku większość facetów, to proste. Nie czytałaś pierwszego maila byde_cholerne - wyraźnie tam powyjaśniał pewne sprawy. Choć trzeba przyznać ze zrobił to w subtelny sposób by nie drażnić moderatorek - dokładniej to było tak że przez takie foty zlikwidoano topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet - tu chyba wszyscy zaakceptowalismy wersje erotyczna topiku... moze nawet i lepiej, bo wymaga troche pomyslowosci :) a i niekoniecznie od razu wszyscu chca ogladac erekcje itp co do wersji ostrej - a od czego jest email ? :P chwilowo na pomaranczowo - jak sie zbiore w sobie to mooooze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu tak...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma bata - sam znowu imprezy rozkręcać nie będę... jak jest chętna na mały jazz to mail jest w profilu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krz....
są te chłopy są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak z golym tylkiem tez za dlugo nie moge sie eksponowac - tez nie ten wiek...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ProkuratoR
Witam wszstkich :) przeczytalam Wasz topic PRAWIE w calosci ;D gratuluje cial i odwagi :D tez mam ochote zrzucic ciuszki ;D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani ProkuratoR
mam male pytanko pomozcie :) jak zarejestrowac nick ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortunatelly
dupiszonek & ttis topic like yellow sub marine is not death...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski[kiss[ dupiszonke jestem,jestem..bacznie sledze losy:D ale juz jakiejs pomarancze cosik sie nie podoba..ech,witamy pania prokurator w naszych skromnych progach🖐️...ja spadam bo chyba mam alergie :( pomocy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli redakcja kafeterii by poluzowała cenzure to topik szybko by odżył. Najwięcej by się pojawiło facetów, ale kobiet też by przybyło. My, internauci mamy ograniczone pole manewru. Ale i tak daleki jestem od pesymizmu. Po prostu: intensywność topiku będzie słabsza, ale pewnie będzie trwał. Sporo osób pewnie ma go w swoich wybranych tematach i śledzi systematycznie czy coś przybywa. Tak jak ja :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przywitanie :* nie powinno byc takiej cenzury zgadzam sie wkoncu to nie forum dla dzieci a w internecie widnieja o wiele gorsze sprawy i nikt nie ma o to halo...no chyba ze moher show :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisały nam żebyśmy sobie wysyłali na maile . Faceci wybyli. Nie wszyscy mają kulturystyczną sylwetkę. A penisy mamy w wiekszosci podobne. :-) Bardziej komfortowo jest dać fotkę z erekcją niż fotkę w dzinsach bez koszuli. (ps: Poprzednio najpierw chciały skasować mój pierwszy mail bo tam była taka fotka, ale autorskiego się nie da , więc poszedł do kasacji cały topik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowo tylko
popraw bląd na blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×