Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

Gość maja 22
much more-fajny jestes !hmmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......gdyby oczy mogly dotykac dotknąłbym Cie jak wiatr lisci dotyka dałbym im wrazliwość ust by mogły smagac uda dałbym im zmyslowośc języka by tajemnicę skradły schowaną w półcieniu... ale oczy tylko kradną zachlannie to co widzą... taki ze mnie netowy złodziej Twoich intymności...:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wczoraj----> ładny kostium kąpielowy :P taki przaśny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D proponuje zmienic temat na \"towarzystwo wzajemnej adoracji\" :P a dziewczyna w czerwonym kostiumie ma chyba sztuczny biust,znam się,bo sama mam taki ;-) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wczoraj
Dziękuję za milutkie komentarze. Od razu widać, że juken to mały zboczeniec i do "falluscynacja" Nie mam sztucznego biustu - mój naturalny zawsze mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu przynajmniej nrmalnie. Tam plebiscyt na idiotów portalu (dają częstych bywalców) i dziś się na mnie rzucili że dokonałem w stopce zaokrąglenia (w dół zeby zachować powagę. Czyli z 15,5 do 15) :-D :-D :-D Zaczęła się ofensywa na częstych bywalców. Pomarańcze przeszły na czarne stroje i zaczęły rewolte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet zle myslisz
tam glosuja nie na czestych bywalcow, tylko na najbardziej bezplciowych bywalcow(co prawda ani Lusi ani pozdro ani w sumie to ty )nie powinniscie sie tam znalesc, no ale skoro juz jestescie to zobacz na glosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka galerie pokaz nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczek22
much -more- wszystkie zdjecia sa na medal oprOcz tego ostatniego.Odebralam go jako ostre w swojej wymowie.Dobrze by bylo go obejrzec kiedy jest sie podnieconym na maxa.Wtedy moze inaczej zadzialaloby na moja wyobraznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×