Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pocieszcie mnie jakoś

Tak bardzo marzę o córeczce. Może jestem nienormalna, ale

Polecane posty

Gość pocieszcie mnie jakoś

Nie wyobrażam sobie, jak to jest mieć synka. Z chłopcami miałam zawsze zły kontakt. Kiedy jakieś dziecko wyzwało mnie na ulicy, to zawsze okazywał się być chłopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picieszam Ciebie
ja tez pragnę dziewczynusie, nie wiem c bedzie jak kiedyś bedzie synek ale nie martw się jak zobaczysz różowego bobaska na pewno go pokochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze marzyłam o chłopcu i urodziłam facieta- teraz bardzo chcielismy mieć dziewuszke i w brzuszku pływa zuzia....rodzę na zamówienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszcie mnie jakoś
Jest mi zwyczajnie wstyd za to, że mam takie odczucia. Dlatego wypowiadam się tutaj, bo w realnym życiu nie miałabym odwagi komuś o tym powiedzieć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój nie ma sie czegoś wstydzić - ja kiedyś nie cierpialam dziewczyn i nie wyobrażałam sobie urodzić dziewczynke:) teraz dla zasady mi sie odmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze cię rozumiem, tak bardzo nastawiłam sie na to że pod sercem noszę dziewczynkę, jednak okazało sie inaczej, przepłakałam cała noc, było mi wstyd , że mam takie odczucia i tak bardzo czulam sie oszukana, pod tym wzgledem cieszę sie , że zdecydowlam sie na potwierdzenie płci przed porodem jest czas , żeby sie przyzwyczaic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam synusia
ja tez bardzo chcialam dziewczynke i okropnie mnie sciskalo jak przechodzilam kolo tych wszystkich sukieneczek i rozowych ubranek... ale jak juz urodzilam mojego synusia to o tym zapomnialam :] nic sie nie martw co by nie bylo to bedziesz zadowolona i bedziesz bardzo kochac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz miała synka to napewno pokochasz go najbardziej na świecie.Ja również zawsze marzyłam o córce,ale udało mi się to dopiero za trzecim razem.Za każdym razem gdy rodziłam synów zapominałam o tym że miała być córka,ale wracało to do mnie po jakimś czasie,aż wkońcu Bóg wysłuchał moich modłów:D Nieukrywam że starałam się działać metodą ;kilka dni przed owulacją; ale udało się i to jest najważniesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wypowiedzi równiez i dla mnie są bardzo optymistyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jutro idę na cc
i w tym momencie martwię się tylko czy dziecko będzie zdrowe, usg pokazało chłopca i od tamtej pory miotały mną uczucia dokładnie takie jak... sonnen ....ale teraz żeby zdrowe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasa
Jejku, ja mam tak samo - pragne córeczki, no ale jak kiedys bedzie chlopiec to tez bedzie dobrze- wzane by bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak dziwnie sie teraz poczułam czytajac wasze posty, jestem w 26tc i nosze w brzuchu małą dziewczynkę, a od wielu lat marzyłam o synu, od kilku lat słynna wróżka mówiła mi ze nigdy nie będę miała córki, ze będe miała tylko 1 syna, i powiem wam jak usłyszałam na USG połowkowym ze to córka to jak wyszłam stamtąd to klęłam i popłakałam sie i w ogóle od tamtej pory tak jakos mi wszystko jedno, ale teraz jak czytam wasze posty to tak sobie myslę że moze to i lepiej ze to córka, z drugiej strony to nie zawsze mozna miec to wszystko co sie chce, a najwazniejsze jest to zeby dzieci nasze nie chorowały i były zdrowe, czego sobie i wam wszystkim zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaak25
Hej jestem młodą mamusią urodziłam we wrześniu 2006r i też miałam identyczne odczucia jak ty nie wyobrażałam sobie jak to jest mieć syna , pragnęłam dziewczynki. Urodziłam synka i kiedy go zobaczyłam łzy leciały mi ciurkiem i były to ŁZY SZCZĘŚCIA!!! Zobaczysz to samo przychodzi kiedy tylko zobaczysz maluszka pokochasz go całym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katencja
Zauważyłam coś dziwnego: wszystkie mamy jakie znam, które miały zaplanowaną jakąś określoną płeć, zawsze rodzą dzieci płci przeciwnej od tej, którą chciały.:) Moja bratowa marzyła o synku- urodziła córkę, moja siostra marzyła o córce- urodziła synka i takie przykłady można mnożyć. Marzeniem mojego życia jest córeczka i podejrzewam, że to będzie chłopiec. Mam nadzieję, że po porodzie mi się odmieni, bo teraz czekam na USG licząc w myślach, że to jednak będzie córeczka. Zazdroszczę mamom, którym jest wszystko jedno.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zazdroszcze takim mamom, i czekam na moment kiedy spojrze na mojego syna i i będę myslała jak dobzre , że on sie własnie urodził, mężowi nie pozwalam mówic o nim \'synek\' ta forma badzo źle mi sie kojarzy, u mnie w rodzinie tak sie mówiło na wujka , który nie miał dobrego charakteru :( i zawsze mówilo sie o nim źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×