Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zupaogorkowa

do kobiet ktore urodzily-pyt.intymne

Polecane posty

Gość zupaogorkowa

Dziewczyny, prosze potarktujecie to jako powazne pytanie.Niedlugo bede rodzic..... Zastanawiam sie czy do porodu lepiej ogolic miejsca intymne?Z reguly to czynie, ale nie wiem jak to bedzie"wygladalo" w czasie porodu.Jak bylo u WAS? dziekuje za odzdzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie rodziłam ale niedługo będę i zamierzam sie sama wygolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest wymóg ogolenia sobie miejsc intymnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupaogorkowa
Ok, dzieki kobietki za odpowiedz, to chyab nie jest juz tabu problem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak - bo wygodniej
ja proponuje sie ogolic.... latwiej Ci bedzie utrzymywac higienie ... TAM... po porodzie zwlaszcza jak ma sie szwy ja jestem kilka dni po porodzie i ciesze sie ze bylam ogolona bo teraz mialabym nielada problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam podgolaona,ale położna mimo to jeszcze bardziej chciała je podgolić.Nie miałam nic przeciwko bo ona wie lepiej.Nie ma czego się obawiać,dla nich to normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskisi
tez jestem w ciazy, a do porodu chce sie ogolic w tych miejscach, choc nigdy nie wiadomo kiedy to nastapi:-P Ale zeby przynajmniej nie bylo buszu... agunia - tzn dalas sie podglic, czy sama to zrobilas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewazupacebulowa
Ja poprosialm faceta o male postrzyzyny tylko w tym miejscu gdzie mialo byc ciecie.To byla dobra decyzja choc szpital tego nie wymagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest gorzej- trzeba zupelnie na golutko sie ogolic- co jest nie lada wyczynem z wielkim brzuchem...niestety trzeba prosić męża i tak co pare dni bo nie znasz dnia ani godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie golilam bo mialam zaplanowana cesrake i nie wiedzialam ze bedzie to konieczne ale ogolila mnie pielegniarka w szpitalu wieczorem na dzien przed porodem.Wiec twoj wybor mozesz to zrobic sama albo zrobi to pielegniarka na miejscu i nie ma sie czego wstydzic one naprawde robia to na codzien od lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ogolilam..przed cesarka podeszly do mnie z maszynka a ja ich zaskoczylam..lepiej zrob to sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jutro idę na cc
zawsze jestem ogolona:-) w ciąży jest z tym problem , więc dziś pomoże mi mąż bo jutro ........ jak na kolorowym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
Lepiej wygolic miejsce intymne. Przedewszystkim dolnia część, bi jak beda musieli Ci rozcinac krocze to potem trzeba je zszyc i lepiej bedzie jak sobie tam wygolisz wczesniej. JA nIE wygoliłam bo mi mówili, że nie trzeba i potem w szpitalu wygoliła mi pielegniarka. Cos okropnego. Czułam sie pakudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaak25
mnie ogoliła położna, nie było źle, ale pewnie zależy na jaką położną się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam CC i pielęgniarka powiedziała żebym sama się ogoliła. Zresztą nie musiała mi tego mówić bo zawsze się golę, nie wiem jak można utrzymywac higienę na codzień (nie tylko po porodzie) i mieć nieogolone miejsce intymne?? Ja sama się goliłam nawet w ostatnim miesiącu gdy mój brzuch był baaaardzo duży, w niczym mi nie przeszkadzał - przecież się tam nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba AŻ golić. Wystraczy podciąć na krótko np. trymerem. Łatwiej o higienę a nie drapie jak odrasta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssss
A_B ---> A to ciekawe co piszesz...:-D Bo jakoś przez tyle wieków kobiety radziły sobie z higieną intymną bez konieczności golenia. Teraz przyszła jakaś chora moda. Oczywiście mam tu na myśli życie codzienne a nie moment porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz każdy sam dba o swoją higienę. A w jaki sposób... Ja osobiście nie wyobrażam sobie że mogłabym mieć tam włosy. Zreszta to nie żadna moda. Włosy kiedyś "służyły" do tego samego co dzisiejsze majtki. Ja wybieram majtki. A nosząc stringi to już wogóle...żeby mi gdzieś włosy spod nich wystawały - obleśne (i nie mówie tu że ktoś by mnie oglądał, ale robie to dla samej siebie). Ale jak kto woli. To tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssss
Myślę, że higienę intymną można też doskonale utrzymać bez wygolenia na zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio moj ginekolog poinformował mnie, ze stringi sa juz niemodne na swiecie i dodał, że bardzo \"niezdrowie\" i generalnie nadaja sie do włożenia tylko i wlyłacznie na chwile, \"wie Pani jaka :-) \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odkąd to ginekolog mówi co jest modne a co nie?? A stringi nie zdrowe, pierwsze słysze. Proszę o wytłumaczenie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ginekolog na ostatniej wizycie, przed samym porodem poradził żebym się ogoliła sama w domu, z pomocą męża, bo na pewno mi będzie tak przyjemniej niż jakby to miała zrobić położna :-) No i go posłuchałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×