Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Baranko30 :D:D:D:D:D No to teraz kurs przejdziesz shift i dwukropek i nawias (trzymajac shift ) to wyjdzie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka parę słów osobie,i zaczerniaj się kochana cobyś po oczach nie dawała,witamy Cię baaaardzooo miło jak to baranki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj margaretka, ja też przed chwilą dołączyłam... Oooo, widzę, ze ktoś jakowąś mordę chciał wysłac, swoją drogą dobry pomysł na zaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barankowi 41 gratki z powodu zaczernienia Witamy tez Margaretke -Opowiadajcie dziewczyny co tak jak tam i wogole . Baranko44 zostaw juz te swoje swietlno -wlosowe refleksy i wracaj !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu,zlituj się ja od tygodnia mam sieć,a i tak mam wielką radochę,że na Was trafiłam,anie na maniakalnych morderców.....ha...ha....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chcialam dobrze :D:D:D Ale tylko od tygodnia i juz kafe ? Skad o niej wiesz ? Za chwile lekcja druga :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Swintuszku grzebiacy hihihi :):) Opowiadajcie nowe dziewczynki cos o sobie . I Ty baranko44 come back !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane............ja też baranica moge sie przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe barankowe ja jak nigdy szybko namazałam sie nie wiem co z tego wyjdzie ale niech tamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajcz ,fajcz 😠 A jutro kacor murowany jak dzis u mnie rano ...Matko kochana kto te faje wymyslil ? Ja jak tu rano siadam to o.. 9 jestem zjarana jak narkoman :( Ania palisz na balkonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obiad na jutro kończę, w przerwach zerkam, czytam i nie mogę się połapać, kto kim jest, same baranki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia no jasne ze mozesz 🖐️ Baranko44 a mowilam łostaw to dzis juz ...Nie slucha sie dziewczynisko jedne te .Nooo Ide i ja zafajczyc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe barankowe ja jak nigdy szybko namazałam sie nie wiem co z tego wyjdzie ale niech tamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Baranka
Najgorszy jest baran w wieku 47lat stary i glupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha, obiad dla dziecka, co by głodne po szkole nie było, wcześniej mi się nie chciało..., a ja nocny marek tak w ogóle... A mąż? No nieee, nie mam tak dobrze, żeby po nocy gotował, hahahaha, ale też po nocy buszuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie ujaralam juz :O No to opowiadac mlodziezy skad , ile i czego ;) My tu takie szczere jestesmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszły palić...dobrze ja mam to juz za soba ..i rozumiem palaczy dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w szkole obiadow nie ma? nie wiem w jakim wieku masz dziecko bo nie czytałam całego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranka 44 ja juz jezdem nazad ;) Predka bestia ze mnie ...Ale cos nam dziewczyny gadac nic nie chca .Szkoda troszku . .Baranku opowiadaj .Madzia tez . Co z Wami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny ja już umordowana,jutro praca mnie czeka,wię żegnam sie!z pracy napiszę,dziewczynki dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×