Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

gratulacje Alicjo 02 i Sasiadko u mnie nie było kryzysu :o ;) a małżenstwa nie ma ,, to trzymajcie tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie ma tak ,ze przejdziemy zycie po platkach roz.. Z malzenstwami ,zwiazkami jest jak z pogoda -Raz slonce ,raz deszcz Najwazniejsze to dogadac sie .No i jezeli jest prawdziwe uczucie .Juz nawet nie lilosci ,choc tak to sie mowi ,ale przyjazn,przywiazanie ,szacunek,zaufanie to wszystko bedzie dobrze . Ja tak mysle .Od jakiegos czasu co prawda ,ale jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosci oczywiscie nie lilosci ;) Brawo baranko >>>>>piekne minki stroisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 - masz racje:) skąd jesteś, bo napisałaś, że prawie Mazury. Ja jestem z Ełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale ta przyjazn, przywiazanie, zaufánie, to duza sprawa , owszem, ale to juz taka stabilizacja.A czlowiek chcialby jednak, chociaz raz na jakis czas, tego ...porywu serca, drzacych kolan, niepokoju w zoladku , motylkow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 - pewnie, że trzymam:) gdzie mam innego szukać i znów go uczyć czego mi potrzeba;) bo chłop czasami się przydaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja huraaaaaaaaaa!!! Jestem z Grajewa .Mowilam ze prawie ziomalki :D:D:D:D 🌻 -dla Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak wszystkie baranice są takie same:) bo i ja chce motylków i kolan drżących;) zwłaszcza jak wiosna sie zaczyna i hormony buzują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiadko ja z męzem kiedys też pracowałąm , to był koszmar jak nie mozna było z nim załatwić to ludzie do mnie szli a ja łagodny baranek...noi tak naprawde to na mojej głowie był dom , dzieci i praca z mezem a mąż miał tylko prace... ej nie chce się juz nawet wspominać, nigdy nie chcciałabym tego powtórzyc ,, chociaż nie neguje tego ,trzeba jakoś pracować.. no cóż , teraz takie czasy , ze trzeba wspólnie d ziałać ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasiadka ale ja sobie ta stabilizacje bardzo cenie . Doszlam do takich wnioskow ,przez wlasne doswiadczenia .Roznie to u mnie bylo tez. Te uczucia o ktorych pisalam to takie skladowe milosci . Wydawalo mi sie kiedys ze nie kocham juz meza . Bo nie bylo tych motylkow ,tego drzenia .Wystarczylo tylko wyjechac na troche i zrozumialam ,ze to nieprawda .Kocham i to mocno . Nie za cos ,ale pomimo czegos ,bo krzywde od niego tez mialam niejedna . No i kiedy wrocilam ,zobaczylam ,przytulilam .To jakos tak sie porobilo ze i motylki wrocily .Teraz znowu jest spokojne uczucie ... Wazna jest jednak ta pewnosc .Juz nie czuje sie pogubiona i nie zastanawiam sie czy kocham czy nie ... Mam nadzieje ze jakos to zrozumiecie ...Rozpisala sie ja wziela czemus ;) Sory jesli nudne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jakos to czuje teraz :) Ala ja w Elku lubie czasem sie zaplatac . Znasz bar \"Muszelka \" na Wojska Polskiego? Dobre i taniutko .Czasem jezdzimy tam z dziecmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znam tego baru, chodzimy z mężem czasami tylko do \"Oazy\" na piwo, bo tam możemy wziąc ze soba psa, no i jest blisko bo na moim osiedlu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem gdzie Oaza :) Coz idzie nadrobic pewnie .W zeszlym roku wytancowalam sie na koncercie \"Ich troje\" Calkiem fajnie bylo na tej plazy . Bylas? Ciekawe co w tym godzie przyszykuja ... Moze sie nawet spotkamy hihihi...Co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero od 4lat jestem z mazowsza a tak byłam w warmii i mazur znam wasze tereny Alicjo02 i nr11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranka pewnie za prace sie wziela :) Sasiadka podglada :D?? Wracac dziewczyny ...Szybko szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to tak ze kopiuje z linka a jak udaje się to tez napisze :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jest Madzia :) Madziu na poprzedniej stronce wstawilam linka do emotek .Kliknij w niego ...I wszystko bedziesz miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kryzysu, to go miałam..............ale teraz jest ok, nawet lepiej niz ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglada, podglada :) Wlasnie zrobilam sobie przerwe , i tak patrze po sklepach, moze cos sobie zamowie? A co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 -też krajanka:) bywam czasami na imprezach na plazy miejskiej, ale my z mężem musimy wrócic do domu wczśniej, bo sierściuch czeka:) a \"Ich troje\" miał występ duzo póxniej. tak to jest, na takich imprezkach dzieci zostaja do 24 a rodzice tylko do 21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranko gdzie mieszkalas tu na warmi i mazurach ,jesli to nie tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze na zegar ze zaraz pojade po córcie do szkoły zeby zawieźć do domu , nie lubi zostawac na swietlicy a moja cała rodzina po świecie się rozbija.. nie ma komu podrzucic ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×