Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

firma znana robimy balsamy, szampony dove,timotei,sunsilk......... a czy zmęczona?.......to zależy od dnia, ale dzisiaj jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu ,słońce,może za jakiś czas mordy pojawią się u mnie,jakie to wtedy będzie wydarzenie....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiadaj jak bylo na koncercie.........a wogole to na jakim koncercie bylaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było super,takie niszowe zespoły zapraszają z cyklu jazz..raz po raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki modny klub w warszawie jet fabryka trzciny...i tam właśnie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie,jak wszędzie.urodziłam się tu,zawsze myślę,że wszędzie dobrze gdzie nas nas nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiu kończe i pomału ide lulu jutro rano trzeba wstać i dzieci do szkoly wyslać ale jutro z samego ranka będę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia dobrej nocy,życzę!do jutra do kawy porannej,śpij dorze,śnij miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo.......mężusio mój wrócił ze spotkania,ooooooo.....i z jakim uwielbieniem patrzy!!!!!!!no tak,a na rauszu na maxa!więc pięknie się przywitał,i ......czmychnął do sypialni,ityle go widziałam,ha!ha!ha!......a jutro łeb jak globus!!!hi!hu!hi!hu!ajutr rano do pracy idzi,ale ubaw będzie..........kaczor max,...........i...........nienawidzę alkoholu!!!!!!!moje wszystkie kochane baranice,miłych snów dziewczyny zwijam wartę,ściskam Was mocno,do jutra!jak otworzycie swoje piękne oczęta to myślę,że się usmiechniecie do tego co tu napisałam!!!dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj i ja jeszcze zajrzałam i nie wiem czy dzieńdobry mówić? bo to nowy dzionek juz , 🌼musiałam najpierw wszystko przeczytać tzn ze trzy stronki i sama kręćka dostaję..jak to wszystko zapamietac , która jak ma na imie i gdzie mieszka .. ale myslę ze w końcu jakos sie to utrwali ,, wtej główce. 🌼Teraz przywitam nowe 🌼👄baranice jak przeczytaja od początku to bedą wiedziałay ..co ja za jedna.. U mnie leje deszcz w nocy nie pszeszkadza , moze nawet będzie fajnie się spało..? Spijcie i snijcie kochaniutkie słodko 👄👄 Baranek30 my tak troche blizej siebie mieszkamy;) ,, buziaczki ide spac...rano moze i ja zdąże z kawką do was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widać, dlaczego tak długo spicie:) bo siedzicie po nocy przy kompach:) Pobudka, bo kawa ostygnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×