Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Tez sie wlasnie udzielilam na tym topiku o tej co w ciazy z kochankiem.Totalna egoistka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie piwko zakupilam wlasnie i teraz poklikocze na maxa :) Malz pewnie zawiany z deka wroci ,tak jak pisalam to choc oparow wdychac nie bede .Sama bede parowac hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 50
ale tez z pod znaku barana __ moge dolaczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranka50
i co nic nie piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>a ja mam a pewnie wskakiwac prosze :D:D:D:D No i opowiadac o sobie ;) Witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baranko50 jestes tam ? Puk puk Zrob sie na czarno tj na bostwo i czuj jak u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranka74
no zajefajny topik!tylko Barany sa w stanie taki utrzymac!nie wiem jak sie robi na czarno cholera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wejsc u gory strony w preferencje.Tylko dziewczyny nie dawajcie juz sobie nickow typu baranka 30 , baranka 74 baranka 28 itd.Blagam! Wlasnie zaczelam sie orientowac kto jest kto, wiec oszczedzcie mnie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranka74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kolejna baraninko :) Musisz wejsc w preferencje i tam sie zaczernisz . Pisz o sobie .Maam nadzieje ze jestes jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam ze sie uda :) Ok, ja uciekam na jakies pol godzinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec fajny kurde topik wymysliliscie,o sobie to tyle ze mam 33 lata,2 dzieci,meza,mieszkam w Anglii od kilku lat,no i generalnie to by bylo na tyle,poproszeo kolejny zestaw pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem,dalam z tym nickiem co......ale kurde ja jeszcze nie kumata jestem z tym forum i kompem,ale powiem ci ze wtym nicku jest ukryta pewna historia milosna z mojego zycia i pewnie instyktownie tak to zrobilam bo historia mila byla,dzieki za linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do linka to drobiazg Mona ...ale zaintrygowala mnie ta historia .Opowiesz? Tak malo tu romantyzmu dzis . Baranka poleciala jedna i druga ,Ala z mezem sie wita ...O reszcie nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo laska ...Coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem,opowiem ale bede musiela ukryc niektore szczegoly dla niepoznaki ok?A wiec pare lat temu,kiedy moje malzenstwo stalo nad przepascia postanowilam wyjechac na swoje pierwsze zagraniczne wakacje,co by nabrac sil na przetrwanie no zeby sobie wynagodzic swoje domniemane niesczecie.Pojechalam z kolezankami do bardzo cieplego kraju w Europie,wyjazd trwal 2 tygodnie,ale sie dzialo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem,opowiem ale bede musiela ukryc niektore szczegoly dla niepoznaki ok?A wiec pare lat temu,kiedy moje malzenstwo stalo nad przepascia postanowilam wyjechac na swoje pierwsze zagraniczne wakacje,co by nabrac sil na przetrwanie no zeby sobie wynagodzic swoje domniemane niesczecie.Pojechalam z kolezankami do bardzo cieplego kraju w Europie,wyjazd trwal 2 tygodnie,ale sie dzialo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jakies 3 dni przed wyjazdem poznalysmy z moja kolezanka dwoch przystojniako z innego,cieplego nieeuropejskigo kraju,spotykalysmy sie z owymi przystojniakami na plazowych imprezach czy tez dyskotekach no i bylo zajefajnie,tak bardzo ze ostatniego dnia prawie sie spoznilysmy na samolot do domu,przystojniak poprosil o nr tel w Polsce,wiec zapisalam mu go na restauracyjnej serwetce,i odjechalam....cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie moge duzo napisac bo bedzie wiadomo za duzo a co po niektrzy mogliby to jakos wykorzystac,ale historia zakonczyla sie wielka miloscia i wielkim rozstaniem pomimo planowanego slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×