Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

no to ja się konsultuję. Ile taka przyjemność na zrzucenie kilogramów i na skleroze=koncentrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona w oko zagląda i jęzor ogląda,jest lekarzem,mówi z jęzora i oka na co chorujesz,no mniej więcej 200-250 miesięcznie,zależy co u kogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najpiękniejsze by było uleczyć świat od głupoty i wredoty. Dawka przymusowa dla niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to muszę się wstrzymać bo mieszkanie będę remontować i urządzać i szkoda mi nawet na kurtkę choć ciuszki uwielbiam kupowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało mebli-ciemnych takich trochę stylowych pod tv duża komoda coś ze szkłem rogowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że fajnie nie wątpię,a...Sylwia przypomnij,gdzie mieszkasz?ciekawa jestem czy wszyscy poszaleli z cenami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam teraz jazdę na stare,ja też lubie........bardzo mało mebli,a jak już coś to bardzo......przemyślane,ja lubię przestrzeń,a i......nie nawidzę dywanów od burty do burty!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkanie kupowaliśmy prawie rok-nic nam nie szło cały czas pech, po drodze ktoś nas oszukał przezyłam deprechę ale sie \"dźwigłam\", a ceny wzrosły ponad 100% to sie w pale nie mieści co za szał więc musielismy spuscić z tonu i brac co dają bo szaleństwo trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając wszystko co w łapiki wlezie to tak jest wszędzie a ja w Łodzi! dywanik mały jasny na srodku na ciemnym parkiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby się co kiedy komuś przytrafiło to deprim polecam, no i wsparcie sie liczy choć ja trochę mało miałam go od męża, ale mama mi nie da zginąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma się wprowadza teraz w nowe, płaciła dwa lata temu 2,5 od metra mówili burzujka a teraz ma jak darmo i za te pieniadz teraz sprzedaje swoje stare 3 razy mniejsze i w zyciu by nie pomyslala ze sie jej zwroci taka glupota na tym swiecie a my drożej i gorzej tak sie porobiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ru nas to i po 20tys.ja lecę spać,Sylwia,kolorowych snów,ściskam,mocno,do jutra!kawkę zWami wypiję,i do zajęć!dobrej nocy Sylwio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pewnie śpisz ale dobrej nocki. toaletę wieczorną popełniłam i tak juz późno-rano zgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lasencje 🌻 Ja kawusie popijam .Alescie nastukaly :D A tylko jeden dzien mnie nie bylo .Cos mi sie z kompem stalo i musial majster zajrzec .Juz jestem no i musze nadrobic zaleglosci. Goraco witam nowalijki na topiku :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jedenastka:) wyprzedziłss mnie dzisiaj, nie miałam czasu rano sie wpisac, a byłam w pracy już o 6:40, ale ktoś zagadał mnie na gg. Miłego dnia laseczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao Alicja :) Ale Ty pracowita laska jestes ;) Usmialam sie dzis z samego rana .... Dzis w zakladzie u mojego meza ma byc ktorys z panow K i nie wiem tylko czy prezydent czy premier ... A wiecie czemu oni jezdza samochodami z czarnymi szybami ? Zdradze Wam ta tajemnice :D:D:D:D Zeby nie bylo widac ,ze jezdza w fotelikach he he he Lece na stronke miejska zobaczyc co i o ktorej ma byc ... Wstawac reszta Barankow !!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry baranki 💤 Dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widze ich w fotelikach:D hihihi Jakie państwo jest najbrzydsze na świecie?? Odp. państwo Kaczyńscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc imienniczko :) Gdzie reszta barankow? Pusto w barankowie cos ,,,,:( O czym dzis gadamy dziewczyny? Jakis konkretny temat ? Czy improwizacja czysta?;) Ktos napisal (chyba Baranek30) ze i ryby maja swoj topik ,ale u nich chlodnawo .No w sumie nie ma sie co dziwic .Baranice to i tak gwiady zodiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi wpis znikl :( Co sie dzieje z topikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic .Trudno :) Juz ok . Myslalam ze mi ta stronke zmuli konkretnie . Czesc Baranko44 i Izuniu (imienniczko zreszta):) Jak pogoda w wielkim swiecie bo tu u nas to tak niekoniecznie . :( A juz mialam nadzieje ze bedzie ciepelko .Jestem typem jaszczury ,ktora uwielbia slonko ,a tu klops .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jeszcze ma byc byle jak,, od jutra będzie cieplej...noi burzowo nie wiadomo jak rano sie ubierać, trzeba .. cebulkowo... łomatkoo od rana juz bolą mnie nogi a siedzę przy biurku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o................!!!!!!!!!!!!!!!nr 11 rany koguta!!!!!!toż Ty ludzi do zawału doprowadzasz!!!!!!!!ale dobrze,że już jesteś.DZIEN DOBRY!!!wszystkim barankom.a mnie najbardziej ubawiła,wiadomość,że pierwsza dama do domu się wymyka,coby kapuchy lechowi nagotować,i coby w pałacu nie śmierdziało.....ha!ha!ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×