Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Baranko no wczoraj troche potuptalas ,to i nogi maja prawo bolec ...Proponuje do goooooooory na biurko :) A co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha...a nad podkarpaciem wyszło już słoneczko ,ale jest chłodno:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawę popijam,słonce świeci,nr11 ja też lubię,słońce,właściwie to na wiosnę odżywam........44,alicja,iza już nie zmora,witajcie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaalo Baranko30 Milo ze sie martwilas o mnie 👄 Zaprosilam laski z sasiedniego topiku ,tez baranki .Mam nadzieje ze mi nie nakopiecie do 4 liter cooooooooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ..tuptałam hahha a dziś .. :(,, ...zaraz się rozruszam , pieczenie szło dobrze .. najgorzej było ze sprzątaniem... Kiedys za dobrych czasóffff mój ex kupił mi zmywarkę .. cobym nie miała tyle garów, ale od świąt wielkanocnych jeszcze nie wyjęłam pomytych naczyń hihihi i te musiałam myc ręcznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr11 izuniu,Ty hiperaktywny człowiek,a tu.............wczoraj wielka cisza,normalnie nerwy miałam naruszone!!!!a jeszcze nie wiadomo,gdzie jakby co z pomocą biec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 zmywarka doooobra rzecz,ja nie wyobrażam już sobie życia bez niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszem se chyba na kartce zapisać (sciągę )wasze imionka ... hihihi🌼 bo łoczopląsa dostajem i nie wiem która to która....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toz ja Mazurowo prawie piekne;) A ten komp mi numera wycial .Zla bylam jak nie wiem co ! Mowilam ze uzalezniona jestem ... Jesli kolezanki nudzic by sie tu chcialy to zawsze moga wrocic do swojego baranowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez mam zmywarke ,nazywa sie Iza -cholera jego mac ;) No zobaczymy ,moze znowu mi malz prezenta zrobi w sierpniu :) Juz nawet pogodze sie z tym ze praktyczny :) Tak niesmialo mu zagajam juz od lutego :D:D:D:D Byla pralka ,to czemu nie zmywarka teraz hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza i TY uważasz,że ja przekraczam linie,gdzie zaczynają się mazury i wydaje ryk barani..............IZA,gdzie Ty??a koleżanka z topiku napisałado Ciebie,ale ja przed 30-tką...HA!ha!ha!ha!Ty serce na dłoni,a ludzie,że wątroba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój komp wczoraj też nie chciał się włączyć...:0 noi wpadłam w panikę ,.. ze koniec świata bedzie. moje okno na swiat straciłam ..ale synek mój majster, cos zrobił Wiecie!! teraz w radio..mówili o kartach płatniczych... ze co 3ci polak ma ja w portfelu aa nasz premier Kaczuszzzzzzka nie ma nawet konta w banku jego pensja idzie na konto jego mamy ... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza......i Ty myślisz,żę ja na te mazury jadę,i......wydaje ryk barani...IZA nr11,a tam wszyscy od razu mówią pani,o......to tam pani jedzie.......hi,hu,hi,hu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranko a idz zesz Ty :D:D:D:D:D:D:D Az monitor se poplulam ze smiechu :classic_cool::classic_cool: Co do tych kart to ja rozumiem premiera .:D Nie wiedziec czemu ale mam alergie na banki,urzedy ,karty i inne takie . Wszystkie karteczki oddalam malzowi ,a on mi gotowke do domu przynosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie karty i praktycznie bez gotówy chodzę!!ślubny też,a jak głodny jest to znajome panie na krechę go karmią,a ja potem płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nigdy nie mam pieniędzy przy sobie w sklepie osiedlowym nie mozna zakupów zrobic,, do bankomata nie chce się biec,, ale zato jak pójdzie się do takiego wiekszego to potem z 10ma reklamówami do domu ,,a jeśc i tak nie ma cooo hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też to zauważyłam,jedzie człowiek do hiper......ketu,cały koszyk naładuje,cieszy się,że zakupy z głowy,potem siaty do domu wtacha......lodówe otworzy a tam do żarcia nic......a kasy wydał mnóstwo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak znam izę nr11,to po całej sieci grasuje,nadrabia zaległości!!!!!!!!!!hi,hi,hi,hi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma tego problemu bo najwiekszym marketem w miescie jest Lidl Polska :D:D:D:D Do wiekszego pt kaufland musze jechac do Alicji miasta :) No jak tam wparuje to tez kasy zostawie mase a potem sie okazuje ,ze \"A po co mnie to ?\" \"Kto to kupil ? Ja? \" I takie tam .Wiec wyprawe organizuje tak raz na 2 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co Baranko ! O co Ty mnie podejrzewasz !! Hi hi Hi :) Ja po calej sieci ??? A skad ! Moj nalog to kafe i ten topik :D:D:D:D Cuuuus mnie len dzis dopadl .Nic sie nie chce 😭 .jeszczem nie ubrana ,nie poslana ,nie ogarnieta :O A godzina 9,30 sie zrobila ... Zakupy w sklepie .Oj oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zatabacze tu z Wami :) A potem pojde jak przeciag po chalupie i wroce . Oszacowalam ze czas potrzebny mi na wszystkie obowiazki na dzis to jakies tam 45 minut;) Nie ma to jak baranica ! Tez takie hyze jestescie kobitki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) A u nas jakies swieto narodowe i wszystko pozamykane.Od szkoly tez wolne wiec mozna bylo dluzej pospac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faje faje :D:D:D:D:D Wiecie ze mamy 777 wpisow ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D Przy tysiecznym pijemy pyyyyfko . Starac sie starac laseczki :) A gdzie reszta sie podziala Baraniczek hęęę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×