Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

bardzo cierpialam.......bo chyba pierwszy raz zajrzalam milosci w oczy i sie przestraszylam ze mozna tak kochac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo na chwilę się zniknie a tu juz stronek trzeba szukać..:)witam nowe baranki ..a ja chcciałąm uczcicc koniec egzaminów maturalnych syna , wypiłam lampkę wina a w głowie kręci się jakbym butelkę wytrąbiła [kwiatek} noi lampeczkę odstawiałam i nie trafiłam tam gdzie miał stać.. pobiła się ,,,:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona , bardzo ciekawa historia.mam nadzieje ze kiedys napiszesz cos wiecej :) baranka 44 -gratulacje dla syna no i dla mamusi tez rzecz jasna:) A ja ide polaczyc przyjemne z pozytecznym, tzn obejrze jakis film i przy okazji zrobie porzadek w szafie.Milego wieczoru dla wszystkich ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ,,sąsiadko :-0.. obejrzę sobie mamuśki lubie posmiac się,, ale jescze nie zegnam się🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek 41
pozdrawiam na szybko :) Kilka dni mnie nie było, a tu takie zawirowania... pozytywne...:) Założycielce topiku wielki buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek 41
a byłam już na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek 41
a nie jestem, może kwestia spacji? No nic, serdecznie ściskam i taki tam inne...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakręcona jestem od tych baranków hahah nawet siebie nie poznałam na pierwszych stronach jak zobaczyłam na pomarańczowo,, zastanawiałam się ..która to?? hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieweczki i zegnajcie. padam na twarz ide spac...to byl cholernie dlugi dzien...a u was glucho jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuchy! co tam slychać w wielkim świecie baranów :classic_cool: czesć wszystkie nowe baranki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie wrociłam z pracy i zaraz siadłam atu cisza:-( ona bardzo ciekawa historia,mam nadzieje, że będzie cd........nie martw sie u nas w rodzinie nic nie zginie,możesz gadać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie odezwal....pozdrawiam wszystki barany,zycze im malowanych snow no i zeby rano plecy nie bolaly tak jak mnie dzis.Co do historii opowiem reszte po trochu bo wiecie ze licho nie spi.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to przepraszam ze taka egoistka dzis jestem i tylko o sobie ale obieuje ze jutro bedzie lepiej,dzis mi dzieciaki daly popalic,jeden chory - 40 st.,a drugi 4-miesieczny mial szczepienie przedwczoraj i to chyba byla bomba z opoznionym zaplonem bo dopiero dzis zaczal jeczec,maz generalnie dziala mi dzis na nerwy,dobrze ze znajomi sobie dzis odpuscii,aha zapomnialam dodac ze w nocy spalam 3 godz,poszalam do pracy i dostalam pierwsza miesiaczke po porodzie no i chyba tyko konca swiata brakuje w tym opisie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ide lulu.......do juterka przy herbatce/kawce;-) papaśku........kolorowych i bardzo miłych snów:-) 🖐️😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona to ty świeża młoda mamusia jesteś:-) moje gratulacje! jakiej płeci masz dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam wpaśc , powiedziec dobranoc, takie to nasze zycie ,,jesteśmy wszystkim w jednym,,, ale znajdujemy jeszcze troszeczkę czasu,zeby oderwac się od tego wszystkiego i choć przez chwilkę spotkac się w tym naszym wirtualnym swiecie...śpijcie i śnijcie słodziutko🌼:) Rano spotkamy sie przy kawce..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski baranki🖐️ Męża przywitałam, a jakże:D Lubie takie wieczory;) Miłego dnia baranki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×