Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

kolorowych snow 😴 a nowy baranek jutro wróci.........bo nie da sie inaczej........tu zawsze się wraca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co stało sie z naszą sąsiadką????? nie widac jej , monz cuś jej zrobił czy cuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia dobrej nocy!a wydawało mi się,że piszę na podstawie,tego co napisałaś....ale cóż .........okulary.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam zielonego pojęcia,a już po poprzedniej akcji to się boję................może lepiej TY sama?please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i histori o miłości nie skończyła.....limonek też się zapadł pod ziemię,może z tym mężem nie halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty o sobie,bo jakoś nawzajem nie wychodzi.........mnie napewno......bbbbbbbbuuuuuuuu,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam we wtorek 🌻...........umyłam zuby i jeszcze musiałam tu zajrzeć.........a wy caly czas o tym wyglądzie :-D.............ale teraz już na serio dobranoc 🖐️💤🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ciut niższa ciemny blond szerokie ramiona jak mówi mi mama i mnie tym dobija. a okulary nosze ponad 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
175,38-garderoba,atrakcyjna,zakręcona,z lekka wariatka,stała imprezowiczka,i wiecznie czegoś poszukującagoniąca za marzeniami!wiercipięta,szalona,urocz.uuuffff.....i tyle......a jak chcesz więcej to pytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie?chyba klasyka z odrobiną szaleństwa,głównie w kolorach,kroje klasyczne dodatki,wariackiei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwodzicielka? i wierzysz w siebie nie? bo ja o sobie nie wiem czy bym napisała atrakcyjna choc mąż mówi tak ale taki nie dowiarek jestem...a najwieksze marzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie fajnie opisałas mnie rutyna gdzies dobija, szara codzienność która nie jest w mojej naturze i czasem sie pytam po co mi to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee.....nie wierzę...w każdej z nas TO jest......szaleństwo.....i......szukanie.....czegoś.....za czym biegniemy na oślep,takie już jesteśmy......i fajnie,pora nauczyć się ztym żyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cofnąć sie do lat liceum i rozegrac inaczej partyjkę, ale t nie dobrze robi takie gdybanie barany sa ambitne więc cos osiagnąć byc kis znanym/ale to z tych nierealnych prościej domek nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty bycie z kimś znanym,fuj....a po co?toć MY ciekawsze,ja nigdy nie oglądam się za siebie,zawsze do przodu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×