Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

jakoś tak terminow nie możemy się złaapać,barankowo wyludnione....oj baranice latawice...hi,hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś takie on line pogawędki by się przydały,jak barankowo się gromadzi....to u każdej z nas jakiś sygnał powinien się pojawiać,i łatwiej byłoby się porozumiewać..........no to taki pomysł mi przyszedł do głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ponieważ ja mało oblatana w sieci jestem,a już na forach,debiutantka,więc nie znam się....ale szanowne panie może bardziej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam powiedzieć dobry wieczór i dobranoc. Jestem padnięta po urodzinach i tym całym zamieszaniu a jeszcze tort troche spalałam zeby sie nie uleżał gdzieś w biodrach. Mały dostał chałasliwą kolejkę i świra można dostać co do tej polecanej przeze mnie szarlotki to zrobiłam na gotowych biszkoptach do ciasta zamiast sie bawić z małymi i wyszło super a co do tesciowych to z moją była wojna ale coś ucichła ostatnio, a dziś skorzystałam z okazji i trochę ją oświeciłam jak mi się ostatnio zyje z jej synkiem a ona do niego zrób cos bo ją stracisz! No spadłam z krzesła zamiast się cieszyć to ona to??? No jeszcze trochę i mnie polubi... no to całuje was dobrej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Piękny dzień przed nami🌻 jak tam? Kawke juz popijacie bo ja osobiscie od rana to herbatka odchudzająca a kawke to w ogole nie bardzo chyba ze ciśnienie dobija... no to dzisiaj troche cienia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka🖐️ nie chce cienia, lubie słońce:) Teraz dopiero chce mi się żyć:D uwielbiam taką pogode, tylko szkoda, że jestem w pracy miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry koleżanki!!!ja piję kawę,a herbatę odchudzającą potem,ja wczoraj zbrodnie popełniłam.............litr lodów algigy tiramisu zeżarłam,ale były tak.......PYSZNE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja największa słabość,kiedyś potrafiłam nawet 5 litrów zjeść zawinięta w koc z sinymi wargami,aż zimno mnie telepało!!!!!>(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj baranek 30 - jesteś przeciez słaba płeć:) czasami warto zgrzeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjo kochana,to już nie grzech tylko..........mega konsupcja,jak weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona troche jestem. Miałam gości wczoraj. Ale ogólnie było bardzo miło i wesoło. Odpoczne dziś w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a inne baranki mam nadzieję,że będą zaglądać,pózniej,cmok dla wszystkich,zadzieram kiecę i lecę.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie baranki🌻 w tą piękną pogodę wczoraj cały dzień spęzilam z rodzinką na łonie natury.........piłka,rower,opalanko..........było super:-D.........j też bardzo lubie taką pogode:-D wtedy wiem że żyje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rano zjadłam jogurcik z musli,wypiłam szklaneczke wody....za 2 godz jakis owoc albo sałatka, do pracy ciemny chlebek z zieleniną .......no i nie autobus a rowerek:-D.........jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze musze iść do zusu załatwić za mojego braciszka sprawe.........on sobie w anglii siedzi a ja musze latać po urzędach....jak będe miała czas to jeszcze zajrze do Was koleżanki.........a na razie papaśku 🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o 5 rano kawa + papieros:) przed 8 normalne sniadanko, dzis kanapka z sandaczem, o 12:30 znów kanapka, tym razem z szynka bedzie:) ale do pracy chodze pieszo codziennie, 2 km:D i czuje się jak młody bóg:P jak jest taka pogoda jak dziś oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki 🌼 nie mogłam wczoraj wieczorem pogadać z wami bo musiałam pożyczyć kompa mężowi, chciał obejrzeć jeden koncert a nasze DVD odmówiło przyjęcia płyty :( ogólnie przyjęcie było udane, wszyscy mlaskali, ja byłam totalnie zjechana, cały dzień w kuchni od dzisiaj miałam się odchudzać, ale trzeba teraz zjeść to co zostało, a trochę tego jest, bo ja zawsze robiłam żarcia jak dla pułku wojska :) mam pytanie, czy któraś z was woziła swoje dziecię, jak jeszcze małe było, z tyłu na rowerze? bo taka mnie myśl naszła, żeby jeździć jednak na rowerze, tylko mam obawy czy to aby bezpieczne, ja wiem że ludzie tak robią, ale to moje dziecko w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... wszystkie pracują... to ja też sobie idę na miasto, pieszkom :) samochód zostawiam pod domem :) wrócę popołudniu to powiem jak było 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO matko jak tu pracowac w taki upał a... ja jedna kobieta pracująca w tej firmie poza mną sami faceci.. noi pifffko mi przynieśli ale innym razem chyba sobie walnę ///.....skusilam się na loda jablkowo-gruszkowego taki z samego soku... rozpływam sie normalnie .....tylko jak porozmawiam z facetem ze snów (całe szczęscie dzis zadzwonił:))tooo jakos jeszcze funkcjonuje wtedy lepiej, mam trochę wiekszą motywację buziaczki...... do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baranko 30 zaszalałas z tymi lodami, a ja mialam wyrzuty jak zjadłam 0,5 ltra... a po spacerze w tym upale potwiedrzam że zyc dziś można tylko w cieniu. Mój ogranizm nie daje rady... a najpiekniejsza pora roku to wiosna ...bo w końcu wtedy baran "na niebie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39
witam wszystkie baraniątka! jestem " nowa " ale będe od dzis zagladać co dzień kazdy! buziaczki.... miłego popołudnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś się nachodziłam, do miasta i powrotem, będzie z 10 km jak nie więcej! i to w ten upał... jak nic nie schudłam to się chyba powieszę! witam nowego baranka i lecę kąpać młodą, żeby \"odżyła\" bo też śnięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baraniątka gdzie jesteście?? . ja ledwo też się ruszam , zachciało mi się naleśniki w to gorąco smazyc, przez cztery dni pokolei będe przychodziła późno do domu to nie będe miała czasu gotować , a moja córcia je uwielbia to zawsze sobie zagrzeje , dla niej to tylko zeby jogurty były w lodówce to ma co jesc..a ja cały dzien na dietce hhahahah a teraz skusiłam sie ,,,oj nie wytrzymam sama z sobą.....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kręci któraś hula-hopem? bo ja ma, ale jakieś takie lekkie i mąż nasypał mi piasku do środka, to teraz z kolei jest za ciężkie, ale mam zamiar trochę pokręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane ja też padnięta dzisiaj,latałam jak wściekła po mieście,bank,urzędy,myjnia coby auto błyszczało,mam fijoła na punkcie czystego i pachnącego auta,i ...boże kochany mam w nim chyba wszystko,jak drugi dom..żar z nieba się lał,a ja na maxa spocona,cholera chyba mam menopauze......poradzcie jak sobie radzicie jak jest taaakkk gorąco tu było 30st.trochę na telefonie wisiałam,potwierdzając gości,impra będzie 3.06,znalazłam uroczą knajpę,a..i jeszcze w pralni byłam szmaty odebrac,iiii....już po ćwiczeniach...a traz w ramach diety ziemniaki młode z masłem czosnkowo-koperkowym,i z kefirem zajadam.....hi,hi,hi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×