Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

a jednak się obraziłaś!no cóż no mogę Cię tylko przeprosić,ale Ty też miła nie byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko się zgadza a okulary jak denka od coca-coli.....hi,hi,hi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ja sie cieszę, ze baranki moje kofane sie dogadaly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym winku tak mnie zmuliło ze podrzemałam sobie na kanapie , wczesniej oglądałąm majewskiego na TVN, komputer coś zaczął mi nawalac widzę ze jesteście jeszcze aja 💤 mało szczęka mi się nie rozedrze, idę pod prysznica....bo padam na nosa dziś..ja taki nocny marek to wy takie ileganskie jestecie hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czuję się obrażona!miało być jajcarsko,ale jak to zwykle u barana,zanim pomyśli,a już,napewno przeczyta,to już napisze,ups.....mea culpa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kasiutka gdzie jesteś?......czyżby na ciebie drinuś też podzialał?.........a pisalaś,że będziesz znami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sklerotyczkęi ślepą o to myślałam,że Ty omnie,i dodałam o denkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogubiłam się w tych wątpliwościach...o co sie miałam obrazać i skąd te wnioski, ze szkła nie jestem i zachecałam do dalszej produkcji... spjrzałam na to urządzenie fajne, bo zwykły rowerek nic mi nie daje, tylko łydki powieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuffffff,ja też juz się zgubiłam....to może teraz na poważnie jak ,która wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nowa to chyba uciekła jak poczytała... widzę cie jako brunetkę, sympatyczny wyraz twarzy proste włosy zgrabna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno uciekała z wrzaskiem...ha!ha!ha!ha!no tak na wejście starcie baranów złośliwców,koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co laseczki ...........ide lulu, strasznie mnie już oczka bolą...........tylko nie piszcie za dużo bo jutro nie będzie kiedy czytać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste tak dłuższe blond,postawna 175 cm.cyc duży,sympatyczna twarz tak!i.....do wszystkich podobna,a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×