Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

wzięłam się i zmusiłam siebie do odrabiania ćwiczeń,, nioo teraz ze spokojnym sumieniem mogę się połozyć jak człowiek spać... Dobranoc , miłych senków...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ...... a własciwie zegnam....... cóz chciałam sie przyłączyć ..... nikt mnie nie zauwazył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lasencje 🌻 Nareszcie wrocilam .Pije kawke i bede czytac zaleglosci:) 39 Witaj -nie odchodz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 co Ty piszesz,jak to nikt Cię ni zauważył?ja Cię zauważyłam,pisałam do Ciebie,nie widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o!!!!!!!iza z odmętów sieci się włoniła!!!!!gdzie się podziewałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Baranko wiesz ze musialam za psychologa robic :O Potem jakies imprezy dziwno urodzinowe mi wyskoczyly ... Dzis tez na gosci czekam .Wcale mi sie nie chce jakos ... Jeszcze chwile posiedze i biore sie do garow .Ech zycie zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz oficjalnie....dzień dobry drogie baranice!!!kawę pije i szukam rymu zgodnie z wczorajszymi założeniami...hi,hi,hi,hi,hi!!!!!głowa umyta więc mogę robić przez chwilę jako panna z mokrą głową!!!pazur u nogi na czerwono pociągnięty,nogi z lekka samoopalaczem,jeszcze tylko urody trzeba trochę z szuflady wyjąć hm........tylko ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izuniu kochana,ale między sesjami możesz choć napisać,żyje!!!a nie tak od razu znikać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sama nie wiem,dziewczyny peoszę o odpowiedz,czy zle przyjęłyśmy koleżankę 39?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak zwykle z kiecą lub bez,lecę......od dzisiaj do poniedziałku mam szkolenie,w przerwach postaram się coś maznąć....ściskam mocno.....miłego dnia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki znowu upał! gdzite ten deszcz! to będzie długi dzień...do usłyszenia wieczorem :) 11 witaj i miłej lektury :) 39 nie obrażaj się na nas i nie odchodź ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam zobaczyć, czy któraś się zameldowała, ale nie :O wymyśliłam sobie chłodnik na obiad, ale chyba wszyscy mieli taki pomysł, bo zlazłam cały rynek wte i wewte i nic, ani śladu po botwince :O no to co miałam robić, kupiłam świeży szpinak i będzie makaron z sosem szpinakowym :) to idę go robić, młoda zasnęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJJ ja dzis nie mogłam dojsc do topiku,, cały czas co innego do roboty....pisania , liczenia...teraz jeszce do szkoły... 39 ja ciebie też widziałam i zauwazyłam, wiesz my wszystkie takie baranice latawice.. zostan z nami...🌼 do wieczorka papaaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu przelotem 🌼 no właśnie 44 zdziwiłam się bardzo, że przed południem Ciebie nie było, bo zawsze jak wchodziłam na topik to byłaś już \"zaawansowana\" w pogaduchach :D a dziś nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie baranice 🌼.........ciebie też 39 🌼.....jaki dzisiaj piękny dzionek.......slonecznie ale z wiaterkiem 11 jak tam terapia ;-)........pomogłaś sąsiadce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka ja jako osoba nie lubiąca spędzać czasu w kuchni mam opracowone szybkie dania,chłodnik też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak, ale podstawowe składniki musisz mieć nie? :P bo ja botwinki nie mogłam dostać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje przepis, sok jednodniowy z buraka w butli małej szklanej w warzywniaku 2 kefiry danon 1 zsiadłe mleko też w pojeniku pęczek rzodkiewek ogórek 2 małosolniaki szczypior koper czosnek jak lubisz łatwo..........lekko i przyjemnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz o tym soku z buraków to bym nie pomyslala dzięki :D zaczynaja mi sie podobac twoje przepisy, może kiedys zdradzisz mi ich wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 odzywala sie z reguly z rana i nawet dzis po wstaniu sobie o niej pomyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana,a widzisz jak prosto,a mam ich wiele,hi,hi,hi,hi,hi!a nikt nie musi wiedzieć,a jak będą...............CHWALIĆ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×