Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ja też parę razy u fryzjera się nacięłam,więc nie robię balejażu,a tak długie włosy w rozlicznych odcieniach blondu były:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj baranki... kolezankiii ,,, dzis pobolewa mnie zołądek czyzbym przeholowała z winkiem ...ale zaraz naleję sobie ,,, moze polepszy sie ide brudasa małego wrzuce pod prysznic , bo usnie takie brudasiątko i xle będzie spać..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz w łózku i mówię tylko cześć. Nie mam siły...zupełnie...jeżdzenie po mieście w poszukiwaniu czegos zabija, kafli nie kupiłam bo wszystko nudne a na drzwi wewnetrzne trzeba czekać 8 tygodni, t0 ja zdąże remont zrobic i sie nie wprowadze przez głupie drzwi? chciał nie chciał wezme byle jakie z jakiegos praktikera i tylko sie modlc zeby pasowaly... i jeszcze te farby co sie boje ze inne kolory wyjda... z fajnych rzeczy wynalazłam naklejki na kafle, bejce na parkiet co by nieswieciło sie badziewnie i jeden wzór kafli po które nie mielismy już siły wrócić z wyciskanymi chińskimi literami, fajowskie a na pasku odcinajacym zamiast nudnych szlaczków szkic jakby ołówkiem japońskiej chaty, ale to trzeba zobaczyc... odpływam... Kasilek dzieki, mam problemy z koncentracją i nie wszystko juz tak dobrze pamietam ale z pomoca męża wyszło ze sredniaczek. Tylko bardziej patrzyliśmy jaki jest teraz w zachowaniu np. przy obcych, bo jak był mały to był zupełnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutko mam nadzieje że nie padłas przez to pisanie, bo tego troche było...jeszcze raz 👄 musze się jeszcze zwlec bo mam truskawki naszykowane do mrozenia i własnie mi M przypomniał co by poporcjować...rany nie mam siły... żegnam się i chętnie dziś wtule szybko w me dziecie na własne zyczenie co by słodko usnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez piffka to nudno :D ja mojego brudasa to dziś nie domyłam, dostała do jedzenia jagody, więc cała buzia, bluzka, spodenki, a na dodatek ręce i nogi po tym, jak zrobiła sobie maseczkę z jagod na wszystkich koniczynach :D niestety w kąpieli nie wyszło i jutro będzie straszyć :O oki zaraz spisuje opis średniaczka, mam nadzieję że dam radę i odsyłam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻..............wpadłam się szybko z wami przywitać , bo do pracy ide i będe dopiero popołudniu...............do pózniej:-) .........miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,dzień dobry Wszystkim!!!! śniadanie już gotowe........tym razem naleśniki z serkiem i malinami kawa z expresu ćiśnieniowego ze spienionym mlekiem i herbata czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wczoraj zmęczone....i nie w sosie......kurczę co jest? a madzia to i załamana....:( o co chodzi madziu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka nogi już uchodziła coby mieszkanie co nieco zrobić,tak niby półki się od towaru uginają........biega się licząc na coś extra....i to się spdoba i tamto........:) kiedyś to nie było wyboru wielkiego,brało się co było,i człowiek był zadowolny,że wogóle coś ma:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza prawdziwa kobitka wie na czym polega uroda ......:):) dużo masek na każdą część ciała....hi,hi,hi,hi......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki idę pod prysznic,wodę od 9-16 włączają...:( i tak przez cały tydzień....:(:( instalacje wimieniają,wogóle w wawie jakieś wielkie remonty,porządki,sprzątania....nowy prezydent miasta......musi się wykazać;) zaglądam,ściskam mocno,miłego kolejnego upalnego dnia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 to i ja się melduję :) dzięki za śniadanie, pyszne było. Kawka jak zwykle :) muszę się doprowadzić do stanu używalności publicznej i najpierw z psem na powtórną wizytę u weterynarza a potem dawaj do tego wydziału komunikacji... i niech mi nikt nie podskoczy... u nas też wszędzie jakieś roboty, cały toruń rozkopany. Wczoraj panowie budowlańcy powiedzieli, że za trzy dni skończą naszą ulicę robić. Hurrrrrrrrrrrrrrrra!! skończy się hałasowanie od samego rana, przeklinanie pod oknem i obcy ludzie przestaną się kręcić, bo ja w lesie mieszkam i nie lubię tłoku ;P A co najważniejsze będzie można wreszcie postawić auto pod domem a nie gdzieś tam pod lasem :) teraz mi się przypomniało, jak tu zuzę doprowadzić do porządku, jak ona te łapki i nóżki w plamach jagodowych :O dodam jeszcze że butów ona nie uznaje i zawsze jeździ z gołymi szpatynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie pospieszylam z tymi budowlancami :( wlasnie poinformowali wszystkich, zeby wszystko odłączyć od prądu, bo uszkodzili rurę gazową i czekaja na pogotowie :( No nie !!! jeżeli się już więcej nie odezwę to znaczy, że wyleciałam w powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalatane,zajęte,pracujące.............wszystkie ściskam mocno :) a Kasi,żeby się udało z tym urzędem!!!!!!!!!!!!! do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam a tu pustki w barankowie :( wpadłam się przywitać, przebiorę się i na kolacje,proszoną :) może zajrzę póżniej,pa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreda
wczotraj mialam okazje poznac mezczyzne Branka :) i musze przyznac szczerze ze prawdziwy z niego baranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mężczyxni to co innego niz kobity, w kazdym znaku mocne cechy sa jeszcze dobitniejsze u mężczyzn... Kasilus dzieki. a tobie wszystko sie zgodziło, bo mnie nie do konca? Jak interesujecie sie troszke sztuka i lubicie ppatrzec to mam fajnego maila, jak chcecie to przesle, uwielbiam takie oglądać... znowu padam, dzis mama mi zupe ugotowala bo nie ma czasu, a dziecie jesc woła...wciąż biegam a jem na noc bez sensu to co spale na noc wtykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, nadal żyję :) chociaż jak mi sąsiadka opowiedziała, jak to było to normalnie zmartwiałam. Podobno facet budowlaniec do niej się dobijał i przywitał tekstem \"Ewakuacja budynku\", ta spanikowała i zaczęła walić do nas, a na dole nikogo, bo mama wyszła z psami, a my u góry. Do nas nigdy nie można się dostać :) Więc dorwali mamę jak wracała, ale o ewakuacji już nie mówili ogólnie też padam na pyszczek, mimo iż nic wlasciwie dziś nie zalatwiłam, no poza psem, którego zaciągnęłam do weterynarza na kolejny zastrzyk. Do wydziału w końcu nie dotarłam, bo tak to już jest, że jak coś chcesz zrobić to ci tyle innych spraw wypadnie, że nie dasz rady :O ale jutro z samego rana idę! w tych wszystkich testach to tak już jest, że część pasuje, część nie. Ja na parę pytań to nie wiedziałam nawet co odpowiedzieć. Traktuję je z przymrużeniem oka. Do mojego dziecka słowo żywczyk pasuje jak ulał, ale też nie wszystko w opisie się zgadza. Przepiszę ci pozostałe opisy to zobaczysz, który najbardziej pasuje. Ania to ma życie, znowu ją zaprosili na kolację... już nie pamiętam jak to jest wychodzić po 20-stej... dla mnie życie się kończy o 19-tej gdy zuza idzie się kąpać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu tobie odłączają wodę a mi prąd, porozlepiali na płotach wielkie kartki z informacją, że 26 czerwca do 14-stej nie będzie prądu z powodu czegoś tam. Wszystko fajnie, tyle że ja mam wszystko na prąd :( nie wykąpię się, bo bojler na prąd, nie zrobię sobie kawy, o obiedzie nie wspomnę, bo kuchenka na prąd, nie pogadam sobie z wami (bo nie napiszę, że popracuję :P) bo mój laptop tylko w teorii wytrzymuje na bateriach koło 4 godzin, w rzeczywistości jest to zaledwie godzina... bez kawy i kafe nie potrafię egzystować 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×