Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

cześć :) a u nas za oknem wreszcie słoneczko wyjrzało :) może pojadę jakie nowe kwiatki do ogródka kupić, bo jeszcze mam sporo miejsca... kawka jak zwykle pyszna a może i ja o jakimś grillu pomyślę... i wiecie co, to chyba działa !!!!!!!!!!!!!!! mówię o tabletkach, jakoś tak rzeczywiście luźniej w ciuchach :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis 13 piątek:) jestem ciekawa ile smiechu przyniesie ten dzień:) mam nadzieje ze zadnych nie przyjemnych sytuacji nie bedzie miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za cholerna pogoda, raz słońce, raz deszcz :( ale nakupowałam kwiatków, jutro będę sadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiliśmy zuzi w MC donaldzie zestaw ze shrekiem, tzn. żarcie + zabawka, oczywiście ani shreka ani osła już nie było, wzięlam jej kota. Zamiast chesburgera czy hamburgera (jeden pies) wzięłam jej kurczaka, ale do tego w zestawie były małe frytki i napój. Wzięłam jej mleko truskawkowe. A zuza olała kurczaka, zeżarła frytki :(, dobrze że przynajmniej to mleko wypiła. Oczywiście mężowi musiałam kupić cheesburgera i colę. Zapłaciłam w sumie koło 17 PLN a nikt się nie najadł... Bo co to tam dla mojego męża żarłoka gąbczasta bułeczka, kawałeczek kurczaka i parę frytek... Lepiej było iść na zapiekankę. Na szczęście raz nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie Cię rozumiem, tak ten Mc to wielki oszust :O niby dużo , a mało wielkie oszustwo :O dlatego go omijam :) Tereska nadal w kuchni :) Sylwia walczy z remoncikiem, Madzia krąży po rodzinie, tylko My zostałyśmy :) ups!!!!!Lemonku o Tobie zapmniałam :O dla Was 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! jestem!! przeczytałam po łepkach co napisałyście, myslę ze watka nie straciłam.. .ja bywam trochę w pracy i wczesniej do domu uciekam , w kuchni siedzę mało,, bo chodzimy sobie na miasto..na basen do kina i takie tam..wieczorem byłam z wercią i siostrą ziecia na pizzy a sama zamówiłam sobie soczek pomidorowy,, nie wiem czy mi coś spada waga , ale pocieszam sie tym ze jak wyjada w niedzielę goście i moi stali domownicy tzn wercia z babcią na wakacje na mazury to w końcu nie będe nic gotowała,,, i wtedy waga pójdzie w dół...madziu udanej wycieczki .. aniu , kasiu i sylwio i limonku miłego weekendu, zajrzę tu napewno,,👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki weekendowo z kubasem kawy w ręku :D jadę zaraz na szkolenie....... słoneczko świeci buzia uśmiechnięta :) grill :( się oddala na przyszły tydzień machając łapką do wszystkich biegnę 🌻 miłej soboty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) jak miło was widzieć tzn. czytać :P już się bałam że nikogo od wczoraj nie było :) u nas wreszcie ciepło, zaraz się rzucam w wir sadzenia kwiatków :) ja wczoraj w tym mc donaldzie tez może z dwie frytki zjadłam i to wszystko, wcale nie miałam ochoty, w ogóle zauważyłam że mniej jem. Wczoraj się pomierzyłam, będę sprawdzać co jakiś czas. Dziś jednak robię ciasto z powodów, jakie podałam wcześniej. Niech stoi, nikt go nie musi jeść, ja też, ale niech BEDZIE to będzie jakoś spokojniej na duszy ;) idę łapać kota, bo wylazł na balkon a musi dostać lekarstwo. Ona jak już widzi strzykawę w mojej ręce to ucieka. Spokojnie, nie robię jej zastrzyków tylko rozpuszczam tabletkę w wodzie i strzykawką prosto do gardła bo inaczej się nie da a tabletka z tych co to w ogóle w wodzie nie rozpuszczalne więc co ja się natrudzę żeby rozrobić... ale co tam grunt że pomagają :) kota już nawet dziś zjadła swoją ulubioną puszeczkę :) przylazła, to ide się pastwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 szkolenie zakończone,dyplom dostałam :) ciut zmęczona jestem ale zaglądam do Was 🌻 żeby zobaczyć co słychać ;) oj,Kasiu biedna ta Twoja kocica.........ja matyldę też z tabletkami oszukuje zawijając w wędlinę :P tylko nie zawsze się udaje ,bo spryciara jest :P a u mnie pan P. właśnie kręci tiramisu z nudów...... po tabletkach ,czuje się dobrze faktycznie jakby apetyt mniejszy 🌻 chyba działa,ja na razie się nie ważę ani nie mierzę,a ciuchy ciut lużniejsze :D znowu przerabiać będzie trzeba :O pamiętacie historię z krawcem :P pogoda cudna dziś za oknem była :D szkoda,że grill nie wypalił :( no ale mam nadzieję,że za tydzień będzie równie ładnie :) chyba wody z wkładką dziś się napije, bo i okazja jest ;) dziewczynki zapraszam serdecznie w miłym gronie posiedzimy z kieliszkiem.....hi,hi,hi,hi......toaścik niejeden wypijemy 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Była pełna chata... zostałam sama jedna jak palec:( nio został ze mna mój Maxik (piesek) i Andzia (papuga nimfa)iiii sajgon hahhaha... zamiast porzządek zrobic to ja piffko i do kompa.... od jutra zcisła dieta!!!!!!!!!, wszystkie zarcie oddałam coby mnie nie kusiło....zostawiłam tylko puszeczkę na dzisiejszy wieczorek cobym z radości ..albo ze smutności sobie wypiła,,,noi przy okazji ani dyplomik opiła.... mieli jechac jutro byłam z dziewczynami małymi na basenie a córcia starsza pisze smsa co pakuje juz wsio i dzis wyjazd zabrała młodszą i babcię :):):):).do swoich teściófff:0 to jest mój urlop!!!!!!Lubię taki hahhahaaa.. cisza na maxa bo moja gaduła mała będzie teraz w gosciach nadawac...;) Zajrze jeszcze , musze drogę sobie zrobić.. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Dzień dobry :) z matyldą już w parku grasowałyśmy,ona w formie żwawo truchtała,ja za nią ruina w ciemnych okularach i w piżamie hi,hi,hi,hi........;) baba w centrum miasta w dezabilu..........:P popijam kawkę,dla Was też zrobiłam, podobno dzisiaj jakieś upały okropne mają być :P ciepło jest....co dalej nie wiem.... Teresko,dziękuje za toaścik 👄 no kochana to Ty teraz luksusu zażyjesz...hi,hi,hi....chata wolna.....można szaleć :D idziemy dzisiaj na piknik......hi,hi,hi...całą rodziną....wiecie kiełbaska...i piffko....może karkóweczka..... u mnie wszyscy jeszcze śpią tylko ja taki ranny ptaszek...hi,hi,hi,hi... śniadanko zrobię...naleśniczki..... już widzę jak matylda się oblizuje.....też lubi....:P a i w spokoju maskę można zarzucić....hi,hi,hi,hi,hi........ pory mi się przestawiły....:D i rano wstaje........🌻 miłej niedzieli.........😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..niedzielnie..hihihi już smiac mi się chce, rano obudziłam sie nie wiedziałąm gdzie jestem , bo w innym pokoju sie połozyłam hahhah papuga cała noc spałą na balkonie , pierwszy raz w zyciu o niej zapomniałam.. ale numer..jak ludzie zaczęli chodzić.. to ona zaczełą sie drzeć ...chata wolna ..ale nikt o tym nie wie hihihi. wolę w spokoju spędzic ten dla mnie raz w roku wolny czas...na kawkę mogę wyskoczyć.. od czasu do czasu hihihi dzis maski , depilacje, manikury..chociaz pogoda kusi..ale wiadomo kto taki głupi miałaby w takie upały z domu wychodzić??? kawa pyszna... biorę się za siebie,, zwazyłam się iiiii nicccccc!!!!!!szok!!!!:(:(:(:( miłej niedzili.....laski:):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ale wam zazdroszczę... ja wczoraj po półtoragodzinnym usilowaniu uśpienia zuzi poszłam razem z nią spać bo było już po 23-ciej a ona nic :( a miałam takie plany na wieczór :( dziś upał, idę kosić bo przez te wszystkie deszcze trawa taka wybujała że psy się chowają a zuzi do pasa sięga, ciekawe jak kosiarka sobie z tym poradzi... potem może skoczę po jakie piffko :) nadal na nic nie mam czasu... chata zapuszczona, prasowanie nie dokończone... płakać się chce... potrzebuje chociaż z 15 minut samotności a tu jak tylko się oddalę to zaraz słyszę tupanie ... jak wchodzę na wagę też nic się nie dzieje... kurcze margaretka to chyba na prawdę przestała pisać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 pogoda jak drut.....hi,hi,hi,hi....33 st. piknik boski...... humorek jest :D wieczoru miłego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 pogoda jak drut.....hi,hi,hi,hi....33 st. piknik boski...... humorek jest :D wieczoru miłego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z wojarzy :-D jak sie macie laseczki.......... dziewczyny było super.........wreszcie odpoczęłam..........już zapomniałam jak to jest urlop bez dzieci:-D.............byliśmy u rodzinki w koszalińskim, a w piatek pojeczhałiśmy do chłopów nad morze i do białego rana tańce na plaży:-).........tam była moja rodzinka z gór i ona załatwiła nam nocleg, bo inaczej było by ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pogoda dopisała..........tzn dopiero w sobotę wyszło słoneczko i można było sie opalać.........ale najważniejsze, że nie padało:-)....... ostatni raz rodzinkę z gór widziałam jakieś 3-4 lata temu, więc okazja do pifffkowania była ogromna:-), a przelało sie tego tam trochę:-)............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy w nocy,bo \"po drodze\" do dzieci wstąpiliśmy........moje dzieci bardzo mnie zaskoczyły, owszem ucieszyły się, że jesteśmy, ale najbardziej z psa.........mały nie chcial jej puścić do domu, chcial,żeby została, a jak nie to on jedzie z nami:-(............pani wychowaczyni go wzieła pod pretekstem zapytania u pani kierowniczki koloni, czy pies może zostać a my pojechaliśmy:-(.............dzisiaj do mnie zadzwonił i powiedział,że nie kocha nas:-(.............ale już w piatek wracają to pieska zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie bede was zanudzać..........idę rozpakować walize i małe pranko zrobić, bo wszystko od piachu jest, no i brudne ciuchy dzieciakom zabraliśmy:-)🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny trwajcie w tych tab. one duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo dają:) spódnica za duza mi sie zrobiła a moja mama z zachwytem mnie przywitała jak ty schudłas:) więc na ta okolicznosc kupiłam sobie bluzke :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) witaj madziu z powrotem :) fajnie że jesteś zadowolona :) żar się leje z nieba aż strach wychodzić z domu, po wczorajszym spacerze normalnie padłam. A niestety dziś ciąg dalszy sprawy związanej z tabliczką znamionową. W piątek mama przesiedziała chyba z dwie godziny w wydziale komunikacji a \"miła\" pani ją odesłała bo na tym papierze nie było daty nastepnego przeglądu. A niby skąd miał być skoro facet tylko zamocował tabliczkę a nie robił przeglądu. Przegląd był robiony i owszem, ale w innej stacji, która nie jest upoważniona do wystawiania tabliczek. No mówię wam normalnie zwariować można :O mój kot już zdrowy :) się wyleguje na słoneczku wczoraj się przemogłam i zarejestrowałam na allegro bo znalazłam mój ukochany perfum Moments Priscilli Presley, chybo już tylko tam jest, bo w sklepach już nie ma :( tylko myślałam że to tak hop siup a tu na jakiś kod aktywacyjny każą mi czekać do 14`dni :( buziaczki dla wszystkich 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna nic nie mówi więc nieśmiało przypomnę, że stuknęły nam dwa miesiące :D limonku no dobrze że to mowisz, bo ja jakoś zwątpiłam... ale czy oprócz tych tabletek stosujesz jakąś dietę, ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a ta nazwa tych perfum jest dobra?...........podaj linka ..ja Ci mogę zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwiczenia?:) no cos ty :) zadnej gimnastyki oczywiscie słodycze jem ale nie tak straszniue duzo (jakos nie chce mi sie takich duzych ilosci pałaszowac jak kiedys) i zadnej diety ale wiecie co do jedzenia kupuje to czego nie lubie czyli czarny chleb i to mi starczy jak zagladam do lodówki a tam przeciąg i w dodatku czarny chleb to juz nie mam ochoty na nic:) dobra metoda :) nie kupujcie to co lubicie jesc:) ja jestem łakomczuchem ale to mi przynajmniej pomaga:) a dzis juz 14 tabletka czyli 2 tygodnie i widac efekt bez cierpietniczych wyrzeczeń:) takie cos mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×