Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

wysłałam wam cos na poprawę humoru w ten smętny dzień.........ale ręczniki i tak powiesiłam, przestało padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze ci powiedzieć kasiu, że ja ostatnio to tylko na allegro kupuje chłopakom ciuchy, nie pamiętam kiedy w sklepie po coś byłam, mam trzy swoje ulubione sprzedające i przede wszystkim u nich kupuje, rzeczy są bardzo fajne,markowe i wogóle nie zniszczone...jeszcze sie nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wyczyścić koszulke z gumy do żucia? :(...........mały pawlowi przykleil gumę i została plama, a ja nie wiem jak sie tego pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, ja dopiero co się odważyłam złożyć swoje pierwsze zamówienie przez \"Kup teraz\" a ty chcesz, żebym już zaczeła licytować?! :D ale jak wszystko pójdzie ok to może też będę tam zamawiać ciuszki, na razie to jednak latam po ciuchaczach albo kupuje w hamie (H&M). Tak się zastanawiam, że chyba dziś to nie ma sensu przelewać tylko jutro rano, bo dziś i tak już nie pójdą... odebrałam pocztę, dobre :D kiedyś miałam cała listę czeskich wyrażeń, może ją znajdę, też super :D a te dzieci umazane farbą to chyba nie twoje co? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę herbatkę zrobić.......kto chce?🌻......... .............owocowa, odchudzająca, liptona (trójkąty)........🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ojojojo..........dalej jakoś smutno :( a może już zmęczona jestem :( zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda z wkładką dla wszystkich :):):):) powiem szczerze , że jakoś o tym odchudzaniu zapomniałam :( nawet gdzieś tabletki w kąt rzuciłam :(........................tak ja to jednak niezdyscyplinowana bardzo jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi,hi............................. a pózniej pretensja do garbatego , że ma proste dzieci ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej co się tam na południu dzieje........normalnie koszmar........upały,upały,upały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Tyle słońca w całym mieście,nie widziałaś tego jeszcze ...................popatrz :) z piosenką na ustach: Dzień dobry ! Kawa dziewczynki dla Was :):):):):):):) I herbatka :):):):):) Smutki przepędzone..............woda z wkładką ma w tym udział znakomity;) Jednak przysłowia ludowe prawdziwe są :P na frasunek najlepszy trunek hi,hi,hi,hi,hi,hi..........................................i................co ..............działa :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokręce się po domu...............................powoli przeistoczę się w .........................boginię hi,hi,hi,hi,hi,hi.............................a potem śniadanie jakieś zakręce :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, witam się rano bo do wieczora nie wiadomo czy dozyje... aniu a zdradz jak robisz gofry, bo jedni jak nalesniki a inni mowią że tak sie nie powinno. Drożdże dajesz? kasiu jak Zuzia nadal spi, bo moj sie jeszcze bardziej rzuca i w dzien nerwus straszny, zle to nasze zamieszanie na niego wpływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dzielna kobieto :D niestety nie przesypia jednak sama całych nocy, zmieniam w nocy łóżka :O w dzień nie daje się polożyć a potem zasypia na kanapie w różnych komicznych pozycjach podczas oglądania shreka... a jaka potem wściekła, nikomu nie daje się zblizyć, nic jej nie pasuje :D tylko sio i sio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje gofry nie wychodzą takie chrupiące jak w sklepie, ale zdaję sobię sprawę z tego, że oni tam dodają różnych spulchniaczy... ale jak ania ma fajny przepis, to też chętnie skorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz jak to te dzieci są wrażliwe, nawet od pogody zalezy czy Dawidek bedzie miał humor czy zamecza cały dzień...a co dopiero jak wzyscy podminowani chodzą... a Ania pisała wczoraj że robi to moze ma jakis fajny przepis, patrzyłam tez u Pascala ale on z drożdżami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle solenizantko to się nie ukryjesz bo mam mamę Annę...stawiasz ciacho... hi, hi A to życzonka... Twoje imię w kalendarzu, to jest Twój szczęśliwy dzień, Poczta kwiatów w korytarzu, już za chwilę spotka Cię! Życzeń pęki weź do serca, I uśmiechaj często się. Smutków niech Ci nikt nie wkręca, lepiej realizuj marzenia swe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Gofry: 3 jajka, 1\\2 szkl.oleju, 1 1\\2 szkl.mleka, 1 3\\4 szkl.mąki, 2 łyżeczki proszku do pieczenia, 3 łyżki cukru, 1\\2 łyżeczki soli, żółtka oddzielić od białek, wymieszać wszystko......białka na sztywno ubić i delikatnie wymieszać z pozostałym ciastem...............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio 😍 nie ukrywam się :) stawiam torcisko z bitą śmietaną i z malinami i buteleczkę szampana ;) dziękuje ślicznie👄 za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×