Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

witam baranki a szczególnie ciepło solenizantke:) wszystkiego najlepszego samych słonecznych dni:) spełnienia marzen:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU!!!! Imieniny dzien radosny, pełen kwiatów, zapach lata. Wszyscy złożyć chcą życzenia: zdrowia, szczęścia , powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci i nich czas radośnie leci Niech odejdą smutki, złość i powróci czas radości. Te życzenia choć z daleka płyną jak wpatrzona rzeka I choc skromnie ułożone są dla Ciebie przeznaczone...... Buziaczki wszystkim barankom......👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, chciałam sobie kupić sobie teraz na lato jakieś butki na obcasie. Ja czasami mam takie dziwne pomysły. Teraz przedkładam praktyczność nad elegancję, no bo samochód łatwiej prowadzić na plaskim obcasie, i latać po mieście też oczywiście wygodniej. No ale tak mnie naszło. No to przeszłam sobie po sklepach i normalnie ręce i biust mi opadły z szelestem. Albo buty na płaskim zupełnie, albo śliczne i owszem buciki na takiej szpili czy tam koturnie, że zęby bym sobie wybiła 10 sekund po włożeniu. Nic pośredniego, albo zero albo chyba z 11 cm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU 🌻😍😘 Rozsądku w życiu, umiaru w piciu.🌻 Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia.🌻 Ciągłej radości, szczęścia w miłości. 🌻 Wspaniałej pracy, wysokiej płacy.🌻 Pomysłów wielu, dojścia do celu.🌻 Rekordów bicia i 100 lat życia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywiozłam dzieci do siostry!!!!!!:) mąż w pracy, dzieci nie ma a ja...........🌻bardzo dużo czasu dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co z tą gumą o którą wczoraj pytałam? poradzi mi któraś?:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 👄 dziewczynki kochane pięknie dziękuje za wszystkie życzenia 😍 wzruszyłam się............na duszy cieplutko się zrobiło😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio pyszne i chrupiące :) Kasiu ja lubię taakie wysokie buty hi,hi,hi,hi........bo w nich mam 2 metry;) Madziu bladego pojęcia nie mam ale widziałam w carrfourze takie butelki z wywabiaczami każda do czegoś innego......wydaje mi się,że do gumy też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z imienin bo moja szwagierka to hanna. najlepiej miała jak zwykle zuza, normalnie dzień dziecka, wybiegała się za wszystkie czasy, zeżarła 3 lody i z 5 cukierków czekoladowych :O teraz siedzi obok i oczywiście ogląda shreka a ja czekam aż zlegnie :P też jestem zmęczona, ale jeszcze muszę troche popracować... wysyłam wam dwie fotki z nową fryzurą, na razie nie mam na nią pomysłu :( 😭 chyba po prostu muszę zacisnąć zęby i poczekać aż odrosną... na szczęście jest lato to włosy szybciej rosną... wracając do obcasów, też mi się takie wysokie podobają, ale ja często przemierzam dziennie na własnej dwójce kilkanaście kilometrów a w takich bucikach to średnia przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu wedlug mnie fryzura ok :)..........ułuż je sobie na okrągłą szczotkę, górę trochę podtapiruj i wymodeluj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię wysokie obcasy, ale ogrom km dziennie to najlepiej na płaskim obcasie, a do pracy rowerkiem jeżdżę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to się ma do fryzury, którą wam wysłałam i jej też pokazałam ? no jak? chodzi mi o to że jak zwykle zapłaciłam kupę kasy, znowu miałam nadzieję, że ktoś mnie tak obetnie i dupa... :( trudno, na szczęście nie jestem małolatą, dla której wygląd jest najwazniejszy, nie muszę szukać chłopaka :D ;) poczekam, odrosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a reklamacje zlożyłaś?...............przecież masz takie prawo..........fryzurka twoja nie bardzo podobna do wymarzonej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przed chwilą skończylam depilowanie nóg. Cholera !!!Jak to boli! Po co my kobiety tak cierpimy? Madziu wydaje mi się, że najlepiej wlożyć ubranie z gumą do zamrażarki a jak zamarznie to gumę skruszyć. Mnie się kiedyś udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche wam zapchałam skrzynkę... kasiu ja widzę podobieństwo, nie załamuj się Madziu kupiłam własnie dywan, gdzie jest instrukcja obsługi jak sie zachowywać gdy czymś sie zaplami, mozna chyba to odnieść do ubrań...przy gumie jest najpierw kostki lodu potem spirytus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kubasem kawy witam Was ciepło...............🌻..............................................👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baranki i te poimprezowe:) baranki tez pewnie juz wstały:) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj !! Dziewczynki ..dziewczynki..jakie to zycie krótkie i kruche ..dzis przechodziła na pasach zakonnica ..czułam ze coś się wydazy..bo to jakoś dziwnie... noi .dowiedziałam się ze moja najlepsza przyjaciółka od liceum z którą tyle przezyłyśmy ..nie żyje zginęła w wypadku samochodowym...a wszędzie było jej pełno, późno wyszła za maz ma córeczkę w szkole podstawowej , mąż nic nie działal .Ona pracowała i dorabiała , budowała dom... i po co???? ehhhhhhhhhhhhhh. Jestem jakby obuchem walnieta... Na nic pocieszanie mojego wielbiciela , który wczoraj pokonał 500km drogi i 8 godz. jazdy że by mnie zobaczyć (wczesniej wymysliłam ze mnie nie będzie jak przyjedzie..lekko skłamałam to przyjechał dzien wcześniej.... na gumę kostka lodu.... :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć baranice!!!! 🌻 dziękuje bardzo za porady............zaraz zrobie kostki z lodu 🌻 sylwuniu 🌻 niestety dostałam tylko 1 wiadomość z załącznikiem, tą z rzeźbami z arbuza...........cos pięknego :) teresko 🌻 opowiadaj jak po spotkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiadali na dzisiaj deszcz i tylko 17 stopni, więc maz zabrał samochód, bo powiedziałam,że będę sobie siedziała w domku i leniuchowała :)........a tu proszę piękna słoneczna pogoda :) 🌻........w sumie to można by sie autobusem gdzieś wybrać, ale ja się już tak do auta przyzwyczaiłam, że aż szok :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×