Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Smutno ,nie nie taka była intencja.......a humor mam w czarną dziurę nie wpadam szkoda czasu.........a co do męża :) pojechał na wyjazd integracyjny.........więc luz i blues :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski od poniedziałku zaczynam miesięczne szkolenie w nowej pracy:-D:-D:-D:-D aż w toruniu. ........Kasiu może znajdę trochę czasu i wpadnę do Ciebie będe się szkolić na doradce finansowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor mi sie poprawił :)🌻 i nawet moja teściowa która dzisiaj przyjeżdża i do soboty zostaje nie jest wstanie mi go popsuć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co jest w tym najlepsze.............w grudniu będzie tygodniowy wyjazd do warszawy :) troche nauki, potem odpoczynek i laba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz madziu, nigdy nie należy tracić nadziei :) :) no i pewnie że się musimy spotkać :) jak będziesz miała chociaż 10 minut przerwy to mów, zaraz przylecę do miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka koniec ze stolarnia w domu rany ile to pylu az spalilismy odkurzacz...prawie nowy... ale cud sie stal i ze zlobka zadzwonili czyli .lista rezerwowych niezle schudla...wiec nie bede wysluchiwac narzekan babci dobre i to... koncze sprzatanie i w koncu mozna kogos zaprosic bo tak nawet drzwi od lazienki sie nie zamykaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sylwio psiaki są suuuper :) kasiu i aniu na pewno dam znać jak się pojawię w waszych miastach🌻 ja teraz odpoczywam........po wizycie teściowej...........ale jeszcze dzisiaj wróci..........nie mam nic do niej ale to wszystko jest męczące, jeszcze na jutro muszę napisać pracę kontrolną a na niedzielę nauczyć na egzamin:( nie wiem jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku!!!! co się dzieje.......... cały czas pustki................dziewczyny strasznie zapracowane :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, teściowa już pojechała.........a ja odpoczywam, ale nie całkiem, bo niestety szkoła już dzisiaj za mną i przede mną..........jutro będę siedziała od 9 do 16.30 :(................mam tylko nadzieje że ta nauka;) to chodzenie nie pójdzie na marne, bo czasami zaczynam wątpić czy dobrze zrobiłam..............nie mam czasu na nic, siedze po nocach i piszę prace, a o nauce to wogóle nie myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewczęta.........to życzę wam wszystkim spokojnej, cieplutkiej nocki, pełnej kolorowych snów 🌻🌻🌻 dobra noc 😴🌻😴🌻😴🌻😴🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wpadłam się przywitać, ale też już spadam spać, zuza dopiero co też zasnęła :O, zaczynam wątpić czy kiedykolwiek się nauczy chodzić spać o normalnej godzinie... jakaś taka przygnębiona jestem, chyba przybiła mnie wiadomość o śmierci wokalisty zespołu universe. Słuchałam ich piosenek dawno dawno temu i bardzo ciepło mi się kojarzą... madziu powodzenia :) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakas przybita, chociaz wlasnie skonczylam malowac przez szablon na scianie drzewo - super sprawa madziu a jak tam z mężem po rozmowie lepiej? mama nadzieje...u mnie kiepsko tak sie składa że mamy dziś z moim M. imieniny i nawet sobie zyczeń nie złozyliśmy...totalny kryzys a co do nauki to madziu trzymaj sie, wiem ze kobieta mając jeszcze dom na głowie ma ciężko sytuacje a mimo to mój leniwy mąż tez musi sie uczyć bo muszą podnosić kwalifikacje a zabiera się do tego że krew zalewa, a obowiązków żadnych...a szkoda gadać...co ja będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Sylwio wszystkiego naj....😍słońca w życiu,żeby smutki przegoniło.....bardzo Ci współczuje z powodu sytuacji domowej,jednak to bardzo wykańcza psychicznie :( Madziu dasz radę w końcu podnosisz Swoje notowania na rynku pracy :) pogoda u mnie ładna :) aż spacerować się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 sylwio wszystkiego najlepszego, bądź optymistką i nie poddawaj się🌻 a po rozmowie.......... jak po rozmowie, narazie jest ok, tylko ciekawe jak długo, ja jestem taka,że długo pamiętam wyrządzone krzywdy ale szybko wybaczam...........przy pierwszej lepszej wymianie zdań, zawsze co nieco mu przypomnę............. a co do nauki, to muszę dać radę, bo tak jak aniu wspomniałaś podnoszę swoje notowania na rynku, ale opadam już z sił, nie mam czasu na naukę, a naprawdę jest tego sporo i dochodzą jeszcze te szkolenia, które też kończą się egzaminem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a kiedy ten wokalista zmarł..........ja też swego czasu słuchałam tego zespołu musisz podać mi swój adres domowy i telefon (najlepiej na maila) , jak będę miała więcej czasu to dam ci znać i wpadnę na kawkę..............oczywiście jak nie bedziesz miała nic przeciwko, że obca baba chce się wprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko wszystkiego najlepszego 🌼 🌼 ❤️ 👄 my wlasnie jesteśmy po kolejnej kłótni czy burzy, jak zwał tak zwał, w każdym razie było kiepsko, zobaczymy jak długo będzie spokój,.. Zmarł tzn. powiesił się z 1 na 2 listopada, nadal mnie to dręczy... aż wyciągnęłam sobie ich kasetę i słuchałam znowu tych piosenek... wróciły wspomnienia... http://muzyka.onet.pl/0,1634312,newsy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no to od dzisiaj zaczynam szkolenie:) nie wiem jak to dokładnie będzie wyglądało, czy przez cały miesiąc będe musiała dojeżdżać do torunia. kasiu moje szkolenia odbywają się na przeciwko słynnego radia...........maryja na ul. żwirki i wigóry.........zastanawiam się czy nie lepiej mi będzie - taniej :) dojeżdżać pociągiem...........pewnie się pogubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale muszę wam powiedzieć ,że nałapałam trochę plusów u teściowej , jak to mój mąż powiedział weszłam z nią w komitywę........nie wiem jak to długo będzie trwało, ale postaram się pociągnąc jak najdłużej, zagryzę zęby i dam radę :) bo moja teściowa ma dziwny charakter,potrafi opierdzielać wszystkich o byle co, i obrażać też o byle co........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Madziu dzięki za kawę już podstawiam kubek :) na szkolenie będziesz codziennie dojeżdżać ? to chyba kłopot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........a najgorsze jest to że wszędzie próbuje wcisnąć swoje trzy grosze i zawalić sprawę o którą długo się walczy....ostatnio poprosiłam ją o nr tel. do kuzyna który produkuje meble, ponieważ popsuła się nam kanapa i chcieiśmy kupić u niego części, to kochana teściowa od razu zadzwoniła i powiedziała o co chodzi, załatwiła sprawę za nas 😠 a teraz jak u nas była to wiecie co.................w sobotę mi okna pomyła \" bo trochę brudne były i kurze powymiatałam z zakamarków, bo ty madzia ciężko pracujesz i czasu nie masz\"...............nic w tym złego bu nie było, gdyby nie to, że za jakiś czas cała rodzinka będzie o tym wiedział, że u nas w domu to okropny bałagan panuje 😠 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć anula🌻 a już się bałam że nikt tu nie zajrzy nie wiem co z tymi szkoleniami, dzisiaj się dowiem, a kłopotu nie powinno byc, szkolenia będą o 12 do 16,a tutaj w bydgoszczy też jestem cały czas w trasie , także spokojnie sobie będe dojeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w żadnym wypadku!!!!!!uwierz mi te cztery dni to jak miesiąc, nie mogłabym z nią żyć, mieszkać, wykończylibyśmy się wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Madzia , to dasz radę a powiedz kochana , bo już się pogubiłam te szkolenia to na doradcę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×