Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

a wszystko sie zaczęło po 3 dniach w złobku, akurat zeby cos zalapac...moj okaz zdrowia...az żal patrzec kasiu trzymaj sie dzielnie, a może to dobrze ze mimo wszystko musisz pracować, mniej czasu na myslenie, a potem z kazdym dniem bedzie ciut lepiej...sciskam Cie mocno 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pogode mamy do bani:( dziewczyny w czwartek mam egzamin...........i nie mam kiedy się uczyć:( a może po prostu nie chce mi się;) sylwio długo cos chorujecie? a co wam dokładnie dolega? no bo to tak jest...........mamy nie mają co ze swoimi pociechami zrobic i zaprowadzają do przedszkoli i żłobków nawet jak kichają i kaszlą...........sama też tak robiłam:-O a pózniej inne się zarażają.......sylwio zapytaj lekarza o jakieś tabletki uodparniające, naprawdę pomagają.......moje łykały PADME takie duże zielone nie dobre tabletki, ale po nich nie ma problemu z chorobami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gdzie te czasy jak siedziałyśmy po dwie godzinki dziennie i sobie gadałyśmy:( kochane jutro mam egzamin..........trzymajcie za mnie kciuki, bo jak nie zdam to cały miesiąc szkolenia i ta kasa na dojazdy pójdzie sobie.......; dam Wam znać jak mi poszło i czy moge ubezpieczać ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zdałam:):):):) Było ciężko ale sie udało.........teraz tylko czekam na licencje:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziękuje aniu🌻 dzisiaj andrzejki dzień wielkich wróżb:) po zdanym egzaminie :) jedziemy do torunia na zabawę......przygotowana przez firmę:) będą tańce, hulanki,swawole hi,hi,hi,hi jak bym nie zdążyła tu dzisiaj zajrzeć, to życzę wam miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! a ja sobie na andrzejki zawalilam nowa fryzure,, tzn kolor jakis rudy po balejazu to tak jakby balejaz....hahhaha a tak to dzis bede se winko saczyc....dawno nie pilam bo jak chodze na aerobik to nie ma jak pic bo zaraz jesc sie chce a tak to dzis mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia!! gratulacje!!!! ale u ciebie zmainy..czy orientujesz sie jakie ceny sa za m2 w innych miastach tak jak u mnie?? wlasnie mam zamiar tez kupic... a dziewczynki to gdzies chyba dzis baluja??nie ma jak to mimprezka przed kompem..👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki... co z wami?? myslalam ze duzo stracilam nie zagladajac tu ..... z braku czasu oczywiscie,, zawsze mysle co u Was.. sie dzieje... kawka stygnie pijcie 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć aniu czemu mówisz że nie chce sie nam pisać? ja codziennie zaglądam na forum, ale tu ciągle jest pusto:(bardzo chętnie bym z wami popisała.......jak za starych dobrych czasów;) w niedzielę wyjeżdżam na tydzień do mikołajek i mam nadzieje że jak wróce to będę miała mnóstwo stron do czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonoooo madziu ...zazdroszcze Ci tych mikolajek chociaz o tej porze roku nie ma tam nic ciekawego ale pewnie w hotelu Gołebiewski bedziesz...:):):) same atrakcje... Aniu.. jestesmy zawsze,,..czasami braknie czasu..🌼 Co Mikolaj wam przyniósł??? ;);)ja musze byc sama dla siebie mikolajem hahha ale ....ciesze sie jak innych Mikolaj nie zaniedbuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tersko zgadłaś:):) tydzień czasu .......bez dzieci i męża......nie wiem jak to bedzie.....pierwszy raz jadę sama:) a na mikołaja niestety nie dostałam nic, ale za to dzieci dostały:) miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranki .. szykuja sie chyba do swiat...🌼 ja nie czuje ze to juz grudzien,, oczywiscie tylko po portfelu..., bo ubywa z niego w zastraszajacym tempie hihihi a swiąt i tak jeszcze nie widac:(:( za to zbliza sie weekend pewnie znowu jakies porzadki trzeba w szufladach porobic , .. caly czas zbiera sie w domu smietnik.. Noo nic molego dnia...dziewczynki.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa madziu ..odpoczniesz sobie, ..od dnia codziennego..zabierz ze soba bikini..;). basen, jakuzzi...bedzie fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..baranki dopiero dotarlo do mnie ze za dwa tygodnie swieta..szok..a ja z kawa i kompem w lozku sie wyleguje. Dostalam zaproszenie do uroczego miejsca na polnoc polski , mieszkalam tam tyle lat tzn niedaleko a nie wiedzialam ze jest tam latem i zima cudownie, jest nawet wyciag narciarski ,gora gdzie jezdzi sie na nartach.. latem jezioro.Najdziwniejsze to ze osoba ta chce abym pomogla prowadzic jemu agroturystyke....do tej pory bywalam turystka ..ale prowadzic cos takiego???byloby ciekawe... jednak boje sie juz takich wyzwan... noo do roboty trzeba sie brac ide z wercia szukac lyzew , bylo u nas otwarcie lodowiska ,mozna wypozyczyc ale niedosc ze potworna kolejka nie wiadomo czy dostanie sie takie jak potrzeba to jeszcze placic.... jako gwiazda przyjechal Piotr Zelt z gwiazd na lodzie, padala mzawka zatanczyli jeden taniec na lodzie ale to zawsze jaks rozrywka Mam nadzieje ze zajrzycie tu jeszcze laski:):):) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wyjezdżam:) moje dziecię smutne i ja tez mam mieszane uczucia.......z jednej strony super a z drugiej to aż tydzień............ teresko🌻 fajnie że zaglądasz codziennie.....podtrzymujesz statystykę:) pozdrawiam i zycze miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu nie martw sie dzieci napewno beda mialy dobra opieke i nic im sie nie stanie, u mnie zawsze gorzej bo jak mam zostawic to jest tylko bacia a wtedy wercia jest bardzo pokrzywdzona przez los :(:( odpoczniesz , zdobedziesz troche wiedzy, poznasz ludzi bedziesz pewniejsza siebie a dzieci spokojniejsze jak wrocisz .. milego pobytu na mazurach:):):) Laseczki..baranki milej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejej!! nabiegam sie od rana ,, a jak siąde za biurko to zimno po pleckach;);) madzia szaleje w mikolajkach...:):):):) Ania zajrzy ..posmieje sie .. a ...inne ???? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×