Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malusia s

jeśli ktoś chce wam przepisać dom -przemyślcie to sobie dobrze -my już żałujemy

Polecane posty

5 maja mieliśmy wesele - wspaniałe i w ogóle . Babcia XX chodziła przez 1 miesiąc i prosiła po 20 razy dziennie aby to na nas został przepisany domek . Został ... nie przemyśleliśmy tego i ... po prostu jest okropnie . W drzwiach naszych starych drzwi był baardzo stary zamek - można go było otworzyć poprzez włożenie obojętnie podobnego kształtem klucza. Nie było kiedyś nas - pojechaliśmy na obiad do teściów - w tym czasie nasz pokój zwiedzał ... wujek , ciocia , 3 kuzynów i mąz kuzynki ... nie wiem czy to wypada wpuszczać kogoś pod czyjąś nieobecnością ... no ale stało się . Wydało się to też całkiem niedawno . Wczoraj wieczorem zamontowaliśmy sobie zamek taki nowszy ( :) ) dziś przyszłam z zakupów i od mojej mamy - włożyłam kluicz i nie mogłam go przekręcić - ... lekko spróbowałam poluzować klucz - i zamek z drzwiami wypadł na ziemie ... Był tu dzis mój szanowny wujek - syn mojej babci i brat mojej mamy . Myślę że to on wywalił ten zamek ... Nie wiem co dalej . Czekam na mojego męża i chyba po policje dzwonimy . Proszę was przemyślcie sobie dokładnie - jeden wybór i całe wasze życie wywróci się do góry nogami ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta nie lecisz na kase
boze, ajkie paniusie ... ktos ci dom DAL a ty masz muchy w nosie. gdynie nie babcja mieskzalabys ze starymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale nie każdy ma aż tak chorą rodzinę. U mnie wiedzą co to prywatność i ty swojej rodzinie też to powinnaś uświadomić. A nie żalić się matce. Tylko powiedzieć co masz na myśli osobom które robią takie akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyporzyca
Moze zamontujcie jakis okropny alarm, jakos tak , zeby go trudno było znaleźć no i zgłoscie na policję - szybko wyjdzie , co to było - najedza się wstydu , to pewnie dadzą spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfdhgf
zaczaj się gdzieś w pobliżu i obserwuj dom. jak tylko wujaszek przyjdzie zwiedzać twoją chałupę zadzwoń na policję, że jakiś złodziej grasuje ci po domu i żeby szybko przyjeżdżali złapać go na gorącym uczynku. ciekawe jak się kretyn będzie przed policją tłumaczył, że zniszczył ci zamek i włamał się pod twoją nieobecność do mieszkania. nie zwracaj uwagi na głupie wpisy w stylu ten 14.05 o 18:21. tego typu idiotki zazdroszczą, że nikt na nie nie przepisał domku więc wylewają swoją złość na świat dokuczając innym z tego powodu. to teraz twój dom i walcz o niego. na pewno nie możesz dopuścić by wujkowi uszło to płazem. nie ma co płakać, trzeba działać zanim menel zdewastuje ci dom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadkobiercy
znam to :) mojemu mezowi tez probowali zapisac-trzeba bylo uaktualnic akty wlasnosci,ostatnie byly przedwojenne.Zrezygnowalismy po tym jak 70letnie ciotki weszly przez okno ,osiedlily sie ,pozmienialy zamki i po calej rodzinie opowiadaly,ze my to tacy wyksztalceni i glupi,bo one nas przechytrzyly;).Z rodzina najlepiej na fotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhfdhgf
no i nie trzeba było się poddawać, tylko walczyć o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge uwierzyc...
w moje rodzinie takie cos by nie przeszlo..na szczescie mam dobrze wychowanych czlonkow rodziny..ja dostalam dom tez..ale go sprzedalam i kupilam mieszkanie w innym miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapcia_aa
hm..... nie kumam wchodzili do domu czy do pokoju w domu? mieszkacie sami czy z babcia? Masakra jakas jak mozna zamkniete drzwi wywalac i wlazic do prywatnego miejesca WWWWWWWrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykle chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykle chamstwo
nie zastanawiaj sie tylko dzwon an policje i zglos wlamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysł
w końcu ten złamas twój wujek zdemolował zamek by dostać się do domu. podajcie go na policję, że się wam włamał do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie bardzij podoba
niezła akcja... kilka słow do krytykujących---> wsadzcie sobie w buty wasze teksty, myslicie ze kazdy jest taki bogaty jak wy? Zaloze sie ze wiekszosc z was mieszka ze starymi, albo na wynajetym bo was nie stac na mieszkanie! Ja tez bede mieszkala z rodzicami i jestem zadowolona, że w ogole mam dach nad głową :) Powinnyscie przynajmniej nie komentowac, skoro malusia umiała napisac o sobie na forum i chciała przestrzec, bo ja np. bym tego nie zrobila, bo wiem jakbyscie mnie obsiadły, jak sępy :P Malusia, dzieki za ostrzezenie. Ja bym proponowała jednak zainwestowac w drzwi antywłamaniowe, takie zeby nikt ci zamka nie mogł rozwalic. Albo powinnas sie zaczaic i jak wujo wejdzie do domu to ty powinnas niby przypadkiem tez wejsc za nim i go złapac na gorącym uczynku... moze zrobi mu sie głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhahaha
spadajcie idiotki same jestescie, ja akurat mam dwa mieszkania, jedno dostałam, drugie kupiłam, wiec mozecie sie ugryzc w dupe ze swiomi tekstami. :) jędze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wymadrzajacych sie
wychwalajcie pod niebiosa jak to wy zacisnęliście zęby i mieszkacie ze starymi bo jesteście zbyt dumni, by przyjąć podarowany przez babcię dom lub mieszkanie. dostaliście od życia po dupie, nikt bliski o was nie pomyślał, więc chociaż na forum się wyżyjecie, jacy to nie jesteście wspaniali i pracowici. jeśli myślicie, że od poprawiania sobie w taki sposób humoru stajecie się lepsze to mi was na prawdę żal. nie dość, że nikt w waszej rodzinie o was nie pomyślał i nie macie własnego dachu nad głową to jeszcze dorabiacie sobie do tej sytuacji chorą ideologię. a malusia s walnęła głupotę, z tym ostrzeżeniem przed przyjmowaniem domu. pewnie to pod wpływem chwilowego stresu. na wujka są sposoby, postraszy go raz, dwa razy policją, konsekwencjami prawnymi to się koleś wyprostuje i będzie chodził jak w zegarku. a oni mają już dom i zamiast ciułać grosik do grosika na własny kont mogą myśleć o kolejnym kroku w dorosłe życie, zbierać pieniądze na dzieci. podarowany dom to nie żadne nieszczęście, tylko dar od losu, który jednak trzeba umieć wykorzystać. dziękować babci, a nie użalać się, że źle postąpiła, narzuciła się z domem. i walczyć o swoje, bo inaczej zazdrośni ludzie cię zażrą, jak złośliwe suki potrafią dopiec na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaa
a przepraszam bardzo czego oni szukali?:o zazdrosc, ze to Wy dostaliscie dom? czy jakas choroba psychiczna? jak mozna włazizc do czyjegos domu, pod nieobecnosc wlasciciela i jeszcze zamki mu psuc? ludzie:o policja albo awantura z rodzina, zeby sie juz tak nie zachowywali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie bardzij podoba
do wymadrzajacych sie ---> popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×