Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka05

Jak przekonać malca do łyżeczki i kubeczka?

Polecane posty

Dziewczyny -HELP. Mó maluch ma prawie 5 miesięcy, łyżeczką to troszkę czasem coś zje ale kubeczka nie łapie kompletnie. Lekarz powiedział, że to już czas, żeby odchodzić od smoczka a ja nie wiem jak się do tego zabrac. Co dawać łyżeczką a co smokiem, a mleko można dawać z kubeczka, jakie kubki niekapki polecacie, bo kupiłam nakrętki z aventu i wszystko cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo pracy trzeba wiadomo że dziecko nie umie jeść musisz go codziennie uczyć i próbować to jest kwestia nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że trzeba cierpliwości, ale czy próbować np. kiedy dziecko jest głodne, czy trochę wcześniej, żeby go nie denerwować, bo Bartek jest straszny nerwus jeśli chodzi o jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karm go na początku właśnie gdy jest głodny tylko daj przecierek jakiś między posiłkami, pokazuj jak sie buzie otwiera do łyżeczki, a co do kubka to chyba za wcześnie spróbuj niekapka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubek niekapek firmy avent z miękkim białym ustnikiem polecam. Mój synek początkowo traktował go jak gryzak ale jak naprawde chce mu sie pic to ładnie z tego kubeczka pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×