Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w koncu jak to jest czy

POLKI maja powodzenie za granicą lub czy podobaja sie obcokrajowcom?

Polecane posty

ZIOMAL -> to poczytaj sobie savoir vivre, bo to właśnie facet idzie pierwszy po schodach, nie wazne czy do góry czy w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
w dol idzie pierwszy a na gore za partnerka,to dlatego ze jakby sie biedawctwo potknelo to zatrzyma sie na jego silnych barkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam jednak ze zostalbym niezle zjechany przez dziewczyne kiedy bym przed nia szedl po schodach ( czy to w góre czy w dól ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już mam spokój z
faceci polacy sa żałośni, pod względem wychowania swoich dzieci i ich pielegnacji. Wiele razy widziałam jak facet w UK byłw restauracji z dwójką małych dzieci, jedno niemowlę i przebierał je, gdy zrobiło kupę, bez obrzydzenia, tylko z normalną miną. A nasi panowie, albop oddają swoj dziecko do przewinięcia matce albo z obrzydzeniem trzymają jakby obleśnego pająka swoje dziecko je całe pod prysznic. NIe wiem po co Polaki rodzą dzieci Polakom, jak oni tylko TV, piwko, komputer. Jak mjas iez ająć dzieckiem to 10 minut, na spacer to ewentualnie całą rodziną, samemu to raz na rok, zrobienie czegoś wokół dziecka to dla nich cięzka praca, zmienić pościel dziecku to trzba powiedzieć, sprawdzić lekcje, tatuś odzywa sie dopiero wtedy gdy dzieko ma same pały. Nie znam ani jednego faceta Polaka ze swojego otoczenia, który zajmowałby sie SWOIMI dziećmi w atkim samym stopniu jak matka. ZAŁOŚNI SĄ POLACY JAKO OJCOWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha włoszka
dziewczyny naprawdę wszystko zależy od tego w jakim celu kto wyjeżdża: - do pracy fizycznej - do pracy umysłowej - na studia - w celach "towarzyskich" - w celach matrymonialnych Myślę że ubiór jest w dużej mierze uwarunkowany okolicznościami pobytu za granicą. Polki swoim ubiorem wysyłają info, dotyczące tego czego szukają:P Ja z tych Polek co na codzień bez makijażu i na sportowo-grungowo,a na imprezę ekstra:P I w ten oto sposób unikam natrętów na ulicach, ale nie "dziadzieję":) Poza tym od 3 lat mieszkam z Francuzem z którym się pobieramy za rok i szczerze mówiąc, poza ładną bielizną,nie interesują mnie już stroje "łowieckie":P Opinie o łatwych Polkach uważam za niesłuszną, wystarczy porównać średnie traconego dziewictwa:) Wśród lasek z którym studiuję mało która straciła dziewictwo po 14-15 roku życia, co w Polsce jednak jest rzadkością. Poza tym Polki wybierają, przebierają ale mam wrażenie że jak już się zakochają, to nie ma mowy doprawianiu rogów, czego niestety o włoszkach i francuzkach nie da się powiedzieć, chociaż to też w większości ładne i sympatyczne dziewczyny. pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sangria
Zauważyłam że w Anglii podobamy się też ze wzgledu na to ze jestesmy poprostu szczuple ,zauwazcie jakie oni maja grube berty. A co do ubioru to w Polsce nie mamy takiego wyboru jesli chodzi o ciuchy.Dziewczyny ubieraja sie bazarowo bo je poprostu nie stac na porządne ciuchy.Zreszta z facetami naszymi jest jeszcze gorzej. Ale niestety jak przyjezdaja do Anglii laski z pipidówy to nawet jak zarobia kase to nie potrafią się ubrać modnie i z klasą (niestety takich wies spiewa i tanczy jest chyba najwiecej w uk).Swoja drogą Angielki to tez niezłe bezguscia i te pasemka robione w domu to sie wlasnie ich tyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice spring
no coz zgadzam sie z poprzedniczka , nie mozna generalizowac !!!a co do Polek to maja powodzenie bo o siebie dbaja!!!ja znam w wiekszosci takie ktore wyjechaly, sa wyksztalcone , znaja jezyki a oprocz tego sa zadbane wiec jak maja sie nie podobac!!!wlochow uwielbiam, przystojni z fantazja tylkko tzreba umiec wloski zeby ich blizej poznac bo z nagielskim to cieniutko:( francuzi triche gejowaci na moj gust i nie modni, no coz mieszane uczucia. no i ci nasi polacy..... robaczki daleko w rankingu sie plasujecie choc zdazaja sie wyjatki ! z uroda tu u naszych chlopcow tak sobie, zadbac o siebie nie potrafia, przebojowosci im brak, powolni , niezdecydowanai albo namolni na chama....no i za duzo romantykow co wiersze pisza.....no coz z ja jestem praktyczna i wychodze z zalozenia ze od obcokrajowca zawsze sie czegos naucze a pozatym poszerzaja sie horyzonty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja wlacze sie do tej burzliwej dyskusji jestem normalna dziewczyna ktora zyje z obcokrajowcem nie ubieram sie wyzywajaco ani w tandetne ciuchy:P Wole wydac wiecej kasy i kupic cos porzadnego niz miec pelna szafe szmat Tutaj kobiety w wiekszosci sa grube i zaniedbane:Ofaceci bardziej dbaja o siebie:)polki rosjanki majace slowianska urode zwracaja na siebie uwage-no i sa szczuplejsze:D Ale jak pisaly poprzedniczki w kazdym kraju sa rozne klasy ludzi jest bieda i bogactow jest kultura i chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie wchodzi
polki sie podobaja bo potrafia sie ubrac i nawet w bazarowych ubrankach wygladaja dobrze, bo przewaznie maja dobre figury i ladne buzie,a polscy faceci to dopiero chamy i wsioki, wdresikach albo dzinsach do pasa:)brodne buty i smierdzace perfumki bleee a o zebach nie wspomne bllle.co drugi wystap,Jedyny ich kosmetyk to mydlo(tanie)bo przeciz nie trzeba zabardzo dbac o siebie po powiedza ze gej.a zwiazki co za roznica , czarny zielony czy bialy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonvvv
"polki sie podobaja bo potrafia sie ubrac i nawet w bazarowych ubrankach wygladaja dobrze, bo przewaznie maja dobre figury i ladne buzie,a polscy faceci to dopiero chamy i wsioki, wdresikach albo dzinsach do pasa brodne buty i smierdzace perfumki bleee a o zebach nie wspomne bllle.co drugi wystap,Jedyny ich kosmetyk to mydlo(tanie)bo przeciz nie trzeba zabardzo dbac o siebie po powiedza ze gej.a zwiazki co za roznica , czarny zielony czy bialy???" tym komantarzem dales tylko samej sobie swiadectwo,Ten brudas i cham o ktorym piszesz to zapewne tez byl twoj ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listeczka
Włąśnei ziomal - facet pierwszy wychodzi a autobusu i podaje rękę:-P W pozostałych sytuacjach się zgadzam że kobieta powinna jednak wejśc pierwsza.Ale to tylko nasze zwyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn
Moim zdaniem polki są nieładne okropne w porównaniu do innych dziewczyn z innych narodowosci z tym sie zgodze jak najbardziej i wstydem jest to ze mamy taką opinie choc kazda kobieta nie jest taką samą osobą ztego powodu jest mi przykro paskudy to Polki niestety to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purt puurt purcik
polki dobrze pierdzą i dlatego w każdym kraju się podobają, wiatry puszczają doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki   biedne niemki
zabira wszystkie takie jest przeznaczenie nawet te religijne ? moją sistre mieszaną wspaniałą o przepięknej urodzie też dorwali i zabrali obcokrajowce ? zostałam ostania ksywa diablica czy mnie czeka ten sam los jak moich koleżanek sępy niemcy je zabrali nawet kobiety religijne ! a ja jestem ostatnia dama niemeiecka religijna ale to bardzo religijna bardziej niz moje siostry bo jestem wodnicą o przepieknej urodzie i przepieknych oczkach błekitnych i ciemnych wlosach wysokim wzroście , o przepieknych nogach i pieknej opaleniznie kazdy adorator sie do mnie prubował zalecać i mnie podrywać , ale jestem cwana i sie nie daję . każy mi się moim oczkom prześlicznym przyglada kazdy adorator podziwia moje oczka moje biedne koleżanki niemki jak te sępy niemcy ich tam traktują maam nadzjeje że je szanują bo te kobiety ich sepów niemców nie zdradzą bo im nie wolno bo taka jest tradycja niemeicka nawet jesli kobiety są mieszane to i tak mają krew niemiecką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośniemka
niemka piekność ostatnia gdy się pomaluje cieniami oczka moje to maam przepiekne oczka piękniejsze niz kobiety polskie co sie malują zwykle maluje sie ciemnymi cieniami czer z połyskiem lub fiolet z połyskiem kacpuczino cień to moje ulubione kolory z połyskiem bo jestem wodnikiem i kocham Boga i wode ponad wszystko i upały rodziny moje niemeckie wiedzą ze niemka ma najpiekniejsze oczka świata i urodę brązowym cieniem też się maluję i smokeyem tez mi pasuje kazdy mezczyzna zachwyca się moją urodą i oczkami niebianskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKIKI
niemki ubierają się gustownie i z gustem ! jesli chodzi o łancuszki czy kolczyki zakładamy jeden rodzaj i nie szalejemy z dziurami w uszach jak kobiety polskie ! zupełnie niemkom pieknosciom jedne dziurki w uszach wystrczą jeśli chodzi o łańcuszki zwykle nosimy dwa tylko rodzaje bo oszczędzamy nie jak kobiety poLSKIE mnustwo wisorkow majce w pudełkach co jeszcze absolutnie przezroczystych żeczy nie możemy zakładać bo jesteśmy rleligijnymi kobietami wolno nam jedynie do spania jakaś koszulka nocna sex w tradycji niemieckiej załozyc na ciało czyli całkowicie jesteśmy religijnymi kobietami a przed świętami czytamy Biblie w iec kobiety niemeickie w całości są religijnymi kobietami TAK ZDECYDOWNIE JESTEŚMY RELIGINYMI KOBIETAMI I RODZINNYMI NAJWSPANIALSZYMI KOBIETAMI ŚWIATA ? ZAWSZE DORADZIMY I POMOŻEMY W POTRZEBIE SORY ZA BŁEDY SPIESZYLIŚMY SIĘ BO ZARAZ NA ŚNIADANKO NIEMKI IDĄ NAM TO NIE PRZESZKADZA ŻE BIBLIE CZYTAMY JUZ SIĘ PRZYZWYCZAILIŚMY OD DZIECKA OD DZIECKA STALE JEDLISMY GROCHOWĄ ZUPĘ I FASOLOWĄ NA ZMIANĘ TAK JEST U NIEMCÓW TRADYCJA TERAZ TA ZUPA NAM ZBRZYDŁA PO TYLU LATACH JUZ LEPSZY JEST ROSOŁEK I ZUPA POMODOROWA I OGÓRKOWA I NALEŚNIKI Z JABKAMI PYCHOTKA KACZKA PIECZONA ALE ZA DUŻO PIECZONEGO NIE MOZEMY JEŚĆ BO COS SZKODZI PRZEZUCILIŚMY SIE NA KASZE I PŁATKI Z MLECZKIEM NIEMKI ROSOŁEK ,JABUSZKA ,KAKAKI OWOC PRZEPYSZNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to największe szmaty w Europie, dorównują im jeszcze Litwinki i Ukrainki. Wiadomo, kiedyś przez setki lat tworzyliśmy jedno państwo wiec nawyki pozostały takie same. Z Polek śmieje sie cały świat. Ona naprawdę dają wszystkim, nawet sa związki Polek z Timorami czy Pakolami. Żałosne ściery tfuuuuuuu. Tylko Rumunki i Angielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyna nawet przy kości np.w Italii,Hiszpanii czy Turcji będzie miała powodzenie bo czarnowłosi dżentelmani mają ciśnienie na jasnowłose nieważne czy gruba czy sztacheta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to coś od tych niby Niemek to ma coś z deklem chyba, co za bełkot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@2015.11.20 Rumunki, hahaha; twoja matka, trollu była Rumunką zdaje się, brudny cwelu, obciągający pały Timorom, tfuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy faceci mają wieśniackie facjaty dlatego nie mają powodzenia tak wśród polskich jak i zagranicznych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polczyny maja grube dupska i opony na bebechach, dlatego nie chce je żaden Polak, tylko musza w walić Timory. Dobrze tak tym szmatom. Niechybne z*****aja na smierć. Zdziry przebrzydle miga bury czyścić Rumunkom, Włoszkom czy choćby Angielkom. Cała Europa sie śmieje z tych szmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta jest atrakcyjna to ma powodzenie, niezależnie od narodowości. Nikt nie ma na czole napisane czy jest z Polski, Rumunii czy Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo moich kolegów ma dziewczyny/zony Polki albo kiedyś byli w związku z Polkami. Muszę przyznać ze ich partnerki maja klasę i gust (normalni Brytyjczycy nie biorą się za blachary), są zaradne i szanowane w towarzystwie. O dziwo, dużo moich brytyjskich koleżanek było z Polakami i bardzo sobie chwalą, ale to tez mówimy o tej garstce młodych, wykształconych i ambitnych Polakow (którzy naprawdę istnieją, ale w śladowych ilościach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,, nie jestem tipsiaramam s w paznokietki) wlosy dlugie proste czarne naturalne ok teraz msz e deko darbowac bo siwe wylaza hehhe ale wiek taz mam 35 studia, dobra praca zyje w Irl.maz obcokrajowiec ciapak)jak mowicie sami sie smiejemyhahhah zakochani szcesliwi wlasny dom auto 3 dzieci:)i plany na wiecej kocjam i jestem kochana .moj maz jka mnie zoabacyl od razu wiedzial ze bede jego zona hahah ps. bylam nieszcesliw ameztakz polakiem ps strzelal slepkami biedny beznadziejny zakompleksjony bezplodny,,wspolczoje mu rozwod dal mi szybko:) bo nie mieszklam z nim rok,Tylko Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:43 nie bełkocz w kółko tego samego, trollu, słabo ci tu chyba płacą na kafe za te wypociny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ładne i niewyglądające jak ukraińskie tirówki podobają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze maja tylko zwykle z powodu wyglądu (za skąpy ubiór, kiczowaty typu prostytutka) obcy chlopacy nie rozumieją ze w Polsce ubiera się tak większość kobiet i wcale nie sprzedają ciała. Jak polska kobieta ma klasę, jest obyta i nie zachowuje się jak idiotka to ma powodzenie takie samo jak tubylcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
nie zawsze się nie podobają bo jestesmy nie polkami ? sepy obcokrajowce jak odkryją prawdę to bedą w szoku !mocnym ich pytania ja koniecznie muszę wiedzieć ? ale poco wiedzieć czy niemka to polka a polka to niemka ? do czego sepom niemeickim jest to potrzebne ? do podrywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×