Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w koncu jak to jest czy

POLKI maja powodzenie za granicą lub czy podobaja sie obcokrajowcom?

Polecane posty

Gość gość
Jezusie, to jest w j. polskim? Nie wiem, jak inne Polki, ja się podobam ale mało mnie to obchodzi, bo jak ktoś chce ze mną być ze wzgledu na wygląd to niech wraca na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie świnie liżą najlepiej jaja facetom. Mowię wam, najlepsze polskie świnie mieszkają w uka. Bierzesz taka świnie na kolacje i rochasz cała noc. Jeszcze świnia będzie z siebie dumna, ze tak pięknie liże jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 79
Kicia cesarska źle sie czuję ? Dzis mocno musze sie trzymać bo będzie pelnia ? Nadciąga ? Juz moge lepiej złapać tchu ? Ja kicia wspaniała odpowiedzi jest jedna zabiorą wszystkie ? Jestem kicia najpiękniejsza ,muj przyszły partner cudzoziemiec jest blisko ? Miau glowa mi pęka dziwnie sie czuję wody wody ? Gotoca goroca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dumne polki
Polki mają powodzenie jako worki na sperme i sprzątaczki, KONIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od wyglądu. Jeśli masz tani , prowokacyjny wyglad jak najbardziej , jak masz klasę to oni sie dziwią, wola swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wuefista. Zapomnialem dodac ze uwielbiam lizac jajca kolegow oraz bawic sie ich siusiakami, jestem w tym najlepszy. Poza tym lubie tez lizac im 0dbyty oraz jesc kupe znajomych. A wy co emigracyjne osrusy. Wy nie macie takich rozrywek w jukeju. Gnijcie w jukeju swinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak tam z ogółem ale niemcy mi mówili że jestem piękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA34
Niemcy jeszcze śpią ? Kicia niemiecka niedługo wstanie ? Musze podgrzac ryby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaka polka jak ładna to ma jak brzydka to nie xd wy ludzie nie myślicie logicznie xd co ma narodowość do osobistej urody ? Nie każda polka jest piękna albo brzydka sa takie i takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedna tak piękna polke ze rosjanki i szwedki mogą jej buty pastowac ale jedna osoba nie mówi o całej narodowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Polki mają powodzenie ale to wiedzą właśnie tylko Polki ;) kobiety z klasą nie chwalą się ilu mają adoratorów. Dla zakompleksionych panów takie małe wyjaśnienie : adorator nie równa się partner seksualny. Z doświadczenia wiem, że jak kogoś zaloty odrzucam (mam partnera i w większości przypadków nie byłabym zainteresowana nawet jakbym nie miała)to taki adorator z urażonym ego idzie w świat i rozpowiada co ja to z nim nie robiłam. Taaak panowie, to właśnie takie odrzutki robią kobietom taką opinię, więc trzeba na to wszystko patrzeć z przymrużeniem oka. Jakis ciapak opowiada wam ze szczegółami z iloma Polkami co robił? Szanse są takie że został odmowę a potem poszedł naoogladac się p****li żeby potem podbudowac swoje ego jak będzie kolegom opowiadał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 59
To prawda obcokrajowcy myślą że polki to niewolnice ? Wszystko zrobią za nich ? Po sprzątają ,ugotuja wypierza ? Nakryja do stołu ? Kobietą to nie tyko rzecz i służącą co wszystko poda i wypierze ? To człowiek kobietą z krwi i kości która ma swoje zasady i swoje potrzeby ? Która ma wady i zalety i trzeba ja szanować a nie traktować za służącą i przedmiot ? Mężczyzna tez musi prac ,sprzątać i gotować nie tylko kobieta ? Obowiązki dzieli sie na pół ? Takie jest moje zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapaty nie bij
dla ciapatych polka = niewolnica, a jak zabiorą taką do siebie to słuch o niej zaginie, i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, że nikt nie chce Polaków...Fajnie byłoby gdyby to działało w drugą stronę. kobiety traktowalyby Polaków jak niewolników i słuch by o nich zaginął. Eh... Marzenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie jak jesteś ładna to się podobasz a jak nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 1
turkom strasznie polki katolickie się podobają nie grzeszą urodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Zdanie tak poprawne, że aż boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcom się bardzo podobają i Włochom , anglikom też ale oni wola swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki myślą, że mają powodzenie bo jak rozkładają nogi przed cudzoziemcem to on nie odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze Polki podobaja sie poludniowcom tak jak osobom z PL majacym obiektywny gust podobaja sie skandynawki.im bardziej na poludnie tym brzydsze kobiety, wiec PL jest w polowie drogi jesli chodzi o europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki mają powodzenie bo nie sa tak agresywne jak szwedzki albo norwezki które sa zimne jak sopel lodu , uroda to nie wszystko one serca nie mają i to jest ich problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
A czego naiwne panie polskie sie spodziewalyscie ?cudzoziemcom chodzi tylko o sprztaczke i kure domowo i o to zeby sie ladnie w towazystwie reprezentowala !ale jestescie panie tepe katolickie tepe mocno nWet nie wiecie kim jest pan cudzoziemiec niemiecki !dla niego zawsze bedziecie tylko i wylacznie kura domowa do sprzatania i do garow ! Taka jest tradycja niemiecka panie katolickie nie wyrobicie sie na czas to jeszcze lanie dostaniecie od cudzoziemca jak mocno na was ryknie ryk i wrzask i taka sielanka was panie kTolickie czeka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się podobam, ku mojemu zdziwieniu osobom z różnych nacji (mam na myśli Europejczyków, choć i nie tylko), a nie mam słowiańskiego typu urody tylko bardziej południowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:03 No ja tez, ale ja to mam wyebane komu sie podobam i nie podobam :P faceci mnie obrzydzają, wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno się podobają! W Historii naszej Opiekunki możesz przeczytać jak zakochała się i zbudowała szczęśliwy związek w Niemczech www.opiekunki24.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Wszystko zrobi i wszystko po robi !kuchta domowa to sie tak nazywa ! PAnie polskie niektore sa pracowite a niektore nie sa pracowite ! Ja pani niemiecka nie mam na nic czasu mialam miec wolne i jechac do miasta ale okazuje sie ze mam do wekowania inna siora niemiecka bierze sie za pranie ! Ja musze przygotowac przepisy odpoczynek bede miala dopiero o 22 w nocy ! Dopiero odpoczne ! Ja pani niemiecka nie odpoczne bo przyjechali nastepni niemcy ! Wiec co roku mam zrobane wakacje ! Jak co roku !siora inna niemiecka szatkuje marchew !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Ja pani niemiecka dowiedzialam sie strasznej wiadomosci dziewka katolicka napojscila mafionow na mojego kolege ! To na pewno bylo zaplanowane oby chlopak z tego wyszedl jest w ciezkim stanie i to przez kogo przez lafirynde katolicka ? Chlopak chcial wyjsc na prosto a dziewka katolicka tak go wyszykowala ze jeszcxe na niego gagsterow naposcila ! Takie to sa baby od czorta lejdi katolickie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×