Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna-seksuolog

Porady u seksuologa/psychologa

Polecane posty

Do Some Bizzare - na podstawie tego co napisalas...uwazam ze sama lub z pomoca psychologa jestes w stanie sobie poradzic...w moim otoczeniu mam dwie kobiety z podobnym problemem z tym ze jedna ma 24 lata a druga 41 lat..zostalas wychowana w rodzinie w ktorej kldziono nacisk iz mezczyzni sa zli, krzywdza..podswiadomie o tym myslisz...chcesz kochac i byc kochana ale sie boisz...dlatego jak ktos chce sie do ciebie zblizyc to ty go odpychasz by pozostac na bezpiecznej pozycji....nieswiadomie czujesz ze zwiazek zamiast przyjemnosci dostarczy ci bolu, lez ...w takim przekonaniu zostalas chowana....czego naparwde potrzebujesz to zdobycie przekonania..ze zwiazki moga sie co prawda nieudac...ale zawsze mozesz zachowac kontrole nad tym z kim bedziesz chciala przejsc przez zycie i ze zwiazki to przede wszystkim zrodlo..przyjemnosci, milosci i wsparcia...gdy tylko bedziesz starala sie nad nimi pracowac i ulepszac i bedziesz potrafila rozmaiwac i byc szczera z dana osoba..musisz nauczyc sie mowic o swoich obawach...uczuciach...musisz wypracowac w sobie nowe poglady na zycie..ludzi i zwiazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pauli78 - moja droga chetnie bym ci pomogla ale obecnie pracuje za granica..i tu sie jeszcze doksztalcam...ale to czego sie tu ucze chce przekazac wam..aby wam pomoc...prowadze terapie ale nie w Polsce ...z przyjemnoscia bym ci pomogla .nawet zaluje ze jestem daleko...bo cie polubilam..ale jakbys chciala do mnie pisac to pisz:)...tylko jesli moge ci doradzic..to konieczna jest pomoc tam na miejscu w Polsce..w 4 oczy z terapeuta...to musza byc sesje 1 lub 2 godzinne..rozmowy.....i Paulo uwierz mi ze udalo sie wielu dziewczynom ktore chcialy cos zmienic w swoim zyciu, ktore byly przekonane ze chca zmian...i wspolpracowaly z terapeuta...pozdrawiam cie goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chyba zboczona - moja droga najprawdopodobniej potrzebujesz kogos kto sie toba zaoopiekuje, wlasnie w osobach starszych upatrujesz kogos kto bedzie w stanie to zrobic...niedawno znajoma byla na weselu 20 latki z 40 latkiem ktorzy stworzyli udany zwiazek..i milosc do starszego partnera/partneki nie ma nic wspolnego ze zboczeniem...napewno bedzie to wynikalo z jakichs doswiadczen z dziecinstwa...moze kontakty z rodzicami byly skomplikowane..ale na to musisz sobie odpowiedziec sama..pozdrawiam cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pauli 78 - zycze ci powodzenia i bede trzymala za ciebie kciuki jestem zadowolona ze masz odwage sporobowac:) :)chcialabym wiedziec jak sparwy sie dla ciebie uloza...i chetnie podam ci swoj e-mail:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zboczona
dzieki Martyna:-) Może masz racje że to wina kontaktów z rodzicami.. Miałam nikły kontakt z ojcem może tu lezy przyczyna.Cieszę się że wszystko ze mną okey:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martyna
a mnie nie odpowiedziałaś :o terapia praktyczna + wiek + fota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko potwierdzilaś moje podejrzenia:( wychowanie i ciągłe odwoływanie sie do religii,związane z tym wyrzuty sumienia:( Nie jest tak ,ze zaniedbałam kiedyś tam poznawania swojego ciała(masturbacji)) mysle,że wszystkie kobiety to kiedyś robiły bądź robią .Niestety ten okres też mam jakby za sobą ,nie mam takiej potrzeby :o Wizyta u seksuologa oko w oko mnie przeraża ,pomojająć fakt ,ze w moim mieście chyba nie ma:( no finase:( chyba mnie nie stać :o Tez Cię Martyno pozdrawiam ,dziekuję niniejszym za poświecenie uwagi mojemu przypadkowi.Może tu jeszcze zaglądne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nimfy-bez-nog ; sluchaj rozumiem, ze koszty to duze utrudnienie a i wizyta u seskuologa do najlatwiejszych nie nalezy..ale nie mozesz bagatelizowac tej sytuacji...sproboj zorientowac sie czy w twojej okolicy przyjmuje chociaz psycholog ktory ma kontakt z NFZ i opowiedz mu o swoich obawach..nawet jesli nie psycholog to zyczliwa ci osoba...musisz sie podzielic z kims tym co czujesz..a moze w bibliotece znajdziesz tez ksiazki dotyczace tej temtyki..jest wiele osob z takim problemem...ale uwierz mi ze mozesz sie wyzwolic spod takich ograniczen..musisz zaczac analizowac swoje uczcuia, czego chcesz, co ci sie podoba..czego oczekujesz...co ci sparwia trudnosc w kontaktach z chlopcami..zwiazki potrafia dostarczyc wiele przyjemnosci w zyciu...trduno bedzie ci uznac sie za osobe szczesliwa jesli nie bedziesz w stanie stworzyc dobrze funkcjonujacego zwiazku..pamietaj jednak zebys nie robila nic na sile..badz tylko w takim zwiazku do ktorego bedziesz w pelni przekonana....jakbys miala jeszcze jakies pytania to cie zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia121
mam nieregularnie miesiaczke...ostatnio w porywie namietnosci uprawialam sex z chlopakiem bez zabezpieczenia:/czy jest mozliwe zajscie w ciaze skoro nie spuscil sie we mnie a byl to 21 dzien cyklu?dodam ze mam 17lat i ze 1,5tyg wczesniej pekla nam gumka:(-ale wtedy tez od razu wyszedl-bez spuszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta u seksuologa duzo kosztuje i jest ich ogolnie malo.....i nie myslcie sobie ze seskuolog pomaga tylko co do sparw seksu...moglibyscie zajrzec i zapytac...ja pomagam tez w sprawach zwiazkow za dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdzia
czy ktos odpowie na moje pytanie?rzeczywiscie-seksuolog jak z koziej dupy trab!dowiedziec sie tyle mozna ze ho ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam ten problem
Prosze o porade. Nie podnieca mnie juz moj chlopak, ani inni chlopcy, nie interesuje mnie seks. Jestesmy ze soba 5 lat. Nie potrafie sie podnieciec, nic z pieszczot nie sprawia mi przyjemnosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mdzia
ciebie juz na forum widzialam. nie odpowiedzialas na nasze pytanie. zamierzasz urodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrrr
Chcialabym sie dowiedziec czy jest jakis sposob, zeby udowdnic Mezczyznie, ze wspolzylam tylko z Nim . Czy badania ginekologiczne moga cos zdziałac ? Z gory dziekuje za szybka informacje . :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :). pomozcie mi nie wiem juz co robic od 8 lat mam stalego partnera wszystko sie uklada poza jednym tematem nie mam popedu seksualnego i nawet sama nie potrafie doprowadzic sie do orgazmu. powiedzcie co robic i jak to naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna-seksuolog- sorry, ale Ty masz duże problemy ze sobą, te nagminne wielokropki świadczą o tym ewidentnie. Powinnaś to wiedzieć, każdy to wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielokropki? Może i coś tam w tym jest :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Witam, mam taki problem... Kocham Kobiete z ktora mam dwoch pieknych synkow, jestem z nia juz 7 lat, jest to moja zona... Ale nie o to chodzi, problem wyglada nastepujaco, nie potrafie sie oprzec kobietom, mam 5 kochanek, podczas malzenstwa mialem ok 20 przypadkowych stosunkow, nie potrafie sie oprzec... Wiem ze robie kobietom dobrze, zawsze sie staram doprowadzic je do wielu orgazmow, to mi daje przyjemnosc... I zawsze chca potem wiecej a ja nie potrafie odmowic... Chce z tym skonczyc, i nie potrafie sam... Potrzebuje jakiejs pomocy... Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka

W Instytut Terapii Łódź - bardzo dobry seksuolog przyjmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Gość

Czy ten temat dalej żyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

witam was serdecznie:)od dluzszego czasu zagladam na fora...tematyka seksuologii zajmuje sie od dluzszego czasu i pomyslalam, ze moge wam udzielac rad..kazdy przypadek pary czy singla moge rozpatrzec indywidulanie...wiem ze kazdy ma jakies problemy..wiec jak co to zapraszan..prosze tylko o dolkadne okreslnie problemu:)

Witam, mój partner ma ciężki problem polegający na tym, że ciężko mu się naprawdę podniecić, nakręcić na seks, nie ma potrzeby masturbacji, ma 23 lata więc nie powinno być problemu, bo w tym wieku to przecież hormony buzuja niesamowicie. Dodam, że ciężko pracuje wiec biorę pod uwagę zmęczenie, ale mam przyjaciółkę której facet też ciężko pracuje, a nie ma z nim takich problemów. Naprawdę nie wiem już co robić.. Proszę o jakieś sensowne rady /porady, bo ostatnią deska ratunku będzie seksuolog. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka91

Mam pytanie... Mój facet nie chce abym dotykała jego penisa.. Próbowałam z nim o tym rozmawiać ale uparcie nie chce podać mi powodu. Jesteśmy razem od około roku i na początku wszystko było ok a teraz mówi że seks jak najbardziej, ale dotykanie go tam nie. Pytałam czy to może ja robię coś źle ale nic.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wieku siedmiu lat przeszedłem operację wycięcia guza z głowy w wyniku której, jestem niepełnosprawny ruchowo. W tej sytuacji i przynajmniej w moim przypadku, niemożliwym stało się znalezienie dziewczyny. Do dziś minęły 22 lata i nadal nie mam dziewczyny. Wzrastające we mnie napięcie seksualne powoduje u mnie wahania nastroju itp. Mówiąc krótko, to jest złe dla mnie i dla mojego zdrowia. Czy możesz mi jakoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×