Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniiiiaaaaa

Pierwsza wizyta u ginekologa..

Polecane posty

Gość Aniiiiaaaaa

Dziewczyny pomóżcie dzisiaj po raz pierwszy ide do ginekologa mam 27 lat i dopiero teraz sie zdecydowałam ,jest mi tak wstyd przed sama soba przede wszystkim.Mam takiego stresz,ze szok ,prosze poradzcie mi jak mam sie zachowac,zeby nie pasc ze stresu ,boje sie tego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tylko trafisz na ludzkiego lekarza, to nie masz się czego obawiać :-) wiem, że łatwo się pisze, ale zapewniam Cię, że nie taki diabeł straszny jak go malują :-) Ten lekarz to z polecenia czy idziesz w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiiaaaaa
ide w ciemno do mojej przychodni ,kurcze ale mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam 27 lat
Aniiiiaaaaa -- też mam 27 lat i jeszcze nie byłam u gin., jetsem umowiona w nastepnym tygodniu, a już sie boje :( Nawet dzis w nocy snila mi się ta wizyta :( Prosze jak beidzesz juz po wizycie, napisz ajk lekarz zareagowal. Idziesz, bo masz jakies problemy, czy poprostu uwazasz ze trzeba się przebadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka ko ko ko
A jestes dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiiiia
hej,nie mam zadnych problemow (mam nadzieje) tylko musle ,ze juz najwyzszy czas ,strasznie sie boje,tego jak mam sie rozebrac ,kurcze nawet nie wiem czy bede umiala usiasc na ten fotel :( badania tym wziernikiem i w ogole bolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiiiia
ehhh jak ja to przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
najlepiej ubierz spódnice lub dłuższą bluzkę za pupę wtedy tylko podwiniesz ją do góry jak już będziesz na fotelu. osobiscie wole chodzic do ginekologa niz do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiiiia
Tez myslalam o spodnicy ,jak sie zapisywalam w poniedzialek to był upal a teraz :( pada ,pada jak na zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile trwa takie badanie
i czy lekarz mowi kobiecie Prosze sie teraz rozebrac?? i od razu sie siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annniiiaaa
musze sie uspokoic,bo nerwy tu nic nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
ja zawsze zakładam tunike to taka dłuzsza bluzka bo u mojego gin trzeba sie rozebrac w toalecie i przejsc przez caly gabinet do fotela wiec z golym tylkiem paradowac nie lubie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annniiiaaa
Tez tak musze zrobic :)ehhh hmmm a powiedz mi tez ile trwa badanie ??tym wziernikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
wziernikiem chyba nawet nie pełna minuta, jak juz włozy to spoko samo wkładanie moze nie jest przyjemne bo wziernik zimny ale nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annniiiaaa
aannggeellaa !!!! naprade troche mnie uspkoilas,Dziękuję Ci za to!!! Kurcze stara bab ze mnie ,a tak sie boję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, dołączam się do słów angeli - badanie nic a nic nie boli :-) przekonasz się, że Twój strach był niepotrzebny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annniiiaaa
Jeszcze raz dziękuje , mysle ,ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
ja miałam 23 lata jak byłam pierwszy raz więc też niezbyt wczesnie. życzę powodzenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annniiiaaa
Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka_26
Proponuję Ci iść do faceta. Wiem, ze to dla osoby, która nigdy nie była u gnekologa to jeszcze gorsze przezycie niż iść do kobiety ale zauważyłam, ze mężczyźni przy badaniu sa o wiele bardziej delikatni. Ja od roku chodze do faceta i nie mogę powiedzieć złego słowa o nim, bo zawsze jest dośc wesoło i na luzie. Mój narzeczony, który chodzi ze mną i czeka na korytarzu, dziwi się jak można sobie żartować leżąc na fotelu z gołym tyłkiem :) jeśli trafi się na dobrego lekarza z odpowiednim podejściem, taka wizyta nie musi być nieprzyjemna. Zawsze jak wchodze do gabinetu, to mój lekarz się pyta czy wreszcie jestem w ciązy i dlaczego się ociągam :) grunt to nie poddawać się stresowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannggeellaa
to prawda też chodzę do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annniiiaaa
Wiem ,wiem ,ale niestety ten strach mnie paraliżuje !!!! Chciałabym mie juz to za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma SIE CZEGO BAC
dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bungola
MOze to dziwnie brzmi, ale urodzilam 2 dzieci, i teraz nagle tez boję sie isc do gina, miałam przeboje po porodzie , leczylam nadzerke, pare lat nie bylam a wypadaloby isc do kontroli... a te strach, ze cos mi wykryje...straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiiiiaaa
Nie ma co ukryc,ze tez sie boje ,ze cos wykryje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
Aniu nie obawiaj się lekarza że coś wykryje. Owszem może się tak zdarzyć lecz ważniejsze jest żeby się o tym dowiedzieć i leczyć jak najwcześniej mozna. Chowanie głowy w piasek ze strachu przed ewentualną chorobą nic nie da -to że o czymś nie wiesz to nie znaczy że tego nie ma. Rozumiem twój strach, ale zapewniam cię naprawdę taka wizyta to nic strasznego. Ja też sie bałam tej wizyty ogromnie a teraz chodzę do ginekologa z przyjemnością. A bardziej obawiam się wizyty u dentysty -bo tam naprawdę moze boleć. Fachowy ginekolog nie sprawi ci bólu napewno. Porozmawiaj z nim szczerze i bez ukrywania tego że to jest dopiero twoja pierwsza wizyta. Nie martw się napewno będzie w porządku i nie będzie ci robił wyrzutów. Ta wizyta to tylko tak strasznie wyglada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się będzie OK
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
A co do wstydu przed lekarzem to jakoś o dziwo go nie czuję. Badanie to dla mnie normalna rzecz i myślę że tak właśnie musisz do tego podejść. To wszystko jest dla twojego dobra. Zobaczysz jak ci się humor poprawi gdy już będzie po wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniiiiiaaa
Dziękuje WAm:) na pewno bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×