Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spania

ENDERMOLOGIA - może jednak jest ktoś po?????????

Polecane posty

Gość spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xstarx
ja tez chciala bym sie na to wybrac ale nie wiem czy warto.wiem ze duzo dziewczyn chodzilo na to po lipolizie iniekcyjnej,tez sie nad nia zastanawiam ale troche za drogo,na jeden zabieg bym sie zdecydowala ale gdyby nie bylo po nim efektu to lipa bo na nastepne mnie nie stac,wiec obstaje przy endermologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama jest prawie
chodzi na te zabiegi... jakos nie wyszczuplała od tego ale stwierdziła ze celulit sie robi mniejszy... jest po 15 zabiegach a chyba do wykorzystania 5 zabiegów koszr 1800 zł w poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YDW
Mialam serie 24 zabiegow. Endermologia jest skuteczna jesli chodzi sie na zabiegi regularnie, przynajmniej raz w tygodniu, lepiej nawet dwa. Skora jest rzeczywiscie gladka przez jakies 2-3 dni. Efekty oczywiscie przestaja byc widoczne z chwila zaprzestania zabiegow. Na pojedyncze zabiegi szkoda kasy, rezultatow z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja robiłam
Robiłam endermologie LPG razem z zabiegami mezoterapii bezigłowej. Jestem zadowolona z ogólnego efektu, chociaż myśle że cellulit zniknął i schudłam dzięki mezaoterapii, bo podają skondensowane środki, a endermologia to taki pomocniczy masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Z
Polecam endermologie LPG tylko oryginalną bo dużo jest w gabinetach kosmetycznych różnego rodzaju "podróbek" a one jak wiadomo nie działają tak jak oryginalna endermologia. Ja chodzę przez okrągły rok na taki zabieg i efekty są zaskakujące! Podaję link do gabinetu w którym to wykonuję www.akademiaurody.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziab_23
Witam! Jestem po 10 zabigach endermologii i widzę piorunujące efekty. Przede wszystkim cellulit na udach po prostu zniknął. Teraz chodzę sobie raz w miesiącu dla podtrzymania efektu. Serdecznie polecam. Ja korzystam z zabiegów w Studio Urody Glamshine, podaję linka do ich stronki www.glamshine.pl, teraz maja fajna promocję- za 6 zabiegów płacisz 500 zł , dostajesz kombinezon gratis oraz dodatkowo do wykorzystania jeden zabieg na cellulit za pomocą prądów. Naprawde warto. Ja odwiedziłam ten salon z czystej ciekawości, a teraz odwidzam go regularnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amacc
Witam,jestem zdecydowana na zabieg endermologii,ale nie wiem jak poznać,czy w danym gabinecie są oryginalne urządzenia.może ktoś mi podpowie jak to sprawdzić.dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roozyczka
Działa działa! jestem już po paru seriach zabiegów. Trzeba je co jakiś czas powtarzać. Latwo znaleźć w Warszawie, dużo gabinetów to robi. Teraz wracam do biomedyki bo maja zniżki w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxxxxc
dziala siwetnie bylam juz pare razy w Denique, jak masz jakeis pytani apisz - marta81rr@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z endermologi i jestem bardzo zadowolona..:) zmniejsza się cellulit, sylwetka znacznie się poprawiła... polecam Instytut Pięknego Ciała w Koszalinie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 zabiegow za 490zl
Pakiet 10 zabiegów endermologii w Studio ZenSpa. Pozbądź się centymetrów i pomarańczowej skórki z 51% rabatem! Zamiast 990 zł zapłacisz jedyne 490 zł. http://www.fastdeal.pl/fd/3949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg Instytucie Miejska Farma Piękności www.mfp24.pl wykonywany jest najnowocześniejszym urządzeniem dostępnym na rynku, oryginalną Endermologią LPG Cellu M6 Keymodule II. Najskuteczniejsza i jedna z najbardziej przyjemnych metod modelowania sylwetki. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez dwie obracające się rolki. Program masażu jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Pacjentki. Skuteczność Endermologii została potwierdzona przez wiele ośrodków badawczych z całego świata. Masaż z wykorzystaniem Endermologii działa podobnie jak drenaż limfatyczny. Umożliwia oczyszczenie organizmu z zalegających w nim toksyn i nadmiaru płynów, rozkłada tłuszcze jednocześnie pobudzając syntezę kolagenu. Dzięki temu zabieg szczególnie polecany jest również dla kobiet w ciąży, chcących poprawić zarówno swoje samopoczucie jak i kondycję skóry. Aby uzyskać zamierzone efekty tj. poprawa jędrności skóry, znaczne zmniejszenie cellulitu, redukcję zastojów limfatycznych i utratę w obwodach zalecana jest seria zabiegów (minimum 14). Zabieg endermologii trwa 35 min i wykonywany jest w specjalnym kostiumie, który chroni skórę przed urazami mechanicznymi. Ja polecam osobiście - bo sprawdziłam !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem po ani przed, ale interesuję się ogólnie tą tematyką i wiem, że ta metoda daje niezłe i widoczne rezultaty. Na stronie Studia Laser możesz obejrzeć sobie nawet zdjęcia kobiet przed i po zabiegu i poczytać sporo informacji na temat tego jak wygląda sam zabieg. W tym studiu jeślio chodzi o tego typu zabiegi to wiem, że ludzie polecają i pod względem wsparcia merytorycznego również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rf;e]ew
przeciwskazaniem sa naczynka na nogach, a większośc kobiet je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię.http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koroloka
wizyty na zabiegach endermologii miałam w centrum kosmetyki morskiej na wrocławkiej i mogę polecić. Jak bywacie w poblizu to zajrzyjcie i porozmawiajcie o zabiegach z p. moniką, która się tym zajmuje w tym salonie i wszystkiego sie dowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola0311
Ja jestem po 10 zabiegach endermologii i z czystym sercem mogę ten zabieg polecić!! Mój celulit jest minimalny :) a skóra niesamowicie gładka :D Dodatkowo, żeby wzmocnić efekty przestałam jeść słodycze i piję dużo wody. Tylko dziewczyny musicie iść do masażystki, która ma o tym pojęcie, bo w innym wypadku może Wam rozciągnąć skórę!! Ja osobiście chodzę do Instytutu CosmeticDerm w Poznaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70koko70
Witam, nie trzeba teraz robić aż 15 zabiegów, jest w Warszawie ednermologia LPG najnowszy model gdzie po 5 zabiegach ma się takie efekty jak kiedyś po 20 zab. To totalna nowość, a efekty są niesamowite. Chodziłam i sprawdziłam, szukajcie na białołęce. Jeśli będziecie zainteresowane podam adres ale nie chcę zarzutów, że ktoś coś reklamuje...:) Jeśli jest ktoś szuka czegoś co jest najlepsze to może znaleźć, trzeba chcieć, ja chciałam i znalazłam bo wiedziałam czego szukam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya78
70kolo70 mogłabyś podac jednak nazwę salonu. Szukam dobrego gabinetu na Białołęce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetto
ja obecnie chodze na endermologie. jestem po pierwszym zabiegu, jutro kolejny. bede mial 10 zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka_88
Ja właśnie rozpoczęłam serię zabiegów w salonie na Woli, za serię 10 zabiegów płacę 899zł bo mają teraz promocję. Zapisałam się bo już chodziłam na te zabiegi i byłam bardzo zadowolona ale ostatnio się zaniedbałam i niestety przed latem trzeba troszkę o siebie zadbać.. gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka69
Ja mam za sobą zabiegi endermologii i jestem bardzo zadowolona, to co było dla mnie najwiekszą bolączka teraz zaliczam do przeszłości :D mniejszy obwód w pasie o 7 cm, czyli efekt zamierzony :D Polecam Wam Centrum Urody i Fitnessu w Poznaniu :) teraz chodze tam na fitness i utrzymuje formę :) jesli na zabiegi i fitness to tylko tam!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się obiema rękami pod wypowiedzią ewelinki69!!! Również chodziłam na zabiegi endermologii do Centrum Urody i Fitnessu w Poznaniu i jestem baaardzo zadowolona :) W ciąży sporo przytyłam, a po urodzeniu dziecka długo nie mogła wrócić do wcześniejszej formy. Zaczęłam regularnie chodzić na fitness i korzystać z siłownie (oczywiście z Centrum Urody i Fitnessu ;) ) udało mi się zrzucić trochę zbędnych kilogramów, ale to nadal nie było to. Wykupiła sobie pakiet 12 zabiegów endermologii i po wykonaniu serii zabiegów wiem, że był to strzał w dziesiątkę!!! Celullit znacznie się zredukował, skóra jest bardziej gładka i jędrna, no i ubyło mi kilka centymetrów w obwodzie ;) Z czystym sumieniem mogę polecieć wszytkom zabiegi endermologii w Centrum Urody i Fitnessu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowia
ze reklama dzwignia handlu hehhhee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiii
z endermologii korzystam co roku zwykle 20 zabiegów dwa razy w tygodniu widzę efekty oczywiście dodatkowo dieta. Ogólnie warto zwrócić uwagę na jakim sprzęcie pracują gabinety. Polecam firmę LPG. Kiedyś korzystałam z usług gabienetu na Zabińcu w Krakowie, później w krokusie na ul.Bora Komorowskiego, obecnie uczęszczam do estetica na sławkowskiej wykonuje tu zabiegi zamiennie endermologia lub tri active najważniejsza systematyczność 2 razy w tygodniu zabieg i 2 razy finess + dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korasola
Witam Jestem po 15 zabiegach w CS Moon w Rzeszowie. Efekt mega, talia 5 cm mniej, biodra 7 cm mniej, cellulitu brak. Salon ma świetną kosmetyczkę, która indywidualnie dobiera program. Urządzenie jest oryginalne LPG KMI2, nikt w Rzeszowie nie dysponuje takim samym. Koszt 15 zabiegów 1200 zł. podaję link do strony internetowej: www.csmoon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×