Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spania

ENDERMOLOGIA - może jednak jest ktoś po?????????

Polecane posty

Gość gość
Ja po bance chinskiej mialam popekane naczynka na udach, wiec wole endermologie. Mialam 4 zabiegi endermologii + 3 zabiegi mezoterapii iglowej na cellulit na udach i posladkach i naprawde rewelacja. Zero cellulitu. Jednak po 8 miesiacach cellulit powrocil i znow kolejna seria zabiegow i tez jest bardzo dobrze. A znacie jakis dobry gabinet w Krakowie gdzie wykonuja endermologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka987
Wykupiłam dwa pakiety w gabinecie dermedic www.dermedic.eu wtedy była promocja i zapłaciłam 1100zł za pakiet :) Jak na najnowszy sprzęt to sie mega opłaca! NAPRAWDE GABINET GODNY POLECENIA! :) nie pójdę już nigdzie indziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcellulitowa
Ja wykonuję teraz endermologie LPG w Toruniu w Beauty Medica na Katarzyny jestem po11 zabiegach mam jeszcz wykupione 4.Widze roznice w ciuchach jest troche luzniej .Ale skórę mam super jeszcze troche mam cellulit ale widze znaczną różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla198
W zeszłym roku chodziłam na endermologie w Toruniu w Beauty Medica i byłam bardzo zadowolona uda mi wysmuklały trochę ale cellulit się zmniejszył prawie całkowicie teraz chodzę na zabiegi Icoon też w Beauty Medica w Toruniu ponieważ mają i jedno i drugie jestem po 5 zabiegu moim zdaniem efekty są porównywalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia777
Tak jak pisałam wcześniej, jestem z warszawy i tutaj mogę polecić Instytut New Look w samym centrum przy metrze Świętokrzyska www.instytut-urody.com Ja wykupiłam pakiet 12 zabiegów endermologie w promocji za 999zł, teraz nie ma promocji, ale pewnie można poprosic o jakiś rabat. Oni zawsze maja promocje poza sezonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenazag
Jeżeli chodzi o zabieg endermologii to zdecydowanie polecam salon Extravaganza Wy-SPA Urody w Warszawie. Poszłam na pierwszy zabieg z polecenie koleżanki i byłam bardzo zadowolona, dlatego też zdecydowałam się na kontynuację. Mam za sobą 15 takich zabiegów i widzę wyraźną poprawę kondycji mojej skóry - jest widocznie gładsza i bardziej sprężysta. Efekty zauważyłam nie tylko ja... :) Polecam i pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam w fittherapy.pl. Jestem bardzo zadowolona z ceny, jakości usługi i efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeresaŚmie
Ja również miałam okazje korzystać z endermologie, tylko, że w sanoku. ale efekt mnie zaskoczył. dostałam voucher od kolezanki w prezencie do kliniki http://dermadent.pl/oferta/kosmetologia-ciala/endermotherapie a że nie wiedziałam co wybrać, to umówiłam się na spotkanie i Panie stamtąd mi zaproponowały, ze może endermologie, bo miałam taką paskuda bliznę. I moge śmiało powiedziec, że efekt był naprawdę wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda14
j polecam angel factory, tam co miesiac sa rozne promocje i na pewno kazdy znajdzie cos dla siebie. ja np. na black friday kupilam w weekend 15 zabiegow i za kazdy zaplacilam tylko 70zl! polecam zagladac na strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola83
Od 3 lat na wiosnę robię sobie endermologie. W tym roku zachęcona bardzo merytoryczną i ciekawą stroną w pełni wyjaśniającą działanie tego zabiegu na organizm udałam się do salonu Axis w Poznaniu. Wykonywane tam zabiegi są bardzo intensywne niczym 3 razem wzięte w poprzednim miejscu. Co więcej po pierwszym zabiegu powiedziano mi co dokładnie jadam, ile piję i czy coś ćwiczyłam- SZOK! Zabiegi wykonuje kobieta i facet mają inne techniki jakby wzajemnie się uzupełniające, być możne to świadoma strategia. Jak mi powiedziano istotą endermologii nie jest czas zabiegu , ale jego intensywność. I o tym dokładnie w Axisie się przekonałam. Zabiegi mało intensywne mogą trwać dłużej, ale po co mi mizianie, miziać możne mnie mąż:) i to darmo! Osoba wykonująca zabieg porostu po zabiegu była spocona i zmęczona, w ich zabiegi wkładają dużo siły z uwagi na spore zassanie. Podobno są salony gdzie te zabiegi robi się na siedząco, tego sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 2 seriach zabiegów endermologii najnowszym urządzeniem o nazwie Alliance. Byłam bardzo zadowolona z samopoczucia jak i wyglądu dopóki zabiegi robiłam, lecz gdy przestałam skóra stała się rzadka i luźna. Jestem szczupła mam 167cm/52kg, a teraz mam wrażenie jakbym miała efekt jojo, a cellulitu 5x więcej. Na dzień dzisiejszy oceniam zabiegi jako stratę pieniędzy, ponieważ jest to zabieg wiążący i jak już się zacznie to trzeba po prostu go wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julo w Toruniu od jakiegoś czasu dziala nowy gabinet endermologia.torun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermologia to wcale nie jest zabieg wiążący, to zabieg wyzwalający, on wyzwala tłuste dpska od ciężkiej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 27
Nie mam nadwagi, nie jem śmieciowego jedzenia, od czasu do czasu ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Stosowałam różne kremy wyszczuplające, domowe masażery- i nic. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=ca88er0pdio Polecam. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewix 24
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i porównano tam wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać jaka depilacja wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felka33
Bardzo skuteczny zabieg. Natomiast warto mieć świadomość, że do najprzyjemniejszych nie należy. Szczególnie bolesny jest w tych miejscach, gdzie cellulit jest najbardziej widoczny. Z czasem boli coraz mniej. Jest też endermologia alliance (na przykład w estetica na sławkowskiej) , która jest zabiegiem trzykrotnie silniejszym i bezbolesnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam z zabiegów enermologii alliance miesiąc przed urlopem łącznie 10 zabiegów zrobiłam. Chciałam zobaczyć czy faktycznie moje ciało będzie bardziej jędrne i pozbawione cellulitu. Okazało się, że tak. Jestem bardzo zadowolona i uważam, że to były dobrze wydane pieniądze. Zabiegi robiłam w Laser Delux w Toruniu https://www.laserdelux.pl/torun/endermologia-modelowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wolę zabiegi Vela Shape, może i są bardziej bolesne ale przynajmniej silne i o wiele skuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja endermologię stosowałam jedynie przy redukcji cellulitu i tutaj efekty były bardzo dobre. Różnica jest widoczna. Mogę polecić Ci salon Kosmetyka ID - ja tam właśnie wykonywałam ten zabieg i jestem bardzo zadowolona. Mają komfortowe gabinety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naTALIAA88
mi wystarczyła seria 5 zabiegów i w końcu pozbyłam się tych nieszczęsnych nierówności! Dużo ćwiczę, ale mój cellulit był uparty w okolicach ud.. zabiegi w klinice cosmetologica zostały przeprowadzone w atmosferze profesjonalnej ale przyjemnie domowej ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot

Ja już po 3 zabiegach endermologii miałam super efekty 😉 chodze do Estetyka Day Spa w Piasecznie i jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola35

Endermologia Aliance to najlepszy sposób modelowania sylwetki jaki udało mi się poznać! Zlikwidowałam cellulit, moja skóra jest teraz pozbawiona pomarańczowej skórki, gładka i delikatna ❤️ Bardzo sobię ją chwalę i szczerze polecam! https://www.laserdelux.pl/lodz/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszne są te stroje

Lipomassage_Beauty_medica.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×