Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spania

ENDERMOLOGIA - może jednak jest ktoś po?????????

Polecane posty

Gość Kosmetolog17
Aby zabiegi Endermologii były skuteczne, trzeba również pomyśleć o diecie i regularnych ćiwczeniach. Zabiegi poprawiają kondycję skóry oraz tkanki podskórnej, zminiejszając tym samamy lipodystrofię, obrzęki. Odpływ limfy jest lepszy a skóra bardziej odżywiona, skłonna do regeneracji. Efekty są naprawdę rewelacyjne i warto pomyśleć o tej metodzie zanim pójdzie się na stół operacyjny w celu pozbycia się nadmiaru tkanki podskórnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownia Wdzięku i Urody
Teraz Endermologia w promocyjnej cenie 990 zł za 10 zabiegów. Zapraszamy do Pracowni Wdzięku i Urody w Rzeszowie. Jesteśmy najdłużej działającym salonem w Rzeszowie wykonującym zabiegi Endermologie® Lipomassage™ i mamy największe doświadczenie. Zapraszamy! Pracownia Wdzięku i Urody, al. Piłsudskiego 27, Rzeszów http://www.pracowniawdzieku.pl/endermologia.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownia Wdzięku i Urody
Teraz Endermologia w promocyjnej cenie 990 zł za 10 zabiegów. Zapraszamy do Pracowni Wdzięku i Urody w Rzeszowie. Jesteśmy najdłużej działającym salonem w Rzeszowie wykonującym zabiegi Endermologie® Lipomassage™ i mamy największe doświadczenie. Zapraszamy! Pracownia Wdzięku i Urody, al. Piłsudskiego 27, Rzeszów http://www.pracowniawdzieku.pl/endermologia.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsze genialne wieści mam dla wszystkich zwolenniczek endermologii LPG. Od kilku tygodni pojawiło się nowe urządzenie oryginalnej endermologii LPG i nazywa się ENDERMOLAB. To jest pierwsza endermologia medyczna a nie kosmetyczna!!! Jest mocniejsza i są też zabiegi na twarz. Byłam już na 5 zabiegach tej nowej a wcześniej chodziłam na tą kosmet. - jest duża różnica. Ja też zaczęłam od innego zabiegu bo wiemy wszystkie że endermologia jest super ale w połączeniu z innymi zabiegami. U mnie główny problem to cellulit więc zaczęłam od fali akustycznej - też hit i też medyczna, a teraz endermologia. Efekty są super i jeszcze 2 cm mniej, na razie bo przede mną reszta zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia a w jakim mieście robisz te zabiegi? No i podstawowe pytanie to ile trzeba ich kupić żeby uzyskać zadowalające efekty, orientujesz się? Ja też mam straszny cellulit głównie na udach i nie mam już pomysłu jak się go pozbyć bo domowych sposobów próbowałam już chyba wszystkich!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermolab jest w imageendo na ul. Modlińskiej w forcie piontek. Swietna obsluga i efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermolab w Warszawie przy ul.Modlinskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truuuskawka
Jak najbardziej podzielam zdanie koleżanki że bardzo wazny jest sprzet i technika wykonania zabiegu. Oryginalna endermologia LPG moim zdaniem gwarantuje najlepsze efekty. mają oni mase przeprowadzonych badań na temat skuteczności-bardzo duzo czytalam na ten temat zanim zdecydowałam się pojś na ową endermologie. jestem po serii 20 zabiegów, obecnie chodze na zabiegi podtrzymujące... średnio raz w tyg, do kliniki beautymed. podaje link, dla tych którzy czasem mają problem ze znalezieniem fajnego mniejsca http://beautymed.com.pl/ ps. listę miejsc, gdzie mają oryginalną endermologie znajdziecie na stronce LPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endermolab moje drogie jest już od wielu, wielu miesięcy. Jest to nazwa LPG, która różni się nie bebechami w środku lecz wyglądem na zewnątrz, zajmuje mniej miejsca w gabinecie bo jest schowane pod łóżko zabiegowe. Wiodącymi protokołami na ciało ( mowa na forum o cellulicie) to Lipomassage, jak we wszystkich nowoczesnych endermologiach LPG. Reszta zależy od doświadczenia. Najlepiej szukać na swoim terenie salonu z wieloletnim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endermologia to HISTORIA
ten zabieg należy do prehistorii, robiłam go 10 lat temu, teraz sa na rynku o wiele skuteczniejsze zabiegi poczytajcie o VelaSmooth albo VelaShape, tam są spektakularne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdura, zmam się na technologiach i piszę z czystym sumieniem, że mimo wszystko endermologia jest nadal najlepsza. Fale radiowe czy ultradzwieki nie poradzą sobie tak dobrze. Zresztą fale sa przeznaczone głównie to naprawy rozciągniętego kolagenu wiec to jest na inny problem. Najbardziej mnie martwią ultradźwięki jakie mają negatywny wpływ na organizm, o tym się nie pisze ale lekarze z medycyny estetycznej pokątnie sie przyznają, że to najzdrowszy sposób poprawę wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj to chyba nie znasz się na technologiach, skoro piszesz takie posty z "czystym sumieniem"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę się wtrącić bo jestem osobą po endermologii na maszynie LPG starej i tej najnowszej czyli endermolabie i jest kolosalna różnica - to nie jest zmiana zewnętrzna ale też mocy maszyny i maszyna jest dużo większa od poprzedniej. A efekty widać już po drugim zabiegu i byłam zadowolona. Jedyna wada to trzeba powtarzać ale zdaję sobie sprawę, że skóra się starzeje i nic nie ma się na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CS Moon Rzeszów
Serdecznie zapraszamy na zabiegi endermologii do salonu CS MOON w Rzeszowie. Cena 800 zł za 10 zabiegów + kostium gratis. Zabiegi wykonujemy na urządzeniu Endermologia LPG Cellu M6 Keymodule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownia Wdzięku i Urody
Teraz Endermologia w promocyjnej cenie 890 zł za 10 zabiegów + kostium. Zapraszamy do Pracowni Wdzięku i Urody w Rzeszowie. Jesteśmy najdłużej działającym salonem w Rzeszowie wykonującym zabiegi Endermologie® Lipomassage™ i mamy największe doświadczenie. Zapraszamy! Pracownia Wdzięku i Urody, al. Piłsudskiego 27, Rzeszów, tel. 692-468-296 http://www.pracowniawdzieku.pl/endermologia.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Poznań
W endermologii najważniejsze jest doświadczenie i wiedza. Byłam w dwóch gabinetach i mam porównanie. Tam gdzie robiła mi kosmetyczka na co dzień robiąca tipsy zabiegi były porażką, bez żadnego zaangażowania zassania i efektów. Wcześniej byłam w salonie z 10 letnim doświadczeniem i to był dzień do nocy, duża otwartość i fachowa pomoc dla moich estetycznych problemów i oczywiście inna skuteczniejsza technika zabiegów. Miałam wrażenie, że jeden zabieg był tyle wart co 10 zabiegów pseudo fachowca - kosmetyczki. Chciałam skorzystać z promocji i tak właśnie dałam się nabrać! Nie chcę być posądzana o reklamę, ale jeżeli któraś by chciała namiary salonu to proszę o kontakt. Pozdrawiam Iwona Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne doświadczenie co p. Iwona z tą różnicą, że u mnie wykonywała zabieg fryzjerka, bo de facto był to zakład fryzjerski, Gdy o coś ją pytałam na temat endermologii to spotykałam się z brakiem kompetencji i opryskliwością i fochami typu jak pani mówi to nie mogę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownia Wdzięku i Urody
"Pieczarko" endermologia jest wbrew pozorom trudnym zabiegiem, trzeba mieć spore doświadczenie i wiedzę w tym temacie. Rzeczywiście skórę można rozciągnąć, jeśli ktoś kto wykonuje zabiegi się na tym nie zna ale jeśli piszesz że pod koniec serii to może również oznaczać, że miałaś nadmiar wody i gdy zeszła to skóra się robi bardziej wiotka. W przypadku gdy ktoś ma nadmiar wody w organizmie (jeśli ktoś się zna to widzi to na pierwszy rzut oka ) zaleca się większą ilość zabiegów niż 1 seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaz
Racja potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam 2 lata temu endermologie, tak jak zalecili seria 10 zabiegów. szczerze? żadna rewelacja, spodziewalam się spektakularnych efektów. no może troszke lekka poprawa stanu skóry, Dodam, że nie jestem otyła z wielkim celulitem i jestem konsekwentna w diecie i ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra00
Korzystał ktoś z żelazka antycellulitowego? Czytałam opinie że jest lepsze niż endermologia. Zastanawiam się miedzy endermologią a żelazkiem. Lato się zbliża i pora zrobić coś ze swoją pomarańczką na nogach...:| Trzeba i w jednym i drugim co najmniej 10 zabiegów zrobić, a w Zoe w Rzeszowie znalazłam jeden zabieg za 80zł, więc i tak taniej niż endermologia w innych salonach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam serię 20 zabiegów w ubiegłym roku (1700zł w Medeście) i ciągle jestem zadowolona, bo cellulit nie wraca - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga779
Ja robiłam to żelazko w Rzeszowie, uda i pośladki, zrobiłam serie 10 zabiegów i faktycznie na początku ten cellulit wychodził do góry i przy pierwszych zabiegach nie wyglądało to dobrze, ale po skończonej serii nogi były dużo lepsze i teraz już tylko robię jeden zabieg w miesiącu na podtrzymanie efektu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkakot
ja wykonywalam zabiegi endermologii ale na twarz! to sie chyba nazywa endermolift. Jestem zachwycona efektami po serii 10 zabiegow. Skora jest jedrna, taka jakby bardziej gesta i do tego sie wygladzila. Zabieg bardzo relaksujacy, po ciezkim dniu idealny. Wykonywalam go u dr krzysztofa mirackiego w klinice w warszawie i z czystym sercem moge ja polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuc na luz kobito, w kilku watkach naspamowalas identyczny tekst .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc laski ! Jestem po 6 zabiegu endermologi, jeszcze 9 przedemna ufff Jak juz wczesniej w innym watku pisalam mam cellulit na udach i niechciany tluszczyk miedzy udami... ;( Poszlam na zabieg endermologi we Wroclawiu w pewnym fajnym gabineciuku ;) Powiem Wam szczerze, ze widze efekt juz po tych 6 zabiegach ;) Mam mniej widoczny cellulit z tylu ud i 2,5cm mniej w obwodzie na najgrubszej czesci ud ;) Jeszcze 9 zabiegow i czuje, ze bede laska w te wakacje ! ;) A gabinecik w ktorym bardzo mi sie podobala obsluga tej maszyny to - przesle wam linka bo mam na ulotce akurat mstudio.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepny gabinet bez klienteli :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy ktoś może polecić sprawdzony gabinet endermologii we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co ta cała endermologia? Ten sam efekt a może nawet lepszy jest po masażach bańką chińską. Znam salony, gdzie nieprzygotowany personel źle dobiera parametry endermologii i panie zamiast ujędrnić ciało mają jeszcze batdziej zwiotczałe. Wolę sprawdzone salony, gdzie wykonują masaż wyszczuplająco-antycellulitowy z elementami bańki chińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×