Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Cześć ! 🖐️ Właśnie wróciłam do domu.... Buzialki wielkie przesyłam wszystkim... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Odpoczne (!) poczytam i popisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEnnnnnnnnndddddddddoooooooooooooooo;-) moja \"współokatorko\";-) witam!!! ❤️❤️ 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan... jak choc troszke lepiej to juz dla Ciebie tez ciut mniejsze obciązenie dla psyche 😘 bedziemy czekac i trzymac za wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Od 6 nie spie. Ale sie w tym szpitalu nauczyłam wcześnie wstawać.... :-D Zrobiłam śniadanko sobie i G. Ale radocha !!!! W szpitalu dostałam zwolnienie od pracy zawodowej do 14 września. Będę mieć jeszcze dłuższe wakacje :-) Pojadę zawieźć je do szkoły. Zobaczę LUDZI.... Z zaleceń to mam na siebie uważać (wysiłkowo) i stosować diete wątrobową ... :-P wiem co moge a czego nie... (jeść oczywiście..) - TEŻ... We wtorek do kontroli, nie wiem czemu tak wcześnie, ale może sie boją, że sobie rozwalę te cudna hafciki na moim brzuszku ... A ile mi tam żółci upusścili........... Normalnie z 5 litrów. Co to się człowiekowi z tej zazdrości i zawiści naulewa !!! Tymczasem - Po - zdrówka ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Endo...och zawistny czlowieku!! jakbys tak nie zazdroscila...bysmy sie spotkaly! a tak co? he?..az sie doktory tym upuszczaniem musialy zajac! :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie upal! NARESZCIE !!!!!:D:D:D kupilam sliczny, stylowy malutki naroznik-witrynke...z mysla o kawiarni...taki klimacik...za cale 10F! czyli jakies 55zl :D:D troche trzeba go bedzie reanimowac ale co tam ! co to dla mnie teraz sie zastanawiam jak to dowiezc do domu...hm...jest wysoki...a moj golfik nie bardzo...;) Savan, blizniaczko moja ulubiona... jak w domku? pielegnuj mi tam mezulka! ..oni lubia byc glaskani...podziwiani...hihihi moj awansowal w pracy ...znaczy sie szkola go na specjalna maszyne...;) jest taki dumny z siebie! bo to byla praca zarezerwowana dla anglikow , ja z tej dumy tez go glaskam... cieszmy sie kazda chwila! kazdym zdzblem trawki! wszystko na tym swiecie jest mozliwe! WSZYSTKO!!! nawet rzeczy niemozliwe...nawet przemiana niektorych ludzi...czasem trzeba tylko poczekac ...mam na mysli kogos mi bliskiego;) wiecie co powiedzialam mojej mamie...ze pierwszy raz w zyciu ...jestem szczesliwa..mam spokoj w sercu...tylko niepokoj o m...ale jestem dobrej mysli... 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi..wyszlo na to ..ze sama bede reanimowa naroznik...hahah co to dla mnie! poprosze m...i sie samo zrobi ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endunia!!! ❤️...ja Cie prosze!!...co oni Ci tam zrobili????:O komu podbic oko?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUna ..haaalooooo❤️...gdzie zes? zaniedbuje \\Cie ostatnio ...wiem...ale nadrooooobiiiiimyyyy spooookoooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi kochanie,❤️ tak jestesmy w domu, samopoczucie raczej srednie, poleguje, trochę boli go glowa, troche aczął jść, wiec przynajmniej tyle dobrego .U nas tez duszno i parno. Jutro znowu wizyta w szpitalu, zmeczenie...... caluski dla wszystkich, Endo, fajnie ze jesteś już w domu, odpoczywaj... Mumka 👄, Juna 👄 a także całuski dla wszystkich innych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczor... Birmus ni nie zaniednujesz mniem;-) ja umecona zalatana jakas stale...ludziska sie o mnie dopominaja a ja kursy...dzieciaki...etc.. wiec nie - Birmus TYy mnie nie zaniedbujesz no cos TY;-) Savan...❤️ Mumeczko ;-) Endo...😘 lece dalej uff.. zupa sie gotuje a w weekend nie bedzie czasu chyba na nic imieninki kolezanki, wypad za miasto i normal robotki domowe buziam wszystkie po-zdroweczka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 666
bimi pozdrawiam z birmingham ciesze sie ze wam sie udalo !!!!!!!!!!!!!!!!! ;) wiara czyni cuda i to co powiedzial twoj maz mam pol roku i wyzdrowieje zdzialalo cud .. poleca wam ksiazke potega podświadomosci joseph murphy chodz twoj maz pelen wiary jakby juz ja czytal hehehe przy najblizszej okazji pobytu w polsce musicie ja kupic a poza tym poczytaj o niej w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejlol! no Endo! wiadoma sprawa! ze piekniejsze...choc ten tez niczego sobie ;) Junka..ufff od razu mi lepiej ;) Savan❤️...no! i tak ma byc! co dzien to lepiej...ja moge nawet pierogow Gwojem szczesciu narobic..tylko nie wiem co do was by dotarlo wtej kopercie...jak bym wyslala hahahah...w zwiazku z tym musi szybciutko do siebie dochodzc! co bym mu je mogla osobiscie zaserwowac...nie wspominajac o rogalikach ;) tudziez plackach innech👄 Ja666 dziekuje za pozdrowienia!👄 ja kochana sie z Murphym juz pare lat temu zapoznalam...a potege podswiadomosci osobista posiadam! hahah :D w dodatku jestem wiedzma! i i sie na roznych takich tam starac polegac ;) moge polecic jeszcze kilka fajmnych lektor :)..jesli masz ochote...np Louise Hey...czy Donalda Wolsha...\"Rozmowy z Bogiem\"...Bozena Figarska tez pisze swietne ksiazki...czy Niwinski...terza czytam \"Anastazje\" Megre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... hahah to ja moze tez ...hihihi :D:D Endo jak brzuszek?....glaskm po brzusiu...niech sie goi!👄 Savan jak dzisiaj?❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powolutko dajemy rade, dzis M mial punkcje i do jutra zostal w szpitalu. wyniki niby OK, ale on sam słaby. Nastepne badania ( szpik i inne) w przyszłym tygodniu. mam nadzieję że do końca następnego tygodnia będziemy wiedzieli na czym stoimy. Mam kłopoty z moim komputerem ( teraz gożystam z kompa córki) , a tu nie wiem jak ten scype chodzi ( to wiadomośc dla Birmi) Moja maszyna padła po wczorajszej burzy w Krakowie i musze ja odnieśc do panów komputerologów. Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Dzień dobry wszystkim 😍 Miłego dnia 🌻 Kciukaski i uściski :-D Po - zdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...a moze dobry wieczor...;) ja dzisiaj spedzilam kilka godzin w korku....:O... probowalam dostarczyc ciasta do restauracji...a tam jakis pozar byl! czujecie w centrum drugiego pod wzgledem wielkosci miasta w Angli...pozar! lomatko! na szczescie nic strasznego sie nie stalo...chyba... Savan..mam nadzieje..ze nuz mezus w domowym ciepelku lepiej?...wie ze jak zonka serduszkiem ogrzeje...kazdemu sie lepiej robi!❤️ Ja ciepelko dla Ciebie wysylam...cobys wiecej sil miala:)❤️... Endo...a jak tam z twoim \"po\"? zdrowko? ;)...mam nadziele ze hafciki sie ladnie goja bez zoscikow zadnych! ;)...ja wirtualnie po brzusiu myziam!;) to podobno pomaga...chyba ze sie jaka gangrena wda! hahahah;) ❤️ Junaczku👄, Mumeczka, Ryjek, Lukaszek , Madzia, Agatka, Kajtka, pomarancze inne, podczytywacze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jedziemy ocean zobaczyc! pozdrowic? wielka wode?;) pojedziemy rano , wieczorem wrocimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×