Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Cześć ! 🖐️ Nooo ! Słoneczko widzę. :-D Ciekawe jak długo? Po - zdrówka. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ciagle paaada...lalalalalala Wiola...to moze zamiast tej telewizji...?;)👄...to tylko 44 stronki :) Endo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi moglabym zamiast telewizji ....ale jakos chce to przeczytac tak,,,nie na szybko....byle przeczytac...chce to przeczytac ...tak ,jak bede miala spokuj...cisze ....zadnych zajec...to wazna dla mnie lektura ...wiec wole poczekac ....moze w niedziele mi sie uda ...albo w sobote jak Marta zasnie .... ale mam od paru dni hałas pod oknami ...kocie gody ...i wysyłam Blekiego na balkon zeby troche przepedzil te koty ...ale moj pies to przyjaciel kotow ...popatrzy i znudzony wraca ....o szczeknieciu moge pomazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku, Birmi co to za ksiązka????? U nas spokój, wyniki M na razie w przadku, w miare w porządku. Bylismy dziś rano w szpitalu, ale go nie zatrzymali, nastepna kontrola dopiero w poniedziałek, czuje sie dobrze całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan rowniez całuski;-) serdecznosci ❤️ dla Ciebie i M Junka sie dalej sprawozdaje... pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja bym może też coś poczytała... A tak to tylkow garach siedze. i trochę wyszywam ,ale mi się nie chce za bardzo... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luuuuuuuuuuudzieeeeeeeeeeeeeeeee Gdzieeeeeeeeee Wyyyyyyyyyy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D przyyyy gaaaaaaraaaaaaaaachhhh!!!! w dodatku nawet ociupinke nie wyszytych..... ;) przymulona jestem jak psi...pierwszy dzien ciotki...buuuuu moja wspolniczka....wczoraj stwierdzila...ty chyba okres dostaniesz.....cos wscieknieta chodzisz ...heheheheh...jak ona mnie zna ...hihihihihi Endo ..juz wysylam...Savan...Tobie tez ....ale uprzedzam ..ja nawiedzona sekciara jestem...;)..i wieze w \"takie\" rzeczy :)..:P:P Hipolinka???? ...nie spodobalo Ci sie ????..a ta ksiazeczke od Ciebie wlasnie posylam :) Mumka , Junka, Lukaszek, Ryjek , reszta swiata 👄...podczytywacze wszelakiej masci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany!!! mialo buc Hugolinka!!!!!❤️ Hipolince tez pomacham 👄 ideee...wieszac pranie....;) moze zajze jeszcze dzisiaj na chwileczke...ktooo wieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa bo ja sie zjelam...zyczeniami....trza mi bylo do jednej Anki zadzwoni ;) ale sie poprawiam juz :D hihihihi a tak w ogole wszystkim Ankom STO LAT!🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka...na czym polega sprawozdawanie sie???? :D Savan...czyli dzisiaj ...scrabbelek ;)....:D...suuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Birmus ale narozrabialas hahahah:D:D sprawozdawanie sie znaczy w pracy po skonczonym połroczu jedno sprawozdanko za drugim leci;-) i Juna sie przyklada;-) i Junka to lubi buziam wszystkie Savanko jak tam w krainie scrablowej? tez zapytam chyba zaczne szukac scrablowego :D:D bo mi czasem juz mozdzek wysiada i trzebabby pocwiczyc:D:D i mam nadzieje Savan ze M czuje sie w miare, upaly ciut zelzaly.. całuski posyłam i po-zdrowka Birmus sierpein zbliza sie wielkimi krokami;-) buziam Endo serdecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Ide obejrzeć \"poczte\'. Tymczasem Miłego dnia :-D Po - zdrówka ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) rano troszku slonca wyjzalo...a teraz cos nie tego....:( chyba to cale pranie zabiore do Polski :P heheheh..tam wyschnie! :D po-zdrowka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co doszlo? a gdzie sie mlodziez podziewa? a? Agata!!!! Madzia!!!!!!❤️ Lukasz to mi sie chociaz na skypie zameldowal...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unka...och ..jak ja czekam na ten sierpien ! Ha! a rajze fibre narasta....kurde przed nami 1800km...iii ...prom...:Oco se przypomne...sraczka ;)heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUna...a do kogo sie przykładasz...:P hihihihi z tymi sprawozdaniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi , doszło... Poczytam później. popgoda dopisała. Zakupy były i troche żniw.. Po - zdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurde wpisywałam sie i nie weszło... 😭 wkurza mnie ten komp.... chyba nie dojde z nim do ładu..był przetrzepany i co?? chyba zbyt mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumka ...no to przetrzep mu dupsko raz jeszcze !! niech se nie mysli!!!🌻 dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos ma baterie diuracel hahaha dla ludzia takiego jak ja to niech podrzuci;_) energiiiiiiiii!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pogdoda na razie żniwna się zapowiada ... (sama)... - meteorolodzy raczej mniej żniwną.... Tymczasem życżę Wszystkim miłego dnia 😘 Po - zdrówka ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Junka...jade z Toba!!!:D u mnie tez sie zapowiada zniwnie:D Endo;)..to dzisiaj z kosa bedziemy szalec ? milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaleee puchy... ;) slonko! slonko tarararara!:D pranko schnie...;) bedzie cw co sie ubrac ...hihihi ..bo ostatnio ..to mi tylko dresy zostaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×